• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

14. decembra 2017 
@lamps :confused: :rolling_eyes: Andrejka, niekto kto pečie ako Ty, si môže dovoliť pýtať hocijakú sumu... Nechápem ako Ti toto mohol niekto povedať :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak nech si dávajú piecť inde..... :rolling_eyes:
@pipka Jani, no ja som raz zabudla a nedvihol sa mi, tak som piekla znovu.... Nechutnala som ho, ale..... Tak hádam niekto ešte napíše :slight_smile:
19. máj 2015 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sticker uz aj ja peciem...bo jak vychladol, tak uuuplna placka :rolling_eyes: to by som nemohla odovzdat :rolling_eyes:

tak teraz tu mozem do jednej v noci sediet a cakat, kym sa dopecu :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
dnes maaaam den....kks :angry: :angry: :rolling_eyes: :pensive: :pensive: :pensive:
19. máj 2015 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ja peciem bez PDP a je to uplne jedlé :wink: Ešte sa ti to zapáči :slight_smile:
20. máj 2015 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka teraz som si všimla čo si napísala že placka takže určite závisí od receptu nikdy nedavam prasok len vajicka cukor a hladku muku ale to som tu už raz rozpisovala
20. máj 2015 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps neviem kolko berieš za tortu ale mala si im povedať :unamused: nech si skusia sami upiecť kamoška chce začať piecť torty a včera mi volá kupila som si veci za 25 eur a to som ešte nepiekla a ja hovorim že to je len začiatok nech si to skusia všetci nic si z nich nerob kdo bude chcieť pride zas a podcenu nie si hlupa aby si sa takto narobila ved vieme všetky o čom hovorím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. máj 2015 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte, ešte raz... :wink: :wink: nejaké tipy na tortu pre deti na MDD?? Má to byť do detskej herne, obdlznik...ďakujem veľmi pekne :wink: :wink:
20. máj 2015 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@sticker
@stebota pečiem za sumu ako ostatné tortárky tu v okolí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a s istotou nie za sumu, akú by pani zaplatila v Nemecku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:, ale teta ma pobavila. Dievčeniec z Nemecka som sa pýtal len preto, aby som vedela ako veľmi dobre ja zarábam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:. Celkovo sa v poslednej dobe dozvedám všelijaké zaujímavosti, minulý týždeň to bolo, že veď je jedno, či máš 1 alebo 4 deti :confused: :confused: :confused:
20. máj 2015 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mima595 sovičky, balóniky, kvietky a motýle všetko vo veselých farbách asi tam bude dosť detí a ja mám takú skúsenosť, že ony rady ďobkajú a oberajú ozdoby z tort
20. máj 2015 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps teta nech si kupi v tescu marlenku, bachne tam sviecky a ma tortu za 10 eur :wink:
20. máj 2015 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
nema niekto daco na patchwork napredaj?lebo nechcem kupovat nove ked neviem ci s tym budem vediet narabat,vraj to neni tak lahke ako to vyzera.hocico ci kvietok ci zvieratko na skusanie ak dakto ma.
20. máj 2015 o 13:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hrablica co to je za zakusok- tortu prosim Ta?:slight_smile: vyzera vyborne:slight_smile:
20. máj 2015 o 19:03  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v marci 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dievcata, uz ani nevidim na pismenka. Tak to sem len pridam a idem do hajan. dobru noc...
21. máj 2015 o 00:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
21. máj 2015 o 00:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@antenka1 pekne všetky tie komíny sú sojova tyčinka?
21. máj 2015 o 06:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak ahoj prosim ta nedal by sa poslat link na toho pana co robi tie formy ? Martin Bacher dakjem
21. máj 2015 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antenka1 Prosím ťa tie trubičky si kde kupovala? Páčia sa mi, také tenšie. Ďakujem
21. máj 2015 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielita13 ahoj. Na FB si nájdi Figurky Figurky a tam musíš požiadať o prijatie do skupiny.
21. máj 2015 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babulky pridavam svoju prvu ,,naked cake" :slight_smile:
21. máj 2015 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
@daja55 Wou ta svadobna torta a na 70-tku su jednoducho nadherne. Fakt kraaaasa :wink:
21. máj 2015 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stebota dakujem. Ano to su sojove tycinky :wink:
@ sticker tieto su z Lidla. Maju rozne prichute. Metove, pomarancove...
21. máj 2015 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@antenka1 Ahoj, prosim Ta, ci mas torticku oblozenu? Idem robit aj ja taku - 1.x a kupila som trubicky, tak neviem, ci to bude drzat..........
21. máj 2015 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak prosim ta mandle mlete lupane?idem robit tortu a chcem vyskusat tu plnku.Mam doma neluoane a pomelela by som si ich...dakujem
21. máj 2015 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak dakujem idem to skusit :slight_smile: :slight_smile:
21. máj 2015 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj baby z coho by ste robili ten kostol(burizonka?) aby nebol moc tazky panicka sa neda prehovort datum si zajednala uz pred vyse mesiacom a az teraz mi poslala fotky :angry: asi sa zacnem hned pytat aka to bude torta a az potom potvrdim
21. máj 2015 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@nika1985 len vymyslaju raz tu jedna baba pisala že robila s tortových oplatok zliepala bielkovou polevou a potrela cokoladou aby to spevnila neviem čo ty na to najlepšie by to bolo z korpusu ale to bude moc vážiť asi som ti moc nepomohla alebo potom ta burizonka. :cry: :cry:
21. máj 2015 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim vas šikovnice, NAJDE sa u niekoho recept na BANANOVU PLNKU bez pudingu, bez tvarohu.

Aj ked zvažujem, že vyšlaham šlahacku s bielou coko, dam stuzovac a mixnem do toho banány.
21. máj 2015 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som Vás prosila... prednedávnom tu niekto dával receptík na karamelovú plnku. Myslím že šľahačka, varené salko alebo niečo také... Nechcem karamelovú šľahačku. ďakujem :slight_smile:
21. máj 2015 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evicaka ja robím puding zo zlatého klasu, zašľahávam maslo a potom pridám uvarené salko.je to mňamka
21. máj 2015 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika1985 ja by som asi z polistirenu :slight_smile:
21. máj 2015 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinuskaha ja som,kúpila už pomleté mandle. Nech sa zadarí. Inak zákazničke veľmi chutila a už mám aj dalšiu objednávku na tú plnku. :slight_smile:
21. máj 2015 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok