• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@grasie ježkovy voči ta je krásná :slight_smile:
24. máj 2015 o 17:54  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bellss neboj, žiadne reklamácie :stuck_out_tongue_closed_eyes: to len ja som nepiekla priamo v papierových košíčkoch ,ale nasadila som ich až pred zdobením a v chladničke sa pravdepodobne vplyvom vlhka roztvorili a vyzeralo to tragikomicky :unamused:
@pristela jééj si zlatá, no ja som mala tie stavy z úplne iného a to mi celé k pohode pri torte nepridalo, a ten výduvok k tomu plus nepodarené mufiny to len zaklincovali.
24. máj 2015 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubrt ďakujeem :slight_smile:
24. máj 2015 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grasie ta postavička je dokonalá a nějaké malé nedostatky jsem si ani nevšimla. Já peču v košíčkách muffiny a těsně před předáním dám ještě do jedněch košíčků, aby to nebylo takové mastné.
24. máj 2015 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kocky...prosim o nejake recepty na torty....myslim aj korpusy a aj plnky...mna bavi piect,ale na torty som sa este nechytila...len zakusky a aj to len z konkretnych receptov...prosssssssim o pomoc....dakujem... :wink: :wink: :wink:

:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. máj 2015 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@motiilik ja tiez sa len ucim a peciem z konkretnych receptov..zatial len zakusky....raz som skusala tortu, taku pre nas doma....ale urcite by som sa nou nechvalila. Ale zjedli sme ju a nam aj celkom chutila :sunglasses:
24. máj 2015 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@motiilik skús niečo v mojom blogu pozrieť
24. máj 2015 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubkavargova1 podobne...ja tiez som raz skusila doma,urobila som ju priatelovi...ako zjedla sa,ale ze by ponej skocili sa nedalo povedat...ked vidim tie torty tu,som az v nem9m uzase,ake su sikovne kocky tu,uplne som unesena...ja by som bola rada,ak by sa mi aspom z kuska darilo tak ako im...dufam,ze mi tu kocky pomozu a zavatia do tajov pecenia... :wink:
24. máj 2015 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt dakujem...idem kuk :wink:
24. máj 2015 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím , dostala jsem obrázek podle kterého chce nevěsta dort. Nevíte, kde bych sehnala takovou krajku a nebo podobnou? A jakou osvědčenou hmotu na krajky? Měla jsem Sweet Lace Express dělala jsem z ní jednou. Podruhé se mi to táhlo jak žvýkačka a krajku už jsem z toho neudělala. Tak dělám z montany ale ta se různě odchlipuje a sesychá. Děkuji :slight_smile:
24. máj 2015 o 18:24  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zapomněla jsem foto :grinning:
24. máj 2015 o 18:27  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@grasie a prečo si to nepiekla v košíčkoch?:slight_smile:
24. máj 2015 o 18:33  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v marci 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubrt prekrásna:slight_smile:
24. máj 2015 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubrt mne sa zdá, že to nie je krajka, ale zo silikónky klasická hmota niečo takéto
24. máj 2015 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Ahojte, ja tento víkend asi takto... pre chorobu ani nevidím fotky katastrofálne ale v skutočnosti vraj boli pekné. Som rada že je to už na mnou :slight_smile:
24. máj 2015 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
Boooze ta babika je prekrasna
@evicaka ja chcem sa vratit do decky cias...toto nie je fer ze my sme take nemali.....
24. máj 2015 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ďakujem :slight_smile: no ja som ich práve nechcela mať mastné, no čo už, ke´d som dorota
@bellss
24. máj 2015 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dievčence, krásne výtvory ste zasa popridávali. Ja som robila dve tortičky. Prvá bola pre môjho synátora. :slight_smile:
24. máj 2015 o 21:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@grasie No tie ružové by si mastné nemala:slight_smile:
24. máj 2015 o 21:35  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v marci 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akapulko jsi zlatá, děkuji i aduskatt :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. máj 2015 o 22:35  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobrý večer cukráročky pridám k vašim zopár mojich
24. máj 2015 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
@motiilik
http://www.modrykonik.sk/forum/recepty/marcipanove-torty-recepty-na-korpusy-kremy-potahove-hmoty-2/
tu je ešte jedna skupina,tam sa priidávali odskúšané recepty,možeš popozerať :slight_smile:
24. máj 2015 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akapulko a můžu se ještě zeptat - přijde do toho teda hmota - smart nebo hmota na krajku? Z čeho ty budeš dělat? Děkujuuu :slight_smile:
24. máj 2015 o 22:48  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 dakujem za info
24. máj 2015 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja makaronky mas dokonale! a tie krasne drevene klatiky, tie mas domace? alebo sa daju niekde kupit?
24. máj 2015 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peciemslaskou tie hodiny sú úúúúúúúúúúžasnééééééé :wink:
25. máj 2015 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenie123 tá svadobka pre mna super ale ty máš asi naozaj 100 rúk
25. máj 2015 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bellss áno?? no tak to som mala vedieť a mohla som si ušetriť starosti, šak nervy s nanášaním krému by mi bohate stačili :stuck_out_tongue_closed_eyes: toto bolo prvý krát, čo som piekla takto, a samozrejme, že aj posledný :sunglasses:
25. máj 2015 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kubrt tak podla obrazka mi pride ze to mozem skusit aj s hmotou tak vyskusam!! :grinning: :grinning: ak to nepojde tak mam magic decor:slight_smile:
25. máj 2015 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok