Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

kubrt
24. máj 2015

@grasie ježkovy voči ta je krásná 🙂

grasie
24. máj 2015

@bellss neboj, žiadne reklamácie 😝 to len ja som nepiekla priamo v papierových košíčkoch ,ale nasadila som ich až pred zdobením a v chladničke sa pravdepodobne vplyvom vlhka roztvorili a vyzeralo to tragikomicky 😒
@pristela jééj si zlatá, no ja som mala tie stavy z úplne iného a to mi celé k pohode pri torte nepridalo, a ten výduvok k tomu plus nepodarené mufiny to len zaklincovali.

grasie
24. máj 2015

@kubrt ďakujeem 🙂

jakelina
24. máj 2015

@grasie ta postavička je dokonalá a nějaké malé nedostatky jsem si ani nevšimla. Já peču v košíčkách muffiny a těsně před předáním dám ještě do jedněch košíčků, aby to nebylo takové mastné.

motiilik
24. máj 2015

Kocky...prosim o nejake recepty na torty....myslim aj korpusy a aj plnky...mna bavi piect,ale na torty som sa este nechytila...len zakusky a aj to len z konkretnych receptov...prosssssssim o pomoc....dakujem... 😉 😉 😉

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lubkavargova1
24. máj 2015

@motiilik ja tiez sa len ucim a peciem z konkretnych receptov..zatial len zakusky....raz som skusala tortu, taku pre nas doma....ale urcite by som sa nou nechvalila. Ale zjedli sme ju a nam aj celkom chutila 😎

aduskatt
24. máj 2015

@motiilik skús niečo v mojom blogu pozrieť

motiilik
24. máj 2015

@lubkavargova1 podobne...ja tiez som raz skusila doma,urobila som ju priatelovi...ako zjedla sa,ale ze by ponej skocili sa nedalo povedat...ked vidim tie torty tu,som az v nem9m uzase,ake su sikovne kocky tu,uplne som unesena...ja by som bola rada,ak by sa mi aspom z kuska darilo tak ako im...dufam,ze mi tu kocky pomozu a zavatia do tajov pecenia... 😉

motiilik
24. máj 2015

@aduskatt dakujem...idem kuk 😉

kubrt
24. máj 2015

Prosím , dostala jsem obrázek podle kterého chce nevěsta dort. Nevíte, kde bych sehnala takovou krajku a nebo podobnou? A jakou osvědčenou hmotu na krajky? Měla jsem Sweet Lace Express dělala jsem z ní jednou. Podruhé se mi to táhlo jak žvýkačka a krajku už jsem z toho neudělala. Tak dělám z montany ale ta se různě odchlipuje a sesychá. Děkuji 🙂

kubrt
24. máj 2015

zapomněla jsem foto 😀

bellss
24. máj 2015

@grasie a prečo si to nepiekla v košíčkoch?🙂

aduskatt
24. máj 2015

@kubrt prekrásna🙂

aduskatt
24. máj 2015

@kubrt mne sa zdá, že to nie je krajka, ale zo silikónky klasická hmota niečo takéto

evicaka
24. máj 2015

Ahojte, ja tento víkend asi takto... pre chorobu ani nevidím fotky katastrofálne ale v skutočnosti vraj boli pekné. Som rada že je to už na mnou 🙂

lubkavargova1
24. máj 2015

Boooze ta babika je prekrasna
@evicaka ja chcem sa vratit do decky cias...toto nie je fer ze my sme take nemali.....

grasie
24. máj 2015

@jakelina ďakujem 🙂 no ja som ich práve nechcela mať mastné, no čo už, ke´d som dorota
@bellss

akapulko
24. máj 2015

@kubrt tu na alie exprese to maju ja som si to prave objednavala🙂 http://www.aliexpress.com/item/1-PCS-Silicone-C...

nicoletta77
24. máj 2015

Ahojte dievčence, krásne výtvory ste zasa popridávali. Ja som robila dve tortičky. Prvá bola pre môjho synátora. 🙂

bellss
24. máj 2015

@grasie No tie ružové by si mastné nemala🙂

kubrt
24. máj 2015

@akapulko jsi zlatá, děkuji i aduskatt 🙂 🙂 🙂 🙂

peciemslaskou
24. máj 2015

dobrý večer cukráročky pridám k vašim zopár mojich

lucula73
24. máj 2015

@motiilik
https://www.modrykonik.sk/forum/recepty/marcipanove-torty-recepty-na-korpusy-kremy-potahove-hmoty-2/
tu je ešte jedna skupina,tam sa priidávali odskúšané recepty,možeš popozerať 🙂

kubrt
24. máj 2015

@akapulko a můžu se ještě zeptat - přijde do toho teda hmota - smart nebo hmota na krajku? Z čeho ty budeš dělat? Děkujuuu 🙂

motiilik
24. máj 2015

@lucula73 dakujem za info

sikag
24. máj 2015

@njonja makaronky mas dokonale! a tie krasne drevene klatiky, tie mas domace? alebo sa daju niekde kupit?

stebota
25. máj 2015

@peciemslaskou tie hodiny sú úúúúúúúúúúžasnééééééé 😉

stebota
25. máj 2015

@jenie123 tá svadobka pre mna super ale ty máš asi naozaj 100 rúk

grasie
25. máj 2015

@bellss áno?? no tak to som mala vedieť a mohla som si ušetriť starosti, šak nervy s nanášaním krému by mi bohate stačili 😝 toto bolo prvý krát, čo som piekla takto, a samozrejme, že aj posledný 😎

akapulko
25. máj 2015

@kubrt tak podla obrazka mi pride ze to mozem skusit aj s hmotou tak vyskusam!! 😀 😀 ak to nepojde tak mam magic decor🙂