• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@maya30 nadhera. Uplne uzasne. A ten kulturista... tak tym si ma dostala. Si to tu priblizujem, studujem, obkukavam. No nechapem to vytienovanie :slight_smile:
@pppeeetttaaa nocny bez je dokonalyyyy. Mna taky caka v septembri. Furt dufam, ze si to dovtedy rozmyslia :grinning:
31. máj 2015 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ešte moje modelovačkové výtvory tohtotýždňové :slight_smile:
Máša a Míša sa mi tento krát nepodarili k úplnej spokojnosti, hviezdy mi proste tento krát neboli naklonené :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale s cililingáčkou som celkom spokojná, sa mi podarili aj ruky s ramenami spojiť neviditeľným spojom, tak na to som naozaj hrdáá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2015 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@grasie tani nic take. Cernoskov som odhalila ja nuze idu ku mne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Juuuj a tie tvoje postavicky.... keby sa aj mne tak nepodarili ako tebe :wink:
Pozic tie zle naklonene hviezdy :grinning:
31. máj 2015 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčence pozdravujem vás, niečo prekrásne tu zase pribudlo, pri niektorých tortičkách som zabudla aj dýchať , to sú už iné levely tu , zlatom by mali vyvažovať tieto nádherné torty čo ste vytvorili , nádhera.
Ja tiež pridám moje tortičky čo som spravila , 2 boli malé svadobné na jednu svadbu , jeden kvetináč s orchideami na želanie a poschodová tortička 10 kg na narodeniny pre jedného krásneho chlapčeka Dominika .
31. máj 2015 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@antenka1 čože?? to už je na nich poradovník??? a ja nie som prváá?? :angry:
31. máj 2015 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pppeeetttaaa ten drak je uzasny
31. máj 2015 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grasie wooooow kraaasne, najma Zvonilka je uzasnaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. máj 2015 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@elamaslakova krasne vsetky, prosim ta to kliestikujes smart? raz som skusala a mala som to tuhe :frowning2: nebolo to pekne, ty to mas take krasne vyrazne
31. máj 2015 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte moje nocne mory medzi letanim k malej som sa bala ci ich vobec dokoncim
a moravske kolaciky z pohankovym tvarohom pre nasu malu pacientku s horuckami :frowning2:
31. máj 2015 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@gelinka75 Ja poťahujem s Pasta Dama Stela a na tej sa dobre robí s klieštikmi
31. máj 2015 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenkapristas dakujem :slight_smile: no chodim si oddychnut do prace :slight_smile:
@antenka1 dakujeeem :slight_smile: aaale buduci týžden mam len 4 :slight_smile: černoškovia sa budu nudiť ,asi im dám upratť dom alebo čo :slight_smile:
hohohoooo @grasie aj antenka1 ja si mojich pomocnikov garažovych nedáááám :slight_smile: :slight_smile: šak kto by za mna robil torty ??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@mimcak :grinning: :grinning: to je spravne načasovanie čo kedy musim urobiť aby som stíhala :slight_smile: ale jasne posledne tri tyždne boli extrem .. tie 4-5 sa da v pohode stíhať ale takto si už dlho nezaplnim diar bo moje deti už ani nebudu vedieť že maju mamu :slight_smile: :slight_smile:

@evicaka dakujeeem :slight_smile:
31. máj 2015 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pppeeetttaaa krááása ,ta prva je uplna pecka a bezzubka genialna :slight_smile: :slight_smile:
@maya30 dokonalosť ako stále :slight_smile:
@grasie nemožem z tych tvojich postavičiek :slight_smile:
@elamaslakova krasne ta srdcova onééé je čo ?? bordura či patchwork či čo ?
31. máj 2015 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak krasne ..ta minnie je rozkosnaaa :slight_smile:
31. máj 2015 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202 teda ty si iný lakomec, pch :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :grinning:
a ďakujeem :slight_smile: @pipka Jani aj tebe :slight_smile:
31. máj 2015 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grasie stačí zajsť do utečeneckého tábora ,a más ich kolko chceš ,nepotrebuju ani garaž stačí im aj pivnica : :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2015 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
31. máj 2015 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 a zoženiem tam černoška?? a takého šikovného ako máš ty???
31. máj 2015 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elamaslakova dakujem :slight_smile: dobre to vyzera :slight_smile:
31. máj 2015 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grasie sak ale to desat musis :slight_smile: bo kazdy ma presne zadelenu pracu ,jeden vazi,dalsi miesa a taaak , capito ? :grinning: pockaj nas tu zachvilu zrusia za rasisisticke reci :grinning: :grinning:
31. máj 2015 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojteeeeeeeee, naaaaaaadhera o5... konecne som mala kus casu poprezerat aj viac dozadu, tak som fajn zrelaxovala :slight_smile:)
@nika1985 super si to dala, z coho bol nakoniec kostol? a malinkej skore uzdravenie...
@adrika202 presne tu volanikovu jemnucku odomna chceli na september a ako na just tam uz mam inu, skoda...a kedy si to robis narodeninovu tortu? :wink: teraz dakedy v juny, ze jo? uz ju mas premyslenu? :slight_smile:))

a doslo mi, ze som sem uz dlhsie nepridala fotecky, nebojte, nebudem moc nastenkovat, ja uz tak pomenej sa realizujem :slight_smile:) ta svadobna na tento vikend.. no... tesila som sa na nu, len tie postavicky na zelanie mi tam dako nerezali, ale tak co uz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2015 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@sasettka tie kvietky mas bohovske :slight_smile: jojo v juni :grinning: ale ja si nepečiem narodeninovú tortu ,bo čo už budem oslavovať :slight_smile: ja už len zapijem ten fakt že som dlho mladá :slight_smile: :slight_smile:
31. máj 2015 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sasettka dakujem dufam,ze to nebude nic vazne (dneska som jej uz 2x robila zabaly striedam cipky zajtra letim k doktorke) a nechyti to aj druha buduci tyzden lebo mm ma nepusti ak budu chore :unamused: z polystyrenu.
31. máj 2015 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky ešte ja tu chýbam
31. máj 2015 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
ahojte dievcata, potrebovala by som fotky torty s futbalovym motivom, dakujem)))
31. máj 2015 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super ste vsetky napiekli čo máte 100 rúk?POtom vás vychválim v robote musím utekať :slight_smile:
31. máj 2015 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky dortík není můj, nechala jsem si upéct narychlo u kamarádky, ale dovolím si ho sem přidat. Nechala jsem to na ní, jak bude vypadat. Já si upekla jenom ten malý dortíček v peřince :grinning: :grinning:
31. máj 2015 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@jakelina nemám slov... najkrajšia tortička (samozrejme tá tvoja) :slight_smile: myslím že si tu z nás najšikovnejšia :slight_smile:
31. máj 2015 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marty78 já mám uloženy tyto pro inspiraci
31. máj 2015 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@evicaka děkuji krásně, však jsem pekla 9 měsíců, musí být povedená :grinning: :grinning:
31. máj 2015 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@jakelina velká gratulace je úžasný a ty vlásky paráda
31. máj 2015 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok