• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. januára 2017 
@jakelina Majka, ešte raz jedno velikánske gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: malý Šimonko je úúúúúžasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a môžeš každý mesiac pridávať jeho fotky :slight_smile:
31. máj 2015 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sasettka ta svadobna torticka je krasna
31. máj 2015 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina Majka,gratulujem...
31. máj 2015 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina woooow nadherny je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nezapriete ho, je uuuplne "váš" :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: cmuk cmuk, vela zdravicka a stasticka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. máj 2015 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202 jj, aj som si myslela, ze mi cosi taketo odpises :slight_smile:) a dakujem, s kvetmi moc kamoska nie som, tak potesi ... :slight_smile:
@nika1985 dakujem pekne :slight_smile: a malej uz je lepsie?
31. máj 2015 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridávam svoje tohtotýždňové "pokusy" ...
31. máj 2015 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
Kočky děkuji krásně. Mám vás ráda:wink:
31. máj 2015 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@sasettka dakujem tak lepsie nema zatial 39 a viac ale je pod cipkami rano s nou idem stazuje sa na hrdlo vyzerat to na anginu dufam,ze sa nam nebude opakovat min. rok mali ju obe kazda s odstupom tyzdna a imunitu dodrbkanu na 3/4 roka jaj idem radsej spat kym sa da.dakujem ze na nas myslis :wink:
31. máj 2015 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte cukrarocky. Viete mi poradit nejake skvele plnky k orechovemu korpusu? Dakujem
31. máj 2015 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky, poradíte mi prosím? Viem, že to tu niekde je, ale nemôžem to nájsť. Môžem jedlý obrázok nalepiť na smartflex medom? A potom zase medom na potiahnutú tortu? Lebo nemám decor gel. Ide o to, že budem mať biely nápis a minule som robila nutellu a nepodlepila som to bielou hmotou. Tá nutela bola samozrejme hnedá a presvitalo mi to cez to bledé písmo. Ďakujem.
31. máj 2015 o 21:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina blahoželám k Šimonkovi :dizzy_face: :dizzy_face: nádherný je :slight_smile:
31. máj 2015 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Jedna zo soboty.
Bola krásna rovná, ale kým som ju zdobila tak sa vyduli boky :unamused: nechápem. Od rána sa chladila do noci a potom toto.
31. máj 2015 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@jakelina gratulujem najkrajšia torta aku som videla urobená z lásky :wink:
31. máj 2015 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina prekrasny je a ako narastol :wink:
31. máj 2015 o 22:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
adrika202 Ja jednoducho nechápem ako to stíhaš tie množstvá. Ja som mala len tri a mala som dosť.
@jakelina si šikovná tortičkárka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Je rožkošný :slight_smile:
31. máj 2015 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@jakelina Jéj Majka, moc blahoželám a želám veľa zdravia drobčekovi krásnemu aj Tebe :dizzy_face:
31. máj 2015 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ty brdo ja som nejak nepostrehla, ze si bola tehotna, len som sa cudovala, ze uz sem chodis pomenej. Je uplnd nadherny-gratulujem a prajdm vsetko dobre celej rodinke:heart_eyes:
31. máj 2015 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@chvapilu dakujem
31. máj 2015 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kocky, teda.. Ze waaaaaau torty ste popikli, radosť pozerať.. :slight_smile: pridávam moje, tento týžden bolo veselo :slight_smile::slight_smile:
31. máj 2015 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. máj 2015 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@jakelina gratulujem, je nádherný.. :slight_smile::slight_smile:
31. máj 2015 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina gratulujem a prajem moc zdravíčka a šťastíčka vám obom :dizzy_face: vôbec som netušila, že si tehu a veru som si kládla otázku, že čo je s tebou, že som ťa tu už dlhšie nevidela :grinning: tak toto je ten najlepší dôvod na tortičkovú prestávku :grinning:
31. máj 2015 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina Majka,ešte raz gratulujem aj tu..je nádherný vlasáčik :slight_smile: Držte sa :wink:
1. jún 2015 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..krásne tortičky ste porobili...ja len tak poskromne za mesiac :wink: ...u nás letia želé torty s kopou ovocia,aj poslednú chcela neter takú,ale nakoniec si vybrala čokoládovú :slight_smile:
1. jún 2015 o 00:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@jakelina Jéééééééj aké vlasaté vydaril sa gratulujem aj tortička je fajná :slight_smile: Prajem obom veľa zdravíčka :dizzy_face:
1. jún 2015 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
takže dievčence prosím si rady robila som čipku úplne prvý krát a bola super ale vtedy bola zima kurilo sa tak som ju sušila na radiatory :sweat_smile: Kedže sa teraz nekúri šupla som ju podla návodu sušiť do rúry a skončila 2x v koši robilo mi to veľké bubliny 80 stupňov 13 minut neviete poradiť ako na to? Vy tu máte toľko krásnych čipiek tak som potom improvizovala dakujem za každú radu. :frowning2:
1. jún 2015 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@woman04 mňam....
1. jún 2015 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 torta je vsak nadherna. Asi neboli dobre vplyvy v KE. Mne zas parizska slahacka v torte zredla a vytekala :unamused: . Robila som ju x-krat a pri plneni bola normalna ako stale.
1. jún 2015 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
prosím Vas nemáte niektora na predaj postavicky na svadbnu tortu? vdaka
1. jún 2015 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasettka Pre mna je torta taka nezvycajna a krasna. Pripada mi kazde poschodie ine. Volaniky, srdiecka, drevo. Toto vymysli len naozaj kreativna osoba. Druhe poschodie je bez potahovky? Kvety su nadherne.
@grasie Tani suprove. Postavicky su nadherne. Masu a medveda by som cez vikend prijala. Odmietla som stalu uz stalu zakaznicku, kvoli masi. Nestihala som modelovat a ozvala sa znovu neskoro.
@adrika202 ty na com ficis? Ako to stihas? Kazda torta prepracovana. Nadhera.
@maya30 ako som pisala na FB, kazdy tyzden a tesim co spravis. Uzaaasne torty
@jakelina nadherny chlapcek. Tie vlasz nemaju chybu. Gratulujem k prirastku do rodiny.
1. jún 2015 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok