• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@abriela jeeej, dakujem, si strasne zlata :dizzy_face: inspiraciu som mala z netu, trosku som si ju upravila podla seba :slight_smile:
prave mi napisala nevesta, ze moja torta bola ceresnickou na torte ich svadby, tak som cela vytesena z toho :dizzy_face:
1. jún 2015 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@abriela ahoj.Ty si sa minule pýtala na bananový krém,aký si nakoniec robila.Ja mám robiť teraz a neviem aký.
1. jún 2015 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky plnku na bezlaktozovú dietu. Často im robievam torty mali už jogurtovú,čokoládovú a teraz chcú vyskúšať zas niečo iné z mandarinkami aby bola. A ja neviem akú.
1. jún 2015 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte jedna prosbička. nemáte náhodou uložené tortičky uplne jednoduché. Má to byť na 70r.pre ženu,bud iba s guličkami,alebo jemné malé kvietky.
1. jún 2015 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak pouklada som len banany. Spravila som 2 plnky - vanilkovu - puding, maslo /kedze sama take plnky neoblubujem/ tak druhu parizsku slahacku s banánmi.
S mandarínkami som robila jogurtovu, no ako pises tu uz mali. A co tak jednoduchy traseny krem, len rastlinna slahacka, ole a mandarinky?
1. jún 2015 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@abriela ten trasený asi urobím dobrý nápad,ale použijem bezlaktozovú šľahačku tu čo už radšej mali. Ďakovala :dizzy_face: :slight_smile:
1. jún 2015 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 jejda dúfam, že je už malej lepšie dnes :frowning2:
@jakelina tak toto je úplne najkrajší dortík v celých marcipánovkách :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@abriela Gabi ďakujeem :slight_smile: no mne sa zrovna máša a míša nelúbia, oboch som dala až na druhý pokus a mášin ksichtík asi až na tretí, úplne sa mi nedarilo, ale zákazníčka bola spokojná a mne sa ich nechce už prerábať
1. jún 2015 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte baby, ja sice nepeciem , ale rada by som si od vas nechala poradit ideme na svadbu bratrancivi a chceme dat upiect tortu, tak do 60€ , dajte nejake fotky nainspiraciu. Viem ze za 60€ nebude torta kolosalnych rozmerov, ale chcela by som aspon kvoli predstave si nechat poradit, jo a este ma napada aku plnku do torty odporucate? Kedze svadba bude v juni ....dakujem
1. jún 2015 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grasie dakujem uz je bez vysokych horucok s hnisavou angino a antibiotikami v posteli :cry: drzim ich separe ale ked to ma dostat druha dostane len sa modlim nech to prejde lebo ak budu chore nemozem ich tu s mm nechat to nepreziju navzajom.
1. jún 2015 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina51 miesala som 1:1 cervena hneda, pokus o farbu roka marsala :slight_smile:
1. jún 2015 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka joj ano to bola ta od teba :slight_smile: dakujem. dali mi volnu ruku, to sa dobre robi :slight_smile: ale tak neviem ci zmenia, mna maju sice poruke, lebo su z vedlajsej dediny, ale tak uvidime, dam ti nejaky podiel :sunglasses: :grinning: :grinning:
1. jún 2015 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grasie kraaaasne, beriem si hmotu, nastroje a hlasim sa ako zaciatocnicka na postavicky a tvaricku :slight_smile:
1. jún 2015 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kocky kraaaasne torticky ste vsetky popridavali, jedna krajsia ako druha, musim povedat ze nam to ide super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
moje tohtotyzdnove pridavam vcas :slight_smile: a bezim behat a modelovat, lebo tento tyzden mam toho na infarkt :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2015 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@sikag krása...
1. jún 2015 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag nadhera

Kocky mam dilemu na sobotu mam tortu, su na nej kvety, nechcela som ju zobrat, lebo v piatok rano odchadzam prec,ale ona povedala,ze chce len odomna. Tak pre nu dojde stvrtok vecer, len sa bojim, ci jej tie kvety v chladnicke nezvlhnu a neopadaju z drotov dole, myslite,ze karton to urobi? do soboty bude v chladnicke-na skusku som strcila jeden kvet do chladnicky co to spravi,ale lepi mi
Dakujem
1. jún 2015 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin ja mam v pohode ozdobene torty v chladnicke a pekne drzia aj kvety. robim zo smartu alebo gumpasty
1. jún 2015 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sikag Prekrásne všetky
1. jún 2015 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag dik no ja robim normalne z gumpasty, ale teraz truba som robila z WI, lebo som mala zafarbene, ale bojim sa ako budu mat oni zapnutu chladnicku, musim jej dat instrukcie
1. jún 2015 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag supeeeeer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. jún 2015 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag kluuudne ti ich prenecham, ja mam toho dost :wink: leda ak nebudes stihat, tak dojdu sem :wink:
1. jún 2015 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Caute...moja svadobna.Nestiham nic............idem pokukat vase vytvory....
1. jún 2015 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@dagmarmustafa wauu, ta je krasna
@sikag uzasne
1. jún 2015 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina Majka blahoželám a želám veľa zdravíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jún 2015 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag ďakujem silvi, ale si ma teraz dobre rozosmiala :sweat_smile:
1. jún 2015 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dagmarmustafa kraaaasna :slight_smile:
@grasie len sa smej, smiech je zdravy :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2015 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes tak sup sup spravila nasmu malemu synovcovi na privítanie do roboty :wink:
1. jún 2015 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
@sikag naaadhera, ja odpadavam z tych svadobiek :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jún 2015 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
2. jún 2015 o 02:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag waaaaaaw krásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. jún 2015 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dagmarmustafa nádhera :wink: :wink: :wink:
@sikag krásne sú úplne všetky paráda
2. jún 2015 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok