Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sasettka
1. jún 2015

@abriela jeeej, dakujem, si strasne zlata 😵 inspiraciu som mala z netu, trosku som si ju upravila podla seba 🙂
prave mi napisala nevesta, ze moja torta bola ceresnickou na torte ich svadby, tak som cela vytesena z toho 😵

mimcak
1. jún 2015

@abriela ahoj.Ty si sa minule pýtala na bananový krém,aký si nakoniec robila.Ja mám robiť teraz a neviem aký.

mimcak
1. jún 2015

kočky plnku na bezlaktozovú dietu. Často im robievam torty mali už jogurtovú,čokoládovú a teraz chcú vyskúšať zas niečo iné z mandarinkami aby bola. A ja neviem akú.

mimcak
1. jún 2015

a ešte jedna prosbička. nemáte náhodou uložené tortičky uplne jednoduché. Má to byť na 70r.pre ženu,bud iba s guličkami,alebo jemné malé kvietky.

abriela
1. jún 2015

@mimcak pouklada som len banany. Spravila som 2 plnky - vanilkovu - puding, maslo /kedze sama take plnky neoblubujem/ tak druhu parizsku slahacku s banánmi.
S mandarínkami som robila jogurtovu, no ako pises tu uz mali. A co tak jednoduchy traseny krem, len rastlinna slahacka, ole a mandarinky?

mimcak
1. jún 2015

@abriela ten trasený asi urobím dobrý nápad,ale použijem bezlaktozovú šľahačku tu čo už radšej mali. Ďakovala 😵 🙂

grasie
1. jún 2015

@nika1985 jejda dúfam, že je už malej lepšie dnes ☹
@jakelina tak toto je úplne najkrajší dortík v celých marcipánovkách 😵 😵 😵
@abriela Gabi ďakujeem 🙂 no mne sa zrovna máša a míša nelúbia, oboch som dala až na druhý pokus a mášin ksichtík asi až na tretí, úplne sa mi nedarilo, ale zákazníčka bola spokojná a mne sa ich nechce už prerábať

taniellita
1. jún 2015

Ahojte baby, ja sice nepeciem , ale rada by som si od vas nechala poradit ideme na svadbu bratrancivi a chceme dat upiect tortu, tak do 60€ , dajte nejake fotky nainspiraciu. Viem ze za 60€ nebude torta kolosalnych rozmerov, ale chcela by som aspon kvoli predstave si nechat poradit, jo a este ma napada aku plnku do torty odporucate? Kedze svadba bude v juni ....dakujem

nika1985
1. jún 2015

@grasie dakujem uz je bez vysokych horucok s hnisavou angino a antibiotikami v posteli 😢 drzim ich separe ale ked to ma dostat druha dostane len sa modlim nech to prejde lebo ak budu chore nemozem ich tu s mm nechat to nepreziju navzajom.

sikag
1. jún 2015

@katarina51 miesala som 1:1 cervena hneda, pokus o farbu roka marsala 🙂

sikag
1. jún 2015

@pipka joj ano to bola ta od teba 🙂 dakujem. dali mi volnu ruku, to sa dobre robi 🙂 ale tak neviem ci zmenia, mna maju sice poruke, lebo su z vedlajsej dediny, ale tak uvidime, dam ti nejaky podiel 😎 😀 😀

sikag
1. jún 2015

@grasie kraaaasne, beriem si hmotu, nastroje a hlasim sa ako zaciatocnicka na postavicky a tvaricku 🙂

sikag
1. jún 2015

kocky kraaaasne torticky ste vsetky popridavali, jedna krajsia ako druha, musim povedat ze nam to ide super 😀 😀 😀 😀
moje tohtotyzdnove pridavam vcas 🙂 a bezim behat a modelovat, lebo tento tyzden mam toho na infarkt 😀 😀 😀

evicaka
1. jún 2015

@sikag krása...

lokalistin
1. jún 2015

@sikag nadhera

Kocky mam dilemu na sobotu mam tortu, su na nej kvety, nechcela som ju zobrat, lebo v piatok rano odchadzam prec,ale ona povedala,ze chce len odomna. Tak pre nu dojde stvrtok vecer, len sa bojim, ci jej tie kvety v chladnicke nezvlhnu a neopadaju z drotov dole, myslite,ze karton to urobi? do soboty bude v chladnicke-na skusku som strcila jeden kvet do chladnicky co to spravi,ale lepi mi
Dakujem

sikag
1. jún 2015

@lokalistin ja mam v pohode ozdobene torty v chladnicke a pekne drzia aj kvety. robim zo smartu alebo gumpasty

elamaslakova
1. jún 2015

@sikag Prekrásne všetky

lokalistin
1. jún 2015

@sikag dik no ja robim normalne z gumpasty, ale teraz truba som robila z WI, lebo som mala zafarbene, ale bojim sa ako budu mat oni zapnutu chladnicku, musim jej dat instrukcie

dagmarmustafa
1. jún 2015

@sikag supeeeeer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pipka
1. jún 2015

@sikag kluuudne ti ich prenecham, ja mam toho dost 😉 leda ak nebudes stihat, tak dojdu sem 😉

dagmarmustafa
1. jún 2015

Caute...moja svadobna.Nestiham nic............idem pokukat vase vytvory....

abriela
1. jún 2015

@dagmarmustafa wauu, ta je krasna
@sikag uzasne

anibas
1. jún 2015

@jakelina Majka blahoželám a želám veľa zdravíčka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

grasie
1. jún 2015

@sikag ďakujem silvi, ale si ma teraz dobre rozosmiala 😅

sikag
1. jún 2015

@dagmarmustafa kraaaasna 🙂
@grasie len sa smej, smiech je zdravy 😀 😀 😀

pipka
1. jún 2015

ja som dnes tak sup sup spravila nasmu malemu synovcovi na privítanie do roboty 😉

pipka
1. jún 2015

@sikag naaadhera, ja odpadavam z tych svadobiek 😎 😎 😎 😵 😵 😵

lokalistin
2. jún 2015

@dagmarmustafa moooc pekna

mimcak
2. jún 2015

@sikag waaaaaaw krásne 😵 😵 😵 😵

stebota
2. jún 2015

@dagmarmustafa nádhera 😉 😉 😉
@sikag krásne sú úplne všetky paráda