• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lamps Aj ja mám rada tieti kvietky len keby ich nebolo tolko vela treba okolo ja som teraz robila aj ked nie v takom počte ako ty večer to tam zavesím :wink:
12. jún 2015 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stebota Horne su tvarohove s jahodami , dole bola biela coko s lesnou zmesou kvoli stabilite najma
12. jún 2015 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo kraasna :slight_smile:
@lamps tvoje kvietky a postavicky spoznam uz z dialky :grinning:
12. jún 2015 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps krásné dortíky, hned poznám každý tvůj výtvor, ani nemusím sledovat nick :wink: :wink:
12. jún 2015 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps naaaadheraaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jún 2015 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo fantaaazia, ta ceresnicka na torticke.... :dizzy_face: :grinning: :grinning: bomba!
12. jún 2015 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja narychlo pridavam moju dnesnu a zas moooc pozdravujem katusku za konika @muffinka8 :dizzy_face:
12. jún 2015 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@pipka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: citim sa poctena :dizzy_face:
12. jún 2015 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Narodeninova 4,5kg
12. jún 2015 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabudla som foto :grin::grin::grin::grin:
12. jún 2015 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
Pridavam aj ja dnesnu a idem to tu po sebe popratat :slight_smile:
12. jún 2015 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
pre tri oslavenkyne :slight_smile:
12. jún 2015 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
Ahojte :slight_smile: Viete mi poradit, ci mozem dat tortu potiahnutu K2 do chladnicky? Neorosi sa po vybrati? Dakujem :slight_smile:
12. jún 2015 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@coryex do chladničky ju dať musíš a orosí sa určite
12. jún 2015 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
12. jún 2015 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@coryex tomu oroseniu sa nedá zabrániť, keďže v chladničke je chladno a vonku veľmi teplo
12. jún 2015 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčence pozdravujem vás , dnes som trošku experimentovala na dvoch tortičkách , je to do rodiny tak aspon na nich skúšam , mala som kúpené pečiatky , tak dnes mali premiéru a jedna tortička bola na krst . A samozrejme chválim vaše tortičky čo ste napiekli .
12. jún 2015 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
Na dnes už hotovo
12. jún 2015 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@elamaslakova perfektnéé :slight_smile:
13. jún 2015 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojteeeeee,
pridavam moje, zabkova je este z min. tyzdna... a ide sa vikendovat-stretkovat, juchuuuu :slight_smile:))
13. jún 2015 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
mne tu holky stretkove meskaju tak som stihla este fotose natiahnut , pekny vikend baby :wink: inak potahovat a zdobit v tomto teple neskutocneeeee :cry:
13. jún 2015 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@sasettka žabky majú krásne kukuče :wink: ...stretko??..zase som mimo štadión :grinning: ..užívajte si :wink:
@pipka milá tortička :slight_smile:
@pristela perfekt....teším sa,že v tomto teple len obdivujem vaše dielka... :dizzy_face:
13. jún 2015 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mysiatkoo mňaaaaam :wink:
@lamps kráááásne :slight_smile:
13. jún 2015 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tento víkend dobojované. Tá s kvetinami bola objednana na poslednú chvíľu, tak som kvietky vyrábala do rána...
Sud ide dnes ako darček na oslavu a keďže mi vedeli povedať len, že ma rád biele víno, tak dostane takúto tortičku :grinning: aaaa dostala som airbrush :grinning: najprv som ním farbila vlacik, tak sú na ňom jemné kvapky viditeľne, ale pri farbeni suda som začala chápať, ako sa s tým pracuje a myslím si, že je celkom podarený :sweat_smile:
13. jún 2015 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
Ahojte kocky.. Pridávam Vam moje torticky a idem vás dočítať.. :slight_smile::slight_smile:
13. jún 2015 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
ahojte kočky, ja tentokrát zvieratkovo, krtkova cestovala z He až do Ba, ani neviem ako došla, s delfínmi podľa želania oslávenca, plnka citronovo čučoriedková a kombinácia delfíny s princeznami. :slight_smile:
13. jún 2015 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
Ahojte dievčence. Poprosím Vás o radu. Idem dávať do pribináčikového krému mrazené ovocie - lesnú zmes. Kúpim asi v L..li. Nechávate to ovocie rozmraziť, alebo ho dávate také zmrazené na krém? A ešte jedna otázka. Dávate korpus, krém, zmrazené ovocie a zase krém? Lebo v diskusiách písali aj dať na zmrazené ovocie hneď ďalší korpus, aby vsiakol púšťajúcu šťavu z ovocia. Iní zase potierali zmrazené ovocie krémom a až potom korpus. Bojím sa v tomto teple, aby to nebolo moc rozmočené. Ďakujem za radu. :slight_smile:
13. jún 2015 o 23:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nicoletta77 ja nedávam úplne zmrazené, nechám rozmraziť s časti a dávam korpus, krém a ovocie a zas korpus, krém ovocie a na vrch korpus. Ovocie nedávam až úplne ku kraju korpusu, nechávam tam akoby trošku vyvýšený mantinel z krému, aby šťava nevytekala bokom. Vsiakne sa presne len do tých korpusov. Samozrejme to celé treba obmaslovať po naplnení.
13. jún 2015 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nicoletta77 ja som dávala korpus,krém,zmrazené ovocie-nie k okraju,na to korpus,krém,ovocie,korpus...zachladiť ...obmaslovať,alebo ganache pod poťah :wink: :wink: :wink:
14. jún 2015 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peknú nedeľu prajem :slight_smile: Ja tento týždeň iba jednu, ale ako píše Žanet, za trest v tomto teple.... Bud. tt. sa má ochladiť a zrovna nerobím tortu, iba asi cca 100 muffin :slight_smile: Téma tejto torty mne na míle vzdialená, ani som len netušila, o čom kočka píše... Tak moc dúfam, že budú spokojní :unamused:
14. jún 2015 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok