• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. januára 2017 
no pridavam moje nocne mory, co mi pridali zas kopu sedivych vlasov :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ta kniha to bol des, to uz nikdy viac :sweat_smile: , svadobku som dala len ak tak...kvety som uz nemala sil drotikovat, ale teda piestiky su drotikovaneeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a Olafa z toho chudaka celeho "rozhodilo" :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
19. jún 2015 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@pipka moc krásné všechny, musela jsi si máknout :unamused: Jani doufám, že taky nedržíš hlavu jako Olaf
19. jún 2015 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina neeeee, moja hlava uz je v kybli s ladom :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. jún 2015 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Ahojte dievčence. Aj ja už mám na tento týždeň dokončené. A Vy ste zase krásne tortičky popiekli.
19. jún 2015 o 20:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
Dalsia do mojej zbierky
19. jún 2015 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
ovocna :slight_smile:
19. jún 2015 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@pipka perfektne si to zvladla. Som na teba myslela ked som sa babrala s pivonkou. Ked som zurila tak som si hovorila kluuud pipka ma svadobku a este aj poobednu :grinning:
19. jún 2015 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@antenka1 no dakujeeeem, presne :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

ja som tu nadavala jak chora vrana :sweat_smile: staale sa mi nieco sypalo, trhalo, lepidlo vylialo...decka furt nasadene v kuchyni, mohla som len po nociach robit alebo max hodinku rano, ked som ich do skoly odviezla...no na poobednu uz si tolkoto nenavalam aj keby co bolo :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes:

ale uz ani na rannu :sweat_smile: :grinning: radsej si nohy vylozim :sunglasses: :grinning:
19. jún 2015 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina zatiaľ nie , ni sú priestory
@pipka rada by som ,ale zatiaľ nie
19. jún 2015 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elamaslakova gratulujem... :wink:
19. jún 2015 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
19. jún 2015 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elamaslakova gratulujem, si sikovna :slight_smile:
19. jún 2015 o 21:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zdravím vás všetky.Nebola som tu už veľmi dlho,a keď som videla fotky zo stretka ,tak ma to poriadne mrzelo,že sem na koňa už nechodím ,iba občas mrknem a nebola som na stretku.Preto som sem dnes zavítala a pridám iba tohotýždňovky,lebo keby som mala dať všetky od kedy som tu nebola ,tak by to bola dlhááááá tapeta.Poslednú som potentovala.V mojej rýchlosti som si nevšimla ,že som potočila tort na druhú stranu a pečiatka je teraz naopak.Všimla som si to až na fotke,no holt už je pozde.
19. jún 2015 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
Ahojte ahojte, klobuk dole pred vasimi pracami. Poctivo sledujem diskusiu, vstrebavam dobre rady. Je tu niekde moznost zistit si dalsie stretnutia? Pridam len par mojich oblubenych
19. jún 2015 o 22:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
19. jún 2015 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makina78 parádne tortičky :slight_smile:
19. jún 2015 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evicaka dakujem
19. jún 2015 o 22:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makina78 krasne, ciste, prepracovane do detailu :wink:
19. jún 2015 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisak77 keby si nenapisala, ze je peciatka naopak, tak na to nito nepride :wink:
neprezradzaj pikosky zo zakulisia :grinning: :grinning: :sweat_smile:
vyzeraju fantasticky!!! :sunglasses:
19. jún 2015 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ahojte babulky, prosím vás nemáte nejaké inšpirácie na tortu pre dvoch oslávencov? Žena 50r. a muž 60r. (samozrejme vek si prispôsobím) nie moc zložitá iba jedno poschodová. Ďakujem :slight_smile:
20. jún 2015 o 04:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makina78 krásne tortičky :zipper_mouth:
20. jún 2015 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisak77 paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jún 2015 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka ufff,ale zmákla si ich perfektne,žiaden stres na nich nevidno :slight_smile:
20. jún 2015 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elamaslakova gratulka šikovnica a ten višňový mňam. :slight_smile:
20. jún 2015 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika266 pekné tortičky
20. jún 2015 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja sa chcem pochvalit dcerke na krst som piekla plnky boli ovocne :slight_smile:
20. jún 2015 o 09:08  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
ahojtee, pridavam moje aj z minuleho tyzdna, ta kniha je na nasu stretavku zo skoly, motiv bol podla tabla, mali sme tam Daliho obraz s tecucimi hodinami takze tazky surrealizmus :sweat_smile: ale robila som podla seba tak ma to po dlhom case aj bavilo :wink: a zas ked viete ze na tej oslave budete aj vy tak mate na vec iny uhol pohladu :sunglasses:
20. jún 2015 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
a poskromne pridávam svoje normál katastrofa ešteže robím pomenej,že boli iba tri ,lebo malý mi teplotoval a dusil sa kašlom takže som furt odbehovala k nemu a tak aj vyzerajú. :frowning2: lienočky išli na mafinky do škôlky,mafinky si už upečie maminka.
20. jún 2015 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@maya30 kraaasa ako obycajne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale si si zamodelovala tento tyzden :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
ta futbalova je bohovska, tusim aj mysiatkoo taku niekedy robila. A ta fialova s princeznickou je naaadherna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: si skratka majster! :sunglasses:
Na tie kluciky pri knihe mas silikonku? Kniha je vymakanaaaa!
20. jún 2015 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mimcak dakujem :wink: ty si sa tiez nenudila, citam :sweat_smile: superne :wink:
20. jún 2015 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok