Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
19. jún 2015

no pridavam moje nocne mory, co mi pridali zas kopu sedivych vlasov 😅 😅 😝 ta kniha to bol des, to uz nikdy viac 😅 , svadobku som dala len ak tak...kvety som uz nemala sil drotikovat, ale teda piestiky su drotikovaneeee 😀 😀 😀 😀

a Olafa z toho chudaka celeho "rozhodilo" 😅 😅 😀 😀 😀

jakelina
19. jún 2015

@pipka moc krásné všechny, musela jsi si máknout 😒 Jani doufám, že taky nedržíš hlavu jako Olaf

pipka
19. jún 2015

@jakelina neeeee, moja hlava uz je v kybli s ladom 😅 😅 😅 😝 😀

nicoletta77
19. jún 2015

Ahojte dievčence. Aj ja už mám na tento týždeň dokončené. A Vy ste zase krásne tortičky popiekli.

alexslovakia
19. jún 2015

Dalsia do mojej zbierky

zuzu188
19. jún 2015

ovocna 🙂

antenka1
19. jún 2015

@pipka perfektne si to zvladla. Som na teba myslela ked som sa babrala s pivonkou. Ked som zurila tak som si hovorila kluuud pipka ma svadobku a este aj poobednu 😀

pipka
19. jún 2015

@antenka1 no dakujeeeem, presne 😅 😅 😀

ja som tu nadavala jak chora vrana 😅 staale sa mi nieco sypalo, trhalo, lepidlo vylialo...decka furt nasadene v kuchyni, mohla som len po nociach robit alebo max hodinku rano, ked som ich do skoly odviezla...no na poobednu uz si tolkoto nenavalam aj keby co bolo 😅 😅 🙄

ale uz ani na rannu 😅 😀 radsej si nohy vylozim 😎 😀

elamaslakova
19. jún 2015

@jakelina zatiaľ nie , ni sú priestory
@pipka rada by som ,ale zatiaľ nie

zuzka7512
19. jún 2015

@elamaslakova gratulujem... 😉

elamaslakova
19. jún 2015

@zuzka7512 Ďakujem

timuss
19. jún 2015

@elamaslakova gratulujem, si sikovna 🙂

denisak77
19. jún 2015

Zdravím vás všetky.Nebola som tu už veľmi dlho,a keď som videla fotky zo stretka ,tak ma to poriadne mrzelo,že sem na koňa už nechodím ,iba občas mrknem a nebola som na stretku.Preto som sem dnes zavítala a pridám iba tohotýždňovky,lebo keby som mala dať všetky od kedy som tu nebola ,tak by to bola dlhááááá tapeta.Poslednú som potentovala.V mojej rýchlosti som si nevšimla ,že som potočila tort na druhú stranu a pečiatka je teraz naopak.Všimla som si to až na fotke,no holt už je pozde.

makina78
19. jún 2015

Ahojte ahojte, klobuk dole pred vasimi pracami. Poctivo sledujem diskusiu, vstrebavam dobre rady. Je tu niekde moznost zistit si dalsie stretnutia? Pridam len par mojich oblubenych

elamaslakova
19. jún 2015

@timuss ďakujem

evicaka
19. jún 2015

@makina78 parádne tortičky 🙂

makina78
19. jún 2015

@evicaka dakujem

pipka
19. jún 2015

@makina78 krasne, ciste, prepracovane do detailu 😉

pipka
19. jún 2015

@denisak77 keby si nenapisala, ze je peciatka naopak, tak na to nito nepride 😉
neprezradzaj pikosky zo zakulisia 😀 😀 😅
vyzeraju fantasticky!!! 😎

halienka
20. jún 2015

Ahojte babulky, prosím vás nemáte nejaké inšpirácie na tortu pre dvoch oslávencov? Žena 50r. a muž 60r. (samozrejme vek si prispôsobím) nie moc zložitá iba jedno poschodová. Ďakujem 🙂

mimcak
20. jún 2015

@makina78 krásne tortičky 🤐

mimcak
20. jún 2015

@denisak77 paráda 😵 😵 😵 😵

mimcak
20. jún 2015

@pipka ufff,ale zmákla si ich perfektne,žiaden stres na nich nevidno 🙂

mimcak
20. jún 2015

@elamaslakova gratulka šikovnica a ten višňový mňam. 🙂

mimcak
20. jún 2015

@nika266 pekné tortičky

asha300
20. jún 2015

Aj ja sa chcem pochvalit dcerke na krst som piekla plnky boli ovocne 🙂

maya30
20. jún 2015

ahojtee, pridavam moje aj z minuleho tyzdna, ta kniha je na nasu stretavku zo skoly, motiv bol podla tabla, mali sme tam Daliho obraz s tecucimi hodinami takze tazky surrealizmus 😅 ale robila som podla seba tak ma to po dlhom case aj bavilo 😉 a zas ked viete ze na tej oslave budete aj vy tak mate na vec iny uhol pohladu 😎

mimcak
20. jún 2015

a poskromne pridávam svoje normál katastrofa ešteže robím pomenej,že boli iba tri ,lebo malý mi teplotoval a dusil sa kašlom takže som furt odbehovala k nemu a tak aj vyzerajú. ☹ lienočky išli na mafinky do škôlky,mafinky si už upečie maminka.

pipka
20. jún 2015

@maya30 kraaasa ako obycajne 😵 😵 😵 ale si si zamodelovala tento tyzden 😕 😅 😅
ta futbalova je bohovska, tusim aj mysiatkoo taku niekedy robila. A ta fialova s princeznickou je naaadherna 😵 😵 😵 si skratka majster! 😎
Na tie kluciky pri knihe mas silikonku? Kniha je vymakanaaaa!

pipka
20. jún 2015

@mimcak dakujem 😉 ty si sa tiez nenudila, citam 😅 superne 😉