Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

anibas
26. jún 2015

@chvapilu Sen môjho muža !! 😀 😀 😀

makina78
26. jún 2015

tak ja som dnes odovzdala tuto svadobnu podla zelania... zlate rybicky nevesta myslela ako zart, tak zenich si povedal, ze preco nie, vraj si bude mlada pani aspon nabuduce davat pozor na jazyk 😵

lenkapristas
26. jún 2015

@chvapilu krásna torta! 🙂 Pre môjho muža splnený sen... 🙂 Ako si, prosím ťa, robila tie fľaše? ďakujem

chvapilu
26. jún 2015

@lenkapristas děkuji, našla jsem si plastovou láhev podobnou láhvy piva ,odřízla hrdlo,nasoukala hmotu a vyklepla nandala jsem zátku a nechala usušit,nabarvila a po uschnutí barvy potřela piping gelem s vodkou.

nicoletta77
26. jún 2015

Ahojte dievčence, zase krásne tortičky pribudli. Ja som opäť robila Mickeyho. Už som takú istú robila, ale chceli znova, tak som len farby trošku pomenila. Na tej svadobnej som robila sama monogramy - no som sa trošku vyhrala. Tá smotanovo-zlatá svadobá ma aj celkom bavila. 🙂

lokalistin
26. jún 2015

@chvapilu suprova

moncyh
27. jún 2015

dobry den, zienky, prosim poradte nieco... torta pre diabeticku+celiaticku+alergicku na mlieko, soju, orechy, vajecny bielok.... a este by som chcela vediet ci sa da slahacka niecim nahradit pri intolerancii na mlieko (nie len laktozu). za kazdu radu budem velmi vdacna 🙂 krasny den...monika

1katuska73
27. jún 2015
katarina51
27. jún 2015

@chvapilu perfektná práca, klobúk dolu 🙂 🙂 🙂

pristela
27. jún 2015

Babule, pridavam aj ja 😉

nika266
27. jún 2015

Tento týždeň tortička pre moju nastavajucu nevestu,ktora od buducej soboty bude nosiť meno môjho syna 🙂

adrika202
27. jún 2015

@pristela umieram žena .. kraasa všetky ale maša a hlavne ta paintbalova nema chybu ta je nenormááálna 🙂

pristela
27. jún 2015

@adrika202 dakujem zena 😵 😵 na tu Masu mi holka vola doobeda , ze pre aky tvar torty som sa nakoniec rozhodla /poobede mali nahlaseny odvoz/ a mne az vtedy doplo ze to je zienka , ktora ma rada take netradicnejsie torty 😵 😵 😵 poznas- nezapises ..nemas..nevies 😀 😀 😀 😀 ale ja mam rada taky "chaos"adrenalinos okolo 😉 teda pri detskych, kvetinove ci coko su ina kategoria 😠

adrika202
27. jún 2015

@pristela aj aj som robila mašu ,dnes rano pred robotou som ju dokoncovala ,ale moja teda nevyzera tak milo 😀 😀 😀 maaa taký holywooodky široky usmev že až 😀 😀 😀
chaos adrenalinos poznááám ,a tiež ma niekedy hecuje ,teda ja takmer stale robim v chaose a s adrenalinom bo nestiham 😀 😀

miselka007
27. jún 2015

Baby prosim vas aku hmotu pouzivate na modelovanie hoc akych postaviciek?Ja pouzivam K2 ale neskutocne sa mi to topi v rukach.Ci to vsetky tak?Alebo su aj nejake lepsie co dobre drzia?Za kazde rady dakujem 🙂

bellss
27. jún 2015

@miselka007 bežne sa používa smartflex velvet alebo flower🙂 teda napríklad @grasie viem, že používa velvet🙂 (teda aspoň myslím, čo som ju videla u nás🙂 )

miselka007
27. jún 2015

@bellss Mooc dakujem 🙂

bellss
27. jún 2015

@pristela tak tá voda u Máši je perfektná!! 🙂

adrika202
27. jún 2015

cafte ženy sladké ,pridávam aj ja svoje 🙂 majte pekný week 🙂

nika1985
27. jún 2015

ahojte pridavam aj ja moje nocne promocna bola presne podla diplomovky @adrika202 nepozicias my cernoskou buduci mam 5 dve dalsie som uz odmietla svagrina ma 30tku a v utorok ma mm narodky tak este aj tam do prace nieco musim

14moni88
27. jún 2015

mozem sa spytat ako sa robia tie chlpy na havovi? 🙂 prosim odpovede do IP 🙂

peciemslaskou
27. jún 2015

Ahojte žienky,pridávam moju týždńovku-zákuskovú a torty len také mňamkové

antenka1
27. jún 2015

@pristela @adrika202 zeny vy ste šileneeee. 😀 Potrebujete adrenalinos?? :-O moje nervy na com vy ficite? 🙂
Kvetka povedz mi ze tie princezne su kupene bábiky prosiiiim 😉
Zanet ta Mášiná je bozskaaaa. Moj stredny drobec zboznuje tu rozpravku takze v auguste kopirujem ak dovolis 😉. Sa zblazni z takej torty 😀. Este mi prosim prosim prezrad ako robis tu rybku? To je silikonka?

mysiatkoo
27. jún 2015

@antenka1 😀 neviem si predstavit @pristela -u ako pouziva silikonku na nieco, co ma za 2min 3x vymodelovane 😉

mysiatkoo
27. jún 2015

jedna hasicka z mojej nocnej...

tomiholjubavi
27. jún 2015

dievcata, ja nic neviem upiect, tak nic nepridam 😀 prisla som sa len nakuknut zo zvedavosti, ako to ide niekomu inemu a teda klobuk dole. vsetky ste velmi sikovne profesionalne cukrarky 🙂

psencikovap
27. jún 2015

nieco pridam aj ja 🙂

psencikovap
27. jún 2015
miselka007
27. jún 2015

Zienky prosim tie ktore ste uz piekli bezlepkovu tortu mohli by ste mi prosim napisat IP?Moc vam budem vdacna... chcem sa len volaco spytat.Dakujem

psencikovap
27. jún 2015