Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pppeeetttaaa
28. jún 2015

@jakelina dakujem.. no uz asi je aj Tereska 🙂 ja viem vyzera to ako pekny preklep ale vyslovene mi bolo povedane ze oni nemaju Terezku, ale ich mala je Teresa.. 🙂 mozno je aj prva na Slovensku, tazko povedat

evicaka
28. jún 2015

tak oči som si popásla, všetky torty krásne...@myška, @pristela,@maya30.. proste všetky nádhera 🙂 a skromne moje dve

denisak77
28. jún 2015

@mysiatkoo perfektná

dagmarmustafa
28. jún 2015

Caute baby.Pridávam moje tohtotyzdnove.Tesim sa na leto....uz len 2 tortuše a veget..Kraaasne torticky su tu.Drzte sa !

denisak77
28. jún 2015

Konečne mám už aj ja všetko hotové 😝 .Mufinky ,pomáhal mi môj synátor keď že si to vymyslel do školy.Čokoládová ,len tak na poslednú chvíľu susedovi ,boli sme pozvaní,tak som to rýchlo zbúchala.

kareta21
28. jún 2015

Baby, mozem vas poprosit o recept na korpus?dakujem

jenie123
28. jún 2015

@maya30 macik je neskutočný.. 🙂🙂
@mimcak dakujem velmi pekne.. Veď aj som mu hovorila, ze sme dohodnutý na nedelu, ale nakoniec som bola aj rada, ze som ju spravila v sobotu.. Dnes sme mali oslavu - dcérka mala narodeniny, aspoň som mala viac času na oslavu.. Inak krasne torticky mas a ta mickeymousova ju úžasná.. 🙂🙂

jenie123
28. jún 2015

@denisak77 @dagmarmustafa kocky krasne torticky.. 🙂🙂

jenie123
28. jún 2015

A este aby som nezabudla, torta pre dcérku a aj s ňou.. Torticku si vybrala sama, som bola az prekvapená, chcela mi to uľahčiť 🙂🙂

mimcak
28. jún 2015

@jakelina ďakujeem

mimcak
28. jún 2015

@pppeeetttaaa to vážne nemáš mať prečo traumu je fakt krásna

mimcak
28. jún 2015

@jenie123 Ďakujeeem a Stellka je krásna a ako pekne zladená s tortičkou.

jakelina
28. jún 2015

@dagmarmustafa
@denisak77 krásné, jenom tu prohlížím jednu po druhé a jsou dokonalé

@jenie123 krásný dort a malá slečna taky, vše nejlepší přeji

mimcak
28. jún 2015

@denisak77 krásne tortičky

jenie123
28. jún 2015

@jakelina
@mimcak dakujem baby, odkážem 🙂🙂

jakelina
28. jún 2015

Každý víkend si prohlídnu fotky a i něco málo stihnu přečíst, ale omlouvám se, že každou nejmenuji a nepochválím dorty, ale fakt to nestíhám. Ale opravdu jste všechny moc šikovné, je vidět zlepšování u začátečníků a ti profíci co tady jsou, tak to je kolikrát dokonalost sama. Jenom obdivuji a smekám před každým, kdo upeče tolik dokonalých dortů za jeden víkend. 😉 😉

grasie
28. jún 2015

Ahojte kočky, nebudem menovať osobitne, bo by to bolo na dlho a asi sa budem opakovať, náááádhernééé dielka ste zasa popiekli 😵 😵 😵
Ja tento týždeň posledné 2
gitara mi vzala pár rokov, čierna mi upchávala airbrush 😠 , tak je taká dopatlaná, podložky by som už nabudúce inak poriešila, ale šak žiadne nabúce nebude, gitary a podobné 3D hračičky nie sú pre mňa 😝
a zvieratková ma bavila, len som pri nej zaspávala od únavy 😝
a huráá mám práázdniny 😅

hrablica
28. jún 2015

Pekný večer, žienky. Pridávam 2 víkendové, tá červená je fotená na oslave, ja som ju nestihla 😀

bellss
28. jún 2015

@grasie zvieratková je úplne perfektná🙂 a ten plotik je takej krásnej jemnej ružovej, akú vie spraviť len Táňa 🙂 a aká bola dobrá🙂

katarina51
28. jún 2015

Krááásne tortičky. Jedna krajšia ako druhá. Ja som tento víkend mala 4, nič moc. Viac menej všetky podľa želania a predlohy. Prvý raz som robila postavičky podľa obrázku a bála som sa, no celkom sa mi podarili. 🙂 🙂 🙂 🙂 A som hrdá na tú ružu 🙂

dzejnus
28. jún 2015
dzejnus
28. jún 2015

zienky moje, prosim vas, neviete mi poradit nejaku stranku,kde by som zohnala PECIATKY??? chcela by som to vyskusat.... neda sa to zohnat aj v papiernictve napriklad? :D alebo take nieco 😝 diky

pppeeetttaaa
29. jún 2015

tak este pridavam tu poslednu.. inspiraciu som nasla tu, tak dakujem 🙂

pipka
29. jún 2015

babulky fakt naaadhera, co tu zase pribudlo...ze klobuuuk dole, palec hore!!!!! 😎 😎 😎 😎

ja som si tak v sobotu vegetila, ze teda volnoooo bez deti az ma vcera napadlo, ze kuuurnik, sak decka maju v pondelok rozlucky, konci skolsky rok...bolo by treba napiect 😅 😅 tak s vrtulou v zadku som vcera narychlo usulala dve a uz su aj zjedene, dnes maju v skole aj v skolke party 😀 😀 😀

sylvia78
29. jún 2015

Ahojte, prepacte, ze Vam sem lezem, ja nepeciem, ale obcas si vas pokukam, ste neskutocne sikovne, chcem sa vas opýtat, je tu niektorá z Vás z Bratislavy mozno aj Stare mesto, ktorá peciete na objednávku? Ja budem sice potrebovat az na oktober, ale nasa "teta cukrarka" tiez spomedzi vas nie je iste, ze bude moct upiect drobcovi torticku, tak len informatívne by som vas chcela poprosit o info a keby nahodou tak edy treba uz napecenie dojednat na isty datum. Dakujem vam velmi pekne a aj nadalej drzim palec sikulkam. Mate obdiv za trpezlivost s tymito tortickami. Dakujem

pristela
29. jún 2015

@miselka007 sa mi zda ze uz ano , na etikete je isto napisane

badatt
29. jún 2015

@dzejnus pecenieskamkou

dush
29. jún 2015

krstinova

nika1985
29. jún 2015

baby musim sa s Vami podelit pisala mi pani co brali odomna tu svadobnu ze boli max. spokojni planovali ju rozdat do vysluziek ale ze im s nej nic neostalo. Taka som rada a stastna 😉

nika1985
29. jún 2015

@katarina51 podobna krstinova ma caka na sobotu 🙂mas ich krasne