• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@antenka1 :slight_smile:)))))))))) no co dodat, mas zvlastny okruh zakaznikov :grinning: ale teda prevedenie 100 bodov!
3. júl 2015 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grasie @sasettka to je nejaky pan co vraj uz 40 rokov kazdy den jedava na ranajky chlieb s paradajkami. Najprv som kukala ja puk a hned som myslela na vas, ze to mi tie baby ani neuveria :grinning: :grinning:.
Tanicka nechcem ta mat na svedomi :wink: ale kazde to zrniecko bolo robene samostane. pekne poctivo tvarovane :grinning:
ale ved ty sem za chvilu supnes nejakeho modelacika, saska svadobku a pojdeme sa na nejaky strom hupat spolu :wink: :grinning: :grinning:
3. júl 2015 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@antenka1 dakujem :wink:
3. júl 2015 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, nie je tu nejaka ma icka z humenneho, ktora by mi vedela upiect tortu princeznovsku na 5 narodeniny? dakujem za tip
3. júl 2015 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím vás.Prikladám moje tohotýždňovky a poviem vám v tomto teple je to zaujímavé :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Ešte dobre ,že žiadna svadobka.Toto je posledná várka ,ja síce v poslednej dobe len tak 4 max.5 kúskov ,ale mne je to aj tak cez hlavu.Budúci týždeň len 1 a na ten ďalší má svokra 60tku tak tam jedna a dúfam,že už budem mať do konca augusta pokoj od tort. Bart sa mi veľmi nevydaril :frowning2: .
4. júl 2015 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@antenka1 moja neboj, ešte chvíľu nemusíš o visení premýšľať, mám tvorivú pauzu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :sweat_smile: :grinning:
ale fakt si dobráá, také dokonalé semiačka vyšúla len profík :dizzy_face:
4. júl 2015 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte moje vikendovky hadam v noci vas docitam fuj teplo som si nabrala asi naviac doteraz baby obe doma no uzas tie prsia su prvy a posledny krat
4. júl 2015 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
ahojte :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: tu je moja tortička, nemám rada takéto torty
4. júl 2015 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
@antenka1 odpadla som :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tie rajcinove semienka su sezam...ci? :confused: :sweat_smile:
4. júl 2015 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@antenka1 ahaaaa, uz citam, ze si to sulkala :sweat_smile: no usulkam sa z teba :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: ty sa nezdas :sweat_smile: :sunglasses:
4. júl 2015 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@grasie zlatinko dakujem :wink:. No vymenim schopnost urobit dokonale paradajkove semiacka za umenie tvojich postaviciek. A ani nemusia byt dokonaleeee :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
@nika1985 super. Tak si to zmakla. Klobuk dole :wink:
4. júl 2015 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka na dalsom stretku mozem ukazat. Ze ako sa robia paradajove semiacka :grinning: :grinning: :grinning:
Inak fakt sezam... ty kokso no nemohla si to napisat skor? To mi ani nenapadlo. By som mohla okaslat to sulkat :wink:
4. júl 2015 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@antenka1 moja...nabuduce mi napis, co idem piect a ja ti poradim ako to sulkanie odflaknut! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ale jasneeeee, najblizsie stretko bude o modelovani veci ako vyprazany syr, paradajkove semienka, hranolky a podobne :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2015 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@antenka1 co ides...nie idem :sweat_smile: :grinning:
4. júl 2015 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antenka1 mnamkyyyy to je chlebiiiik :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2015 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@antenka1 teda ten chleba neskutocny klobuk dole na dalsie stretko sa tesim :wink:
4. júl 2015 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miselka007 kazde poschodie sa vystuzuje slamky plus spandla davaj pozor a poriadne zatlac aby bola az na spodku. Ja pri 3poschodovych davam aj stredvu tyc v tomto teple sa bojim. Kazde poschodie je na tvrdej podlozke. Zalezi od plniek ja som robila naposledy vsetko s ovocim plnene priemery 26,20,14 mala 8kg.
4. júl 2015 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
čafte ženy ,pridávam svoje ,tá prvá je ešte z pondelku a k ostatným pokec ani nejdem písať ..jednoducho niektorí ludia su........ :angry: :angry: :angry: :grinning:
4. júl 2015 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
tak tuto si maminka - moja sestranica piekla sama, ja som len trosku pomohla so zdobenim :slight_smile:
4. júl 2015 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
@antenka1 :sweat_smile: si macher !

moja nocna ... ja by som ten airbrush hadam aj castejsie pouzila, ale pripravit to pred pouzitim a upratat po je pekloooooooooo :angry:
4. júl 2015 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@adrika202 leeeen 6?? nehanbis sa?? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2015 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo ty moj duchod, myska tak tomu hovorim vyhrat sa s farbami. Paraaaada!
4. júl 2015 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@antenka1 cele mi to trvalo asi 8min.... nexci vediet ako dlho som potom upratovala :grinning:
4. júl 2015 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mysiatkoo osem minut??? Ma nestvi. Tolko by som len rozmýšľala ktorou farbou začať. Ale ten masaker potom si viem predstavit :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2015 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@antenka1 s airbrushom to mas sup sup modra, tmavo modra, cierna a siva :wink: a to som happy, ze mam na to miestnost mimo kuxyne...
4. júl 2015 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo no parada. Vyzera to vyborne. Tiez uz po nom poskulujem. Narodky som uz mala, do Vianoc daleko, hmm...skusim na mojho draheho vytiahnut vyrocie svadby alebo taku dajaku srandu :wink: :grinning:
4. júl 2015 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@antenka1 ak to mas kde pouzivat mimo hlavny obytny priestor, tak nevahaj :wink:
4. júl 2015 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7 kg torticka z dneskaa :slight_smile:
4. júl 2015 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
Kocky paradne torticky ste popridavali :slight_smile::slight_smile: krása pozerať :slight_smile: pridám par mojich, tento týžden take nezáživné, samé promócie
4. júl 2015 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@denisak77 ahoj,prosim ta z coho si robila tie sisky na tej torte s bartom??? :wink: ja mam tiez robit s bartom nieco dik
4. júl 2015 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok