• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@antenka1 OMG kolko srstiiiiiiiii :sweat_smile: ako dlho si pri tom stala ? paradny je... a vsetko naj!
@veronkaj citala som najprv IP, tak odpoved uz mas tam ;)

a este moja nocna ... hrozne su tie chlapske zadania... ani papierova lodicka mi nepresla :angry: :fearful:
13. júl 2015 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@jenie123 boze to mnozstvo si aj spala prosim Ta ja som povedala ze viac ako 5 s mojimi babami nedam ani keby ma rezali
13. júl 2015 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence pridavam svoje, prve 3 su z minuleho tyzdna a zvysok z tohto..
13. júl 2015 o 13:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
dievcence nedavno som hladala vypichovacky co su na foto, radili ste mi ze u cinanov maju.. obehala som vsetkych v Nitre, aj eurovky a podobne obchody kde maju cukrarske veci, ale nic som nenasla.. nenasla by sa tu jedna dobra dusa ktora by mi ich kupila a poslala postov? samozrejme peniazky by som poslala na ucet..Prosiiim :slight_smile:
13. júl 2015 o 13:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo ja som normaaalne najprv rozmyyyslala, ze co to na tom boku je, kym mi doslo, ze veslica :sweat_smile: :sweat_smile:
hanka tu na to pozera a hovori mi, ze to je motylik, co stratil kridla ale ma dvoje tykadla :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2015 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka :D hankin pohlad sa mi paci ... Veru, veslica... Ked som zistila co to je, tak ma az pot oblial... Co uz, na vymyslacky nebol cas..
13. júl 2015 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, prosim o radu. Dochadza mi fantazia, cim menej peciem, tym menej napadov mam :confounded: Mam robit tortu pre manzelov k ich spolocnym narodeninam (31, 39) A vyzdobit si ju mam ako chcem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nemate prosim nejaku inspiraciu, co take by som im tam mala dat?
13. júl 2015 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pridávam zopár svojich....:wink:
13. júl 2015 o 19:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@79zuzana a má být poschoďová??
13. júl 2015 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina praveze len mala 23cm okruhla
13. júl 2015 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 dobrý deň,prosim vás tú húsenicu ste robili vy?
13. júl 2015 o 21:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@t_fire dadka už tu dlho neni, je neaktívna, bola aj moderátorkou tortičkárok, takže ti asi neodpovie, ale všetky torty ktoré ma v albume sú jej :slight_smile:
13. júl 2015 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 krásne tortičky, môžem vedieť recept na korpus a plnku?
13. júl 2015 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@timea7 si zlata dakujeeeem.
@mysiatkoo ja ti ani neviem ako dlho mi to trvalo. Ale urcite som sla spat hlllboko po polnoci :wink:
14. júl 2015 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana ja som mala robit podobnu pred dvomi tyzdnami, nakoniec som ju musela odvolat kvoli chorobe, ale mala som vymyslenu taku, ze upeciem stvorec, ktory mierne do sikma prekrojim, ale nie tak ze budu dva trojuholniky, ale len mierne sikmo, neviem ci si to vies predstavit. No a na podlozke ich trosku posuniem, aby bol jeden akoby o 2 cm vyssie. Jednu cast som chcela urobit ako damsku krabicu na darcek a druhu ako pansku. Tam kde je spoj som planovala dat kvety. Na kazdu som planovala dat akoze ozdobny stitok s menom a vekom. Take daco sa da spravit aj s okruhlou tortou, tak mozno ti to pomoze:slight_smile:
14. júl 2015 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiarinka1105 to je škoda ďakujem
14. júl 2015 o 07:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Povedala som si , ze cele leto nepeciem. Ze ja sa furt dam nahovorit na nejaku "rychlovku " :angry:
14. júl 2015 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
@halienka jej dakujem. To je super napad s tym prekrojenim. Asi to urobim tiez tak :relaxed:
14. júl 2015 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@79zuzana a nebo nějaké slzy z kulatého korpusu vykrojíš v pohodě :wink:
14. júl 2015 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina dakujem ;) tak teraz mam dilemu, napolovicu ci slzy :slight_smile: Do piatku sa musim rozhodnut ;)
14. júl 2015 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@79zuzana to nemám ráda, když neřeknou alespoň trochu co by chtěli. Pak je z toho člověk nervní, že se jim to nebude vůbec líbit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2015 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ved prave, teraz som z toho v strese. Raz som tiez tak robila, pani chcela na svoje tusim 33 narodeniny, ze nieco farebne vesele, tak som jej spravila kvietkovu farebnu veselu, ale teda pri preberani sa ona veselo netvarila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Potom vsak objednavala znovu, tak asi sa jej ta torta neskor zapacila :grinning: Inak ja strasne stresujem pri kazdej torte ked ju mam odovzdat. Vtedy by som najradsej ani doma nebola ;)
14. júl 2015 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby nebola som tu dlho predlho, le aj tak nechapem ako mozete piect na materskej ja nic nestiham uff. Sesternica ma poprosila o tortu tak idem pre radu. Chce tam mať tanečný par, môžem ho vyrezať aj z smartflex flover a potom to mam dať na špajlu a zapichnuť do torty? Nezlomí sa to bude ti držať? Ďakujem. Jeden večer musím popozerať vaše diela. Malinky rastie ako z vody sme zdraví a to je základ. Držte sa :slight_smile:
14. júl 2015 o 12:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@timotejkabrejkova to je super správička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Tortičku môžeš urobiť presne ako píšeš
14. júl 2015 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana celá já a když si mám říct kolik dort stojí, tak to je další stres :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2015 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@79zuzana @jakelina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kedze som skoro stale v praci, tak u nas 80% tort odovzdava moj priatel :grinning: a potom sa ho cely den pytam, ze co hovorili na tortu a ako sa tvarili pri odovzdavani :grinning:
14. júl 2015 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lokalistin prosimta, mas odskusanu hmotu massa ticino??? :confused: dakujeeem :wink:
14. júl 2015 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antenka1 No Toni, asi si pri ňom pekne cifrovala, kým si ochlipla :grinning: ale výsledok stojí za to, drobec musel byť nadšenýý :slight_smile:
@mysiatkoo kráásna, som ju okukovala aj na fb
@denisak77 rozkošnáá :slight_smile:
a aj ostatné kočky, úžasné kúsky ste porobili :slight_smile:
14. júl 2015 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michaela3011 robila som s nou a zda sa mi, ze s nou musis rychlejsie pracovat, lebo vysycha, inak ako white icing
14. júl 2015 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela3011 ale rosi sa tak isto
14. júl 2015 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok