• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. januára 2017 
ahoj, je tu niekto, kto by mi predal zvysok farby Wilton - ciernu a hnedu? ja robim torticky naozaj len pre rodinku a najradsej by som nekupovala cele balenie, to neminiem ani nahodou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. júl 2015 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 ,
@jakelina Ďakujem :slight_smile: :wink:
21. júl 2015 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag najprv som skusala, ze si vzor predkreslim, ale potom som to vzdala a isla volnou rukou. Konturky som nechala zaschnut a potom prisli na rad farbicky. Celkom rychla praca, len nabuduce by som nechala vacsie kontrasty v tonoch, pripadne by som vyfarbila len urcite polia a ostatne nechala bez farby. Tak snad nabuduce
21. júl 2015 o 21:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@makina78 presne tak. tiez som skoncila s tym poznanim ze nabuduce vacsie kontrasty :slight_smile: ja vitraz milujem
22. júl 2015 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatya ja som z dunajskej luznej, dnes aj zajtra k veceru idem do mesta. mozem ti pripadne priniest, ale iba ciernu mam. ale ked si kupis malu krabicku tak to minies casom urcite, tej farby sa mina vela :slight_smile:
22. júl 2015 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. júl 2015 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
Žienky viete mi poradiť chcem mamke upiecť tortu, ale chcem s čipkou, viete mi poradiť alebo dať link ktorá je taká pekná torta bude dvoj troj poschodova a okrúhla na spodnú časť chcem dať čipku ale neviem si vybrať a ešte vás poprosím o názov toho prášku ktorý sa rozrába na tú čipku kedže s čipkou som ešte nepracovala. Ďakujem pekne.
22. júl 2015 o 11:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timotejkabrejkova prasok sa vola magic decor, da sa susit v rure
22. júl 2015 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tymto dvom tortam sa nedalo vyhnut :slight_smile:
plus som konecne skusila puncovy - mnam mnam
22. júl 2015 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
kocky neviete mi poradit ako na tu penu do samroliek? recept mam ale... :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2015 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taka rychlovka lentilkova 2,6 kg mramorovy korpus maslovo pudingovy kre jahody babany
22. júl 2015 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@denisak77 @stebota @sikag babky ďakujeem :dizzy_face:
@sikag silvi krása a ten tweety je dokonalýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a punčák vyzerá prudko jedlý :slight_smile:
ja som robila teraz "Hurku za mlada" :grinning: a mám chvíľu voľno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2015 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@grasie Hurka je prekrásny
22. júl 2015 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag Nádherné tortičky
22. júl 2015 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moja prvá marcipánová torta. Ďakujem za inšpiráciu 79zuzana a pipka
22. júl 2015 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
Dnes som robila doma poriadky a nasla nieco co mi je vzacne :slight_smile: rozhodla som sa s vami o to podelit :slight_smile: su to fotky z domaceho archivu :grinning: na prvej fotke je zachyteny moment kedy som sfukla sviecky na narodeninovej torte ktoru mi upiekli rodicia :dizzy_face: na druhej fotke som nemala az taku radost z krajania narodeninovej torty od rodicov :sweat_smile: :grinning: a na tretej foto su torty, ktore robili moji rodicia :slight_smile: este uplna klasika :grinning: ziadne potahovane torty, takze tortovanie asi nemam po rodicoch :grinning: som zistila :grinning:
22. júl 2015 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@grasie hurka je genialny! mas perfektne proporcie a tie postavicky mi pripominaju take prekrasne postavicky z jednej rozpravkovej knizky, mozno to sem niekedy naskenujem
23. júl 2015 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sikag tweety úplne fantastický :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. júl 2015 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grasie mna s tých tvojich postavičiek raz picne úplne že waaaau :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. júl 2015 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elamaslakova @sikag @stebota ďakujeem kočky :sweat_smile:
Silvi no schválne hoď to sem, keď ti víde čas, som normálne zvedavá :grinning:
23. júl 2015 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michaela3011 ááá ja by som bola strašne urazená, keby niekto plakal pri moje torte :grinning: )))
ale krááásne spomienky :slight_smile:
23. júl 2015 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela3011 to je super a ten nůž a tvůj výraz na druhé fotce mluví za vše. :grinning: :grinning: :grinning: Určitě jsi ji nechtěla rozkrájet :grinning: :grinning:
23. júl 2015 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte sladulienočky :slight_smile:, takmer uvarená vo vlastnej kuchyni pridávam moju tortičku :slight_smile: v kuchyni mám 39 stupňov, včera som piekla korpus a štyri plechy pizze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. júl 2015 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
baby idem robiť tortu na tomto stojane.A neviem či mám dieru na tu tyč urobiť vopred a potom len zapichnuť,alebo tú nohu tam len vopchať po potiahnutí torty ona je dutá. :confounded:
23. júl 2015 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag Ďakujem presne ten som chcela aby sa dal sušiť v rúre. Ešte raz vďaka.
23. júl 2015 o 11:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps chudiatko viem o čom hovoríš :cry: :cry: :cry:
23. júl 2015 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj můj dnešní s jahodami,a moc moc děkuju za velkou pochvalu minulého dortíky,pěkný den
23. júl 2015 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
Dlho som tu nebola, tak zdravim. Niekedy ked budem mat 1 den volno vas musim docitat, teraz rychlo hodim robenu v desnom teple(sak aj tak vyzera) tu puncovu robila kamoska ja som nahadzala len vily na nu pre nasu krpanu, na SK nemame kuchynu a figurky robene pre sestrinu kamosku, oni si urobili tortu. Nevedela som ako sa to meno presne pise, uz som to mala nalepene okren tych dvoch pismen a volam mu, ze jak sa to pise a on, ze Hamoudeh, reku a nevila sa Mohammed, ze nie to ho tak len prezyvame-no super, tak odlepovat pismena
23. júl 2015 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
@lamps mas ju krasnu boze toto je cista smrt piect chudiatko mna cakaju buduci tyzden sa modlim aby sa aspon trosku schladilo
23. júl 2015 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby nemate nahodou nejaku sviezu plnku bez masla samozrejme nieco s citronom???????? Dakujem som si slubila ze uz nebudem skusat ale este nieco taketo by sa mi asi patrilo:slight_smile:
23. júl 2015 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok