• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. januára 2017 
@daniela09 Krásne koláčiky aj tortička
@pppeeetttaaa Krásne tortičky
@sasettka Prekrásna
26. júl 2015 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
cafte baby... aj ja som sa tento vikend potila, ale s potesenim :slight_smile:
26. júl 2015 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@mysiatkoo geniální obě dvě :wink:
26. júl 2015 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje víkendové :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: na fotky som naštvaná,lebo nový telefon .Tak s ním vôbec neviem fotiť,stále mi to rozmazáva. :frowning2: Svadobné išli na jednu svadbu + 30 mafiny
26. júl 2015 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
ešte ma napadlo,že som tu nedala z minulého víkendu.
26. júl 2015 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@mysiatkoo Nádherné tortičky , obidve
@mimcak Nádherné všetky
26. júl 2015 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pridavam minulotýždňové a vikendovky. Prvé dve šli sesterke na 30tku a tie ďalšie tri svokrovi na 50 :grinning: ale v tomto teple mám dosť, uff...
26. júl 2015 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@mysiatkoo perfektné :slight_smile:
26. júl 2015 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. júl 2015 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky ktorá z vás už robila tenisovú raketu? Potrebujem poraduť.Chcú probližne vo veľkosti tenisovej rakety,ale to mi nevojde do chladničky. Tak neviem ,aký priemer urobiť,aby sa to podobalo.Alebo či urobiť z dvoch častí a tesne pred odovzdávkou ju poskladať dohromady. Vôbec neviem ako na ňu. :frowning2:
26. júl 2015 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin waw superna,, co je ta vec co stoji :grinning: ??? z coho si to spravila :sunglasses: ?
26. júl 2015 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dzejnus dakujem, su to roztopene cukriky-mala som v nich spajle, aj ich tam je vidiet, aj tie oranzove, ruzove a vzadu zelene koraly su z cukrikov
27. júl 2015 o 00:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michaela3011 a v com si to robila?
27. júl 2015 o 00:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčence toto je na rychlo pridané a za dlhšiu dobu robené potom vás dočítam konečne sa trochu schladilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. júl 2015 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
tá posledná je robená s potom tento týždeň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. júl 2015 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag asi píšem už neskoro, tento spôsob poznám len z receptov, u nás sa vždy robilo len nad parou a zatiaľ s tým nebol problém
27. júl 2015 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte,
prosím Vás už niekoľko dní zháňam kde sa dá kúpiť taká tá kovová špachtla na ganache aby som mohla pekne rovno zarovnať z boku ??,
27. júl 2015 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj krasne torty tu mate !!! Aky marcipan si mam kupit, chcem skusit drobcovi spravit torticku, no len na potah by som chcela, s takym co sa mi bude dobre pracovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: chcem len na vrch torty, dakujem
27. júl 2015 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nycanka skus smartflex velvet maju ho aj v malých baleniach.
27. júl 2015 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z vikendu co som spravila :grinning: ... baby neviem ci pytam malo ci vela ci tak akurat??? povedzte mi kolko by ste zapytali vy cca za tieto ,, obe raz plnene, s traktorom mala 3,4 kg s mascarpone krem-ovocie aa s autickom par. krem-ovocie 2,2 kg :sunglasses: pekny dnik
27. júl 2015 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@veronkaj skus @mysiatkoo alebo patisserie.sk ci nahodou nemaju
27. júl 2015 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a moja pohodickova vikendova
27. júl 2015 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
ked ja tortickujem, moja mala 6rocna dcerka tvori vedla mna :slight_smile:. musim povedat ze vydrzi hodiny! okrem modrej a zelenej hortenzie je vsetko jej vyroba :sunglasses: :sunglasses:
27. júl 2015 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@sikag tá torta je úžasná a vidim že ti rastie riadna pomocnička dvom bude veselšie :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
27. júl 2015 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag dakujem
27. júl 2015 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag prekraaaasna! elegantna, cista nadhera
27. júl 2015 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin ja som si ho nakreslila iba rukou na papier, potom odfotla, natiahla do pc a potom iba supla v skicari do ineho obrazka... uplne primitivne jednoducho spravene :sweat_smile: :grinning:
27. júl 2015 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte damy, no nadhera co ste popiekli fakt skvosty :blush: juj kedy sa aj ja budem moct pochvalit takymi krasotinkami fnuk... No ale sak snaha sa tiez ceni tak popridavam aj ja svoje nedavne tortuchy..ta botaskova ma celkom zaujimavy pribeh nakolko som ju robila v ten den co sme sa vratili z dovolenky s dvoma bednickami uhoriek a dvoma bednickami marhul cize roboty jak na kostole bola pre dceru nasej pani krcmarky myslela som ze ju dam nakoniec zadarmo lebo sa mi fakt nedarilo no ale nakoniec sa z nej vytesovali a aj chutila tak som bola fakt ze rada a dalsie torty predomnou takze dotortickovania priatelia :blush:
27. júl 2015 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@antenka1 jj 150 :grinning: tento vikend mam len 60kusov :grinning: :grinning: ale za to velkych :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a ta abeceda....cica moja no zabi ma, ale ja ju mam uz strasne dlho , mam ju uz neviem odkial , ale niekde na fb pri takej zvieratkovej torte som davala na nu link, len neviem v ktorom albume mam tu tortu takze asi ti neporadim :cry: :cry:
27. júl 2015 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela a jak po dovolené?? Bylo super co??
Já letos jenom doma a na zahradě, ale i tak je fajn :wink:
27. júl 2015 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok