• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@mimcak Ja som veru robila tento rok. Mám ju aj v albume. Prispôsobila som rozmerom chladničky a to ja mám podľa mňa malú chladničku. Na dĺžku mala maximálne 47cm. :slight_smile:
27. júl 2015 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina aaale prosim ta :grinning: :grinning: :grinning: ja ked idem tak prsi, jasne ze nam prsalo, a byt na horach ked prsi je vies na co ..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a este s najmensim co prosto nemoze a nevie len tak lezat na posteli a kukat telku :rolling_eyes: to ja by som toto vedela aj snad tyzden na dovolenke :grinning: :grinning: :grinning: no tesila som sa na tury a nic :confounded: ted za dva tyzdne ideme zas tam blizo kde sme boli sice len na tri dni a partia , ale snad aspon vystup peso do strmaku na lanovku dam :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2015 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak po dlhoooom čase pridávam jednu :slight_smile: Kočky, úprimne vás obdivujem, v týchto horúčavách piecť :slight_smile:
Ďakujem za tipy na korpus aj na krém. Nakoniec sa ani papier veľmi nezvlnil, ale do budúcna obrázky už len na fondante, nie na jedlom papieri :slight_smile:
27. júl 2015 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
@pristela aj tak dakujem mica. Ked budem mat cas tak sa skusim pohrabat. Aj to pomohlo :-*
27. júl 2015 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo perfektneee. No ale to smetisko okolo torty si mohla trosku popratat :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@sikag aj moji dvaja pomáhajú. Nezoznamime ich? :grinning: Len mi dost rastie spotreba smartu :grinning: :grinning:
27. júl 2015 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
Zlatusicky nase, postujem moje malickosti a sklanam sa pred kvantitou tort, ktore ste schopne vytvorit . Ja mat tolko toriet, tak si to asi hodim:slight_smile: ..
Takze moja svadobna rychlovka pre kamaratkynu maminku. Mi volali v sobotu, ze ju potrebuje na utorok rano a to ja este vtedy bola na dovolenkeeee!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a este jedna pre mojho uja - ten stale prestavia jeho dom, lebo ma strasne vela deti a jeho deti zase ich deti a len sa mnozia a uz sa dako nezmestia do domu. Tak som to zakomponovala do torty a hodila tam jeho milacika , s ktorym zdiela v noci svoje loze. Vola sa Dodo a prave si ulavuje na jeho 60 :grinning: :grinning:
27. júl 2015 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@sticker ahoj.Pozrela som tvoju raketu vyzerá super.Ja som už pánovi povedala,že budem robiť na veľkosť chladničky. Prosím ťa v čom si piekla,ako tvarovala? Neviem ako na to ,aby nevyzerala ako pinpongová raketa. :grinning:
28. júl 2015 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@govinda mne sa jedlý obrázok naposledy vydul,aj ked bol na fondáne.Neviem čo som urobila zle. :unamused:
28. júl 2015 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak Presne toho som sa bála, že to bude skôr pingpongová raketka :grinning: Piekla som normálne v plechu a na papier som si obkreslila takú menšiu tenisovú raketu, čo majú moje baby a podľa toho orezala korpus :slight_smile: Tá rúčka mohla byť dlhšia, stačilo by pár cm, no ale naozaj by mi to už nevošlo do chladničky :slight_smile: Ty pečieš dlhšie ako ja, to naozaj bez problémov dáš, keď som to dala ja :grinning: Navyše som poctivo "šuľkala" ten výplet, lebo cez lis na cesnak mne nikdy nešlo a ten extrúder tiež nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. júl 2015 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker a hej to si spomínam,že si písala,že si to šulkala rúčne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: . No neviem už normal sa toho obávam a objednávatel je manželov vedúci. :sweat_smile: Tak to musí vyzerať dobre.
28. júl 2015 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antenka1 heheh, aj ja mam doma kooopec takychto smart zvieratiek :slight_smile: niekto tu raz hovoril, ze smart vyjde lacnejsie ako plastelina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2015 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty si bohovska, tym psikom si to zabila :grinning: krasne torticky
28. júl 2015 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag dakujem:slight_smile: :grinning: cudziemu by som si to nedovolila. Aj ked si myslim, ze sa nesmieme brat nikto prilis vazne :wink:
28. júl 2015 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mimcak já dělala dvě rakety a musela jsem zkrátit tu část co se zani drží. Jinak bi nevešly do ledničky
28. júl 2015 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak ahoj, ja som síce nerobila rakety, ale gitary. Robila som ich z dvoch častí - zvlášť telo gitary a zvlášť rúčku a zákazníci si to pekne priložili k sebe. Som im ukázala, kde je spoj. Gitary boli skoro v takej veľkosti, ako sú skutočné.
28. júl 2015 o 12:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
Omlouvám se za chyby. Píšu na mobilu s malým na klíně.
28. júl 2015 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam moju dnesnu mega rychlovku......inak tie vase torticky su prekrasne klobuk dolu
28. júl 2015 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@jakelina a tiež si piekla na plechu a vyrezávala? Dnes som si kreslila tenis.raketu,ale katastrofa vôbec mi to nejde. a nemám žiadnu,aby som obkreslila
28. júl 2015 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nicoletta77 waaaw parádne ,ale už som pánkovy vysvetlila,že bude iba na velkosť chladničky.
28. júl 2015 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky prosim vas robila ste uz niektora toho zeleneho ufona zo star wars?Netusim ako sa vola lebo ja take nesledujem :grinning: ale mam spravit taku postavicku na tortu...moc va budem vdacna ak mi pomozete.....dakujem :slight_smile:
28. júl 2015 o 21:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak ano na plechu a raketu jsem si zvětšila a vytiskla. Pak jsem podle toho vyřezala.
28. júl 2015 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miselka007 Joda sa vola a pise neviem ci s J alebo Y na zaciatku...skus vyguuglit...na pinteraste som tusim videla ,mozno aj nejaky tutorial sa tam najde :slight_smile:
28. júl 2015 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mojmacik dakujem idem pokukat :slight_smile:
28. júl 2015 o 21:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. júl 2015 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mojmacik dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :wink:
28. júl 2015 o 22:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miselka007 ja som robila takuto tortu s tym zelenym usatym :sweat_smile: neviem ci ti to pomoze :grinning: modelovala som podla obrazku, ziaden postup na modelovanie som ani nehladala... nebolo casu :grinning: len som domodelovala toho v ciernom a akurat prisli pre tortu :grinning: :grinning: :grinning: a torta este nepotiahnuta :grinning:
nech sa ti dari :wink:
29. júl 2015 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
Cupcakes s kremovymi kvetmi. Tak som sa k tomu odhodlavala a taka rychlovka je to :slight_smile: Teda este potrebujem trosku trenovat a hlavne mat pevnejsi krem, ale ja to raz dam ;)
29. júl 2015 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@mimcak ja som robila tiez raketu, obkreslila som si ju podla naozajstnej. Ale zase mam tu vyhodu "nevyhodu", ze my tu nemame teplo, tak torta zostala celu noc v kuchyni na linke.
29. júl 2015 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michaela3011 hihi paraaada.. dakujem ti :slight_smile:
29. júl 2015 o 12:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Bezlepkova
29. júl 2015 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok