• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
@jaja32 ahoj ja robim v 1 šľahačkovej smotane rozpustím čokoládu z lidla varovu+125g masla cukor podla chuti niekedy nedavam alebo je dobra aj táto: nutelu 125g+125g masla+rozpusťiť 100g čokolády varovej a pridať do toho je paradna neviem či som pomohla množstvo závisí od toho kolko krat chceš plniť toto je na 1 plat :wink: :wink: :wink:
7. aug 2015 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stebota dakujem :wink: , pomohla si mi urcite.
7. aug 2015 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludkas31 v shopech prodávají i obarvené, tak si objednej. Nebo koupit barvičky a obarvit si sama.
7. aug 2015 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, chcela by som sa vas spýtať, koľko by ste zobrali za takúto svadobnú tortičku, akurát som dostala ponuku takúto spraviť a neviem, koľko si pýtať. Má to byť pre 60 hostí. Bude to jediná na svadbe a také niečo s hoblinami som nikdy nerobila a ani neviem ako také hobliny vyrobím. Ďakujem :slight_smile:
7. aug 2015 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina farbim si sama ale potrebujem velmi sytu farbu a smartflex som nenasla farbeny...len ine znacky :(
7. aug 2015 o 13:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludkas31 aha, tak já nikdy nehledala, jenom když objednávám hmotu, tak tam vidívám i ty barevné, všechno si barvím sama i syté barvy, stačí mít extra gelovou barvu a nabarví krásně, ale i ty obyčejné co mám, tak není problém. Tak jedině zkus koupit i jinou značku, když není Smartflex a vyzkoušej.
7. aug 2015 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dnešní,téma vůbec neznám tak snad se bude líbit a potěší,přeji krásný víkend
7. aug 2015 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
helou dámy :slight_smile:
moja druhá hlavná svadobná, či vydarená, o tom nie som úplne presvedčená, bo mala vyzerať kapánek inak, ale v tomto teple som rada, že vôbec nejaká torta spod mojich rúk vzišla, bo také, že položím fondán na tortu a ani nestihnem vziať žehličku, už sa bok odrthne, to som si pri nej zažila niekoľko krát :confounded:
aj chaloši počerní od @adrika202 na nej makali jak diví, kvietkovali o dušu, chudáci, tak som ich zmorila, že ešte na obed pospávali, prikladám aj dôkaz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
7. aug 2015 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@grasie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si ma strasno pobavila, si super :grinning:
7. aug 2015 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte tak moja robotka tento tyzden, ale poviem piect v tejto hitze to je samovrazda

Nechodim sem teraz pravidelne, ale zda sami, ze som uz dlhsie nic odo maya nevidela, prepasla som nieco?
8. aug 2015 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
cafte babulky, tak ja po dlllhej dobe pridavam jednu...chuderku, v tomto hice cestovala az na Moravu :sweat_smile: :sweat_smile: ale ze vraj prezila aj chutila :sunglasses: tak snad mi nezavolaju do dvoch dni, ze maju zaludocne problemy :sweat_smile: :sweat_smile:
8. aug 2015 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@grasie naaadhera :sunglasses: som sa zasmiala :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. aug 2015 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Krásne tortičky ste popridávali. V tomto horku je to naozaj za trest piecť. Ja som mala len dve, ale našťastie žiadne modelovačky. Bud. tt by som mala modelovať a už teraz sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak pridávame moje dve, už len nech si po ne prídu a môžem si toto horko užívať :slight_smile:
8. aug 2015 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
Můj jediný upocený a zase co nejjednodušší. Dnes jdeme gratulovat, tak se tam asi roztečeme. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. aug 2015 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
z minulého týždňa,s kvetom pre moju babku, len tak pre potešenie.
8. aug 2015 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
des, des, des tie teplaaa :confused: ...esteze v noci ako tak sa da robit....cez den mi absolutnne bojkotovala aj moja starenka chladnicka,vsetko makke potahovka sa mi pri potahovani roztrhla.....tak trochen spotvoreny mimon BOB s jednym ockom takym ,druhym onakym :wink: :slight_smile: :slight_smile:
8. aug 2015 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
600ks, a výslužková torta, hotová tragédia v tých horúčavách.
8. aug 2015 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@daniela09 ty jsi fakt skvělá s těmi zákusky
8. aug 2015 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pre muju vnučku
8. aug 2015 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
a ešte jena
8. aug 2015 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
Ahojte, tak tu je moj tohtotyzdnovy "porod"... asi kazda z vas viete, co tym myslim :slight_smile: dalsia svadobka - same mascarpone, poschodia sa lisia len ovocim - cosi cez 12kg
8. aug 2015 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@jakelina óóó ďakujem, kde ti mám poslať zákusky :wink:
8. aug 2015 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nika226 prosím Ťa, to bábetko na krstinovej tortičke je s marcipánu alebo? A kej hej skade máš takú formičku.Presne take bábo potrebujem na september.Ďakujem. :sunglasses:
8. aug 2015 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniela09 Do Opavy :grinning: :grinning: :grinning:
8. aug 2015 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ženy, nechápem, ako toto v horúčavách robíte :astonished: Klobúk dole. Tu je moja jedna zo včera, mala som dosť. V byte 30°C, to sa mi aj ťažko poťahovalo :angry:
8. aug 2015 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
teplo vam je dievčatká teplo ?? :grinning: :grinning: :grinning:
tak vam pridam aj ja tohtotýždnovky :slight_smile: moja mama hovorievala že : ,, komu neni zhora dano , vapatece nekoupí,, a tak som sa ja trubka potila pri tortách ,lebo hoci už som zaradila slovicko nie do mojho slovnika,predsa len ho nedokážem každemu povedať,tak mi treba :slight_smile: lentilkova podla predlohy malej oslavenkyne ,a tak hoci trochen gýč ,želania sa musia plniť ! :slight_smile: mimonov aj vlacik som uz robila..a trosku svadobnej recesie ktora ktovie ci nahodou neskoncila ako hlavna svadobna,lebo ked po nu boli ,mi hovorili že hlavan svadobka ( neviem kto robil ) sa uz roztapa a pada :slight_smile: :slight_smile: majte pekny weeek :slight_smile:
8. aug 2015 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@adrika202 nechnapem...tu hlavnu nedali do chladnicky, ci co? :-P a torty paraaaada....a ano, je mi teplo! :grinning:
8. aug 2015 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pre dcerku :slight_smile:
8. aug 2015 o 18:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
Pridávam práve odovzdanú , ale toto teplo je už neskutočné , všetko sa lepí
8. aug 2015 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@ludkas31 akej farby potrebuješ Smartflex a na kedy?
8. aug 2015 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok