• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

11. aug 2015 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina aha,čiže ak to nechcem otáčať,tak len čo najkrajšie urovnať ako si písala nižšie....no skusim,bo sa mi nechce robiť mantinely...a ďakujem za odpoved :slight_smile:
11. aug 2015 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcata viete niekto poradit... robim tortu na svadbu do rodiny, bude cestovat cca 1,5 hod. stvrtok v noci alebo piatok skoro rano, bude to poschodka, svadba je v piatok
dali by ste aj plnky napr. pribinacikova, coko s mascarpone, kvoli teplu sa bojim a tiez dali by ste aj ovocie mrazene, cerstve do plnky...? dakujem
11. aug 2015 o 22:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojmacik Spodný priemer bol 28cm a z priemeru 24cm bola yrezaná loďka a domček. Spodok bol pribinák 2xplnený, ale hrubšia vrstva a loďka a domček len 1x plnené.
12. aug 2015 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asfodelka to je modelovane alebo obrazok
12. aug 2015 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, to ako robíte teraz tie torty???? Ja som mala problém potiahnuť v tom teple tortičku, v byte mám 32°C, neskutočné toto, ťažko sa čokoľvek robí :frowning2: Tortička zo včera ...
12. aug 2015 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@lelec ak myslis tu masu tak to je na foto papieri vytlacene a zapichnute do torty :slight_smile:
12. aug 2015 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence potrebujem radu.. prave mi zrusili piatkovu tortu a ja mam uz korpus upeceny... mozem ho dat zamrazit a pouzit na tortu o 2 tyzdne? ci ho mame zjest radsej? aj ked su to potom vyhodene peniaze.. co mam robit...
12. aug 2015 o 16:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. aug 2015 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pppeeetttaaa dobre ho zabal aby nenapáchol a šup do mrazáka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. aug 2015 o 06:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina
@stebota dievcence diky uz je na kamen :slight_smile:
13. aug 2015 o 10:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@stebota krasne. Chcem sa opýtať tá zelená na tej krstnej ja aká farba ???
13. aug 2015 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pridávam moju tortu č. 100. Nikdy by som neverila, že to dotiahnem tak ďaleko :slight_smile:. Nikdy nedám postavičky ako vy tu, ale keby mi minulý rok niekto povedal, že spravím vôbec nejakú postavičku, tak sa sklátim od smiechu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: . Ale tak ja stále hovorím, že to treba brať s humorom, čo vytvorím :grinning: Táto tortička ide na chatu, jednej super rodinke a od pondelka sa na ňu tešia a to teší zase mňa :slight_smile: Vďaka tejto rodinke som sa naučila piecť bezvaječný korpus :slight_smile:
A hor sa dovolenkovať, konečne :slight_smile:
13. aug 2015 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
@katarina51 teraz si to tu čítam dakujem ,tá farba je gelova wiltonka zelená ale kedže je viac odtienov ako pozerám na nete som v práci doma ti na to mrknem ktorá to bola :wink: :wink:
14. aug 2015 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
taka nevydarena rychlovka....ale ako podakovanie postaci....je to od nas pre firmu,ktora nam tak trochen zasponzorovala skolske potreby,kedze je naaaas viac prvacikov :slight_smile: ... vlastne okrem tasiek vsetko ...a preco ten dracik,lebo sa tak volaaaaa ako ten drak
14. aug 2015 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
Môže isť meskarpone do mrazaku?
14. aug 2015 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj můj dnešní pro tetičku ,a děkuji za pochvalu minulého dortu ,přeji krásný den
14. aug 2015 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@nika266 myslím že ne
14. aug 2015 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BABULE PROSIM --poradte dobru plnku do torty a aj korpus.....rozmyslam ze orechovy korpus+vanilkovy krem a maliny alebo visne :dizzy_face:
dakujem
14. aug 2015 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika266 nie

moja dnesna 40-te vyrocie sobasa
14. aug 2015 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, no a fotku
14. aug 2015 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
baby, mam taky problem, poslala som mm kupit Smartflex na potiahnutie torty a on namiesto "velvet" kupil "flower" :frowning2: mozem aj s tym Flower potiahnut tortu? doteraz som potahovala len s Velvet a z flower robila kvetinky a postavicky...
14. aug 2015 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatya nemám skúsenosť ale podľa mňa môžeš, len to výnde drahšie, a je tuhšia, takže sa asi bude horšie rozvaľkávať a ľahšie trhať, takže na to bacha...
14. aug 2015 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika266 Určite nie. Skúsila som raz a po vytiahnutý bol úplne nepoužiteľný :unamused:
14. aug 2015 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, flower je na výrobu kvetov, je podobný ale rýchlejšie tvrdne a schne. Neviem, skôr si myslím, že nieje vhodný na potahovanie celej torty.
14. aug 2015 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na zajtrajsiu svadbu na ktoru sme aj pozvaní....tak dufam ze prezije :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
14. aug 2015 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
Tak tu su moje tortičky tento týždeň ,hotova sebevražda vtom teple :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. aug 2015 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
Dinova :grin::grin::grin:
14. aug 2015 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
...čo s domacim nepravym marcipanom (sus. mlieko, cukor) ...ked postoji stvrdne...ako zmakcit? Skusila som mikrovlnku, no som mala pocit, ze potom sa dost mrvil...viete poradit?
15. aug 2015 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pridávam aj jednu zo včera, ale fuj, v tom teple už žiadnu tortu nerobím :angry: V byte 32°C a všetko sa mi topí pod rukami :frowning2:
15. aug 2015 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok