Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

miriama11
18. aug 2015

Ahojte uz davno som tu nebola ale pridam moje dve torticky.

dush
18. aug 2015

@kubrt vďaka skúsim nájsť.

belka
18. aug 2015

Ahojte, pridam aj ja jednu dovolenkovú Super mariovsku pre moje krsniatko. Torta mi moc nevydarila (nesla mi vyhladit), ale postavicky sa snad podobali 🙂

nika266
18. aug 2015

@dush dala som ti link

dush
18. aug 2015

@nika266 ďakujem krásne.

mamina2174
18. aug 2015

@kubrt mohla by som aj ja poprosiť link na tu silikonku,neviem to najsť,dakujem velmi pekne

kubrt
18. aug 2015

@nika266 do krajky jsem dávala vyválený smart velvet a zarovnávala prsty omočenými v solamylu. Šup na chvilku do mrazáku a pak vyloupnout a nechat oschnout - úplně jednoduché a přitom efektní 😀. Zato ty růže jsem dělala celý týden 😝 .Každý den přidáno pár lístků. Jen tak přilepit, nejsou drátkované. A potom na párátku píchlé do dortu. Na párátko jsem je i natáčela 😝

kubrt
18. aug 2015

@nika266 prosím pošli link ještě mamina2174 děkuji 🙂

stebota
19. aug 2015

@pipka všetko v porádku už poslúcha recept mám počkaj ked si to tu prečíta 😀 😀 😀 😀

hanula11
19. aug 2015

@mojmacik já na dorty koukam s naší nejmenší a taky by chtěla skoro každý 😉 😵 .

akzuzs
19. aug 2015

V rýchlosti pridávam a bežím na chatu

akzuzs
19. aug 2015

Ozaj dobrý typ, ak chcete perfektný valček, ktorý sa nelepí a je totoálne super. Je to trubka od vodovodného potrubia 😀 😀 😀 😀 Ja ho už používam na totálne všetko aj na lístkové cesto aj na kysnuté 🙂 🙂 🙂 🙂

akzuzs
19. aug 2015
sikag
19. aug 2015

@pipka chutili chutili 😀 😀 😀 bol 2 dni taky kludny a stale plakal ked ma videl, milacik 😀 😀
tento tyzden len lepene.... asi sa budem dlho spamatavat 😀 😀

sikag
19. aug 2015

@akzuzs no a ktomu vsetkemu je aj vyborna vystuha do torty 😀 😀

pipka
19. aug 2015

@sikag 😀 😀 😀 😀 😀 😅

pipka
19. aug 2015

@stebota neboooj, ja mam u nej odpustky predplatene 😀 😀 😀 pravidelne jej lichotim do zasoby 😅 😀 😀 😀

abriela
20. aug 2015

jedna tohotyzdnova

abriela
20. aug 2015

@mimcak @muffinky8 nepotrebujete nieco z doven.sk ???
Teraz sa na to pytam, lebo priatel je mimo SRa nestiha sa vratit do casu otvorenia obchodu a chcem objednat s dopravou zadarmo. Do buducna - kazdy tyzden chodi do KE, V LV pracuje, cize kedykovek budete nieco potrebovat staci sa ozvat.

abriela
20. aug 2015

@akzuzs a neopadava z neho ako z môjho dreveneho valceka. Vypadavaju mi z vnutra take spinky z kovovej tyce na kt. je nasunuty valcek

akzuzs
20. aug 2015

@abriela nie to je celé z plastu je to vodovodná tyč. No a úúúúplne super 😀 😀 😀 😀

michaela3011
20. aug 2015

@akzuzs ahoj, a dobre sa ti s tym valka? 😕 😅 no ja by som isto mala same pluzgiere na rukach 😀 😒 😅

abriela
20. aug 2015

@akzuzs ja som doplnila tvoj komentar, okrem toho, ze sa nelepi, že z daneho valceka ani neopadava, ako je to u mna pri drevenom, kedze ten pouzivam

muffinka8
20. aug 2015

@abriela
@akzuzs baby ja vaľkám 15cm mini valčekom ktorý bol pri takej sade vyrezávatok na kvety.

abriela
20. aug 2015

@muffinka8 tak sa zastav pre rurku, moj brat je vodar 😀

mysiatkoo
20. aug 2015

Baby stretkove, piekli ste uz niektora ten mrkvac od Vladky? Aky velky plex a kolko stupnov?

adka092
20. aug 2015

Ahojte babenky pridavam jednu torticku pre svokrusu a jedneho nepodareneho Homra 🙂.

akzuzs
20. aug 2015

@muffinka8 nieje trochu malý iba 15cm ? @michaela3011 a hej bolia dlane ale beriem to ako antistresovú masááááááž 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
20. aug 2015

@mysiatkoo nepiekla, ale Vladka tusim vravela 25x30 a na 180°C ale cas si uz odhadni podla svojej rury 😎 😉