Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mysiatkoo
21. aug 2015

@pipka ty mas aku pamat zena 😉 kym som sa dostala k odpovedi, tak uz bol aj nakrajany a 4ks v mojom bruxu 😀

mch50
21. aug 2015

Hledám postup na kosatec-iris z marcipánu.Můžete mně,prosím,pomoci? Děkuji

stebota
21. aug 2015

čaute kočky ktoré ste piekli holé torty čo tam treba vychytať? Môže byť hociaký korpus aj plnka? Neoschne to? da kujem 😒

stebota
21. aug 2015

@pppeeetttaaa neviem či už máš tieto vykrajovačky ale ja som ich kupila v Nitre cukrarske potreby Meggi

pristela
21. aug 2015

baby 😀 😀 😀 😀 😀 prdel si robte zo zamestnaneho cloveka 😀 😀 😀 a to jedna kamoska co mi stale pise, ze co robis? a ja ze no robim a ona , ze co stale mozem robit 😀 😀 😀 si niektorí ludia myslia ze robim 4hodiny doma a pak mam vylozene nohy 😠 a jasne ze za tie 4hodky sstiham dorobit vsetko 😀 😀
@stebota laska moja neviem kolkata uz 😝 to vies ze som ta evidovala aj som zabudla na teba 😕 si sa trafila do preddovolenky-dovolenky-podovolenkoveho stavu...vidis ako dlho si so mnou zila ? 😀 😀 😀 Az Veronika mi ta musela posunut znova 😅 sa ospravedlnujem....hlboko 😅 😅 😅

dush
21. aug 2015

torta na temu huby

nika266
21. aug 2015

Dokončené,odovzdané

chvapilu
22. aug 2015

Dobré ráno prosím zná někdo tento zákusek vypadá strašně lákavě,ale ty recepty z internetu se vždy povedou 1 ze 100,Nebo poprosím o podobný vyzkoušený recept,Předem děkuji a přeji krásný den
http://www.nejrecept.cz/recept/nepeceny-nutello...

miselka007
22. aug 2015

Moja prva Caked nake 🙂

michaela3011
22. aug 2015

@akzuzs 😀 😀 😀 ze antistresovu masaz 😀 to ja by som si s tou trubkou stres rovno vytlkla z hlavy 😀 ale masaz by som uz vazne potrebovala 😒 inak ja mam jeden silikonovy valcek 😝 ten je tiez dobry, no pri valkani trochu hlucny 😀 nejakosi mi zacal vrzgat a bojim sa ho premazat 😀 tak ked valkam v noci/ nad ranom 😅 tak pouzivam iba klasiku dreveny 😀

daniela09
22. aug 2015

krstinová- mala som voľnú ruku, zvyšok nadiktované

pristela
22. aug 2015

Holky pridavam moje tortusky, su za viac vikendov bo som tu dlhsie nebola a nepridavala 😕
a zvlast pre @stebotu 😀 😀 😀 postup na dobosku , ktory ffidela na fb len ma flakla a uz na recept tam kaslala , ale chapem chcela mat so mnou osobnejsi kontakt 😀 😀 😀 😀 inak baby z okolia TO nedame cafe ???? 😵

mojmacik
22. aug 2015

ufff nabrala som odvahu pridat fotky po @pristela 🙂
...obdivujem ,ktore robite viac torticiek... ja som hotova z tychto dvoch nevyspata...lebo ja teda musim makat len v noci lebo cez den mi ti moji lotri ...proste v noci daju pokoj 🙂
na tu zelenu som este v krabici nacapila motylika,co som mala urobeneho na skusku ...skusala som ci zvladnem krajky
....a ozi baby cim to lipete,teda krajky na toru?...lebo mne sa ta zelena komplet odliepala

elamaslakova
22. aug 2015

@pristela dokonalé všetky

alexslovakia
22. aug 2015

dalsie do mojej foto zbierky.....

sollange
22. aug 2015

Dlho som tu nič nepridala,ani som veľmi cez leto nepiekla,tak teraz pridám 3 svadobné tohototýždňové a ďalšie 3,ktoré som v lete robila🙂

elamaslakova
22. aug 2015

Dievčence pozdravujem vás pridávam moje tortičky , svadobná posteľ na želanie j s citátom ako na svadobnom oznámení, Shrek na prvé narodeniny, tiež na želanie a monstrerka pre Rebecccu, bábiku a sviečky si doniesli

nika1985
22. aug 2015

Ahojte konecne posledna a tyzden dva volna hura pekny zvysok vikendu.

mirka2003
22. aug 2015

Ahojte dievcata, obdivujem tu vasu tvorbu. Ste genialne!
Mam prosim jednu otazku. Ked si nafarbite potahovky (pouzivam K2) davate ich do chladnicky alebo ich skladujete nafarbene gelovou farbou normalne pri izbovej teplote?
Dakujem

haannka
22. aug 2015

Ahojte. Ja nechapem ako sa dokaze nieco take uzasne vytvorit...este 100 rokov praxe a mozno vam budem jemne stupat na paty 😆.
Moje dve torty...v utorok v noci sme dosli z dovolenky, v piatok poobede som ich odovzdavala.
No a kedze pivko bolo tocena zamatova rolada, zo zvysku som spravila lakocinku aj nam 😅

pipka
22. aug 2015

@mirka2003 K2 je hrozne makka a topi sa, ja pouzivam smartflex a ked ho nafarbim, nechavam len dobre vzduchotesne zatocene v igelite, ale nie v chladnicke, ale klasika v spajzi alebo v kybliku pri izbovej teplote, len musi byt dobre v igelite, aby nebol v kontakte so vzduchom, lebo ti hned obschne 😉

mirka2003
22. aug 2015

@pipka Dakujem
viem ze K2 je hrozne makka ale je lacna a ja som uplny amater, robim torty len rodine, tam sa nejak neprihliada na to, ze to je otrasne 🙂 este stale som najlepsia v rodine lebo nikto iny to nevie vobec :D
inak smartflex pouzivam na ozdoby, len kvoli cene pouzijem K2 :P

nika1985
22. aug 2015

@pristela som za od 28.8-do 6 som mimo ale inak hocikedy. 😉

peciemslaskou
22. aug 2015

Ahojte,pridávam zas niečo nové

elamaslakova
22. aug 2015

@peciemslaskou krásne tortičky aj koláčiky

lokalistin
22. aug 2015

Ahojte, tak som hladala nejaku inspi na nete a vsetky, co sa mi pacili ma prelinkovali samozrejme do tejto temy, takze inspi od jakelina 😉

elamaslakova
23. aug 2015

@nika1985 nádherná tortička

pppeeetttaaa
23. aug 2015

ahojte, tak tento vikend zasa len 2..

pppeeetttaaa
23. aug 2015

@stebota ahoj ano uz som ich kupila, ale v meggi nemali ked som ja hladala, ale nasla som ich v domacich potrebach oproti tescu 🙂

peciemslaskou
23. aug 2015

@elamaslakovaˇ,ďakujem