• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
Ahojte. Prosim vas neskusal niekto mascarpone plnku ale s cokoladovym salkom a cokoladovym ole pudingom? Co myslite chutilo by to? S lesnym ovocim? Dakujem.
26. aug 2015 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby jogurtovy krem je lepsie robit so stuzovacom za studena alebo creme ole?
A ked idem robit tortu na plech z troch korpusov, ze dvakrat plnka tak kolko coho potrebujem? :sweat_smile:
26. aug 2015 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebude to vyzerat ze sa vnucujem ked dcerke napeciem muffiny na 1.den v skolke?chcem jej ho dako sprijemnit ma trosku strach a asi nebude jedina,vy ste piekli?neviem kolko bude v triede deti ale zo 30 by malo stacit.
27. aug 2015 o 08:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antenka @sikag @pipka jééj stretkooo a mňa nevoláte??? ccc :confused: viem viem, ja som taká vtírka malinká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
ako netuším, ako na tom časovo budem, ale tak šak celkom rada by som vás opäť videla :slight_smile: ak by ste ma teda medzi seba vzali :dizzy_face:

@pristela omg ty aj z obyčajného mimoňa spravíš dokonalé umelecké dielo, úplne perfketnýý je :dizzy_face:
27. aug 2015 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@sikag dokonalééé sú tie tvoje tortičky :dizzy_face: inak sranda, to si oni vybrali náhodne také rovnaké, či si to ty sama nejako prispôsobila?? ozaj a ivory si farbila ivory gelovkou či nejak inak zmiešavala??
PS. neskúsiš to pozadie nejako pomeniť či nejako viac skontraastovať? bo ti tu dosť splývajú s pozadím
27. aug 2015 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag spätne dočítavam /že prečo ti toľko píšem/ :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no te pic, to s tými zjedenými kvetmi, asi by som už sedela v base za mužo a synovraždu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale torty ako vždy náádhernéé, krásne čisté :dizzy_face: aj mášovská a pirátska perfišnáá :dizzy_face:
jo a ďakujem za pochvalu k mojej svadobke :slight_smile: , tak trošku som opozdená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ozaj ako si dávala tie čoko blbinky na tortu?? ja som to mala po celej kuchyni, a asi aj v pišigaťách :grinning: , fakt všade to bolo, dávala som ich až na poskladanú tortu /asi poriadna chyba/, poťah mokrý, lepilo sa to všade, šak vlastne jak amatér :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@adrika202 ako moja, ešte ťa to nepečenie po dovči neprešlo?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak krásne torty, a tá svadobka ti krásne vyšla :dizzy_face:
27. aug 2015 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@grasie veru neprešlo a ani tak rychlo neprejde ( už som odmietla minimalne 25 tort ,ludia su urazeny ale to je ich problem ,ja chcem konečne žiiiť a nie byt zabarikadovana večne v kuchyni ,moje dieťa si maximalne uživa ze mam na neho konečne čas a presne pre toto sa k tomu už zrejme nevratim ) ,tento týžden mam len tri ale ani ruru sa mi nechcelo zapnuť večer ... mam tortovania plne zuby ,maximalne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. aug 2015 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@adrika202 hihi som si myslela, len som si chcela tak priateľsky rypnúť :sweat_smile: ale tak toto je správny dôvod :slight_smile:
ty si robila šialené množstvá, ani černoškovia nestíhali, to sa nedá dlhiodobo zlvádať popri práci a rodine, hlavne si to teraz užívaj s krpcom :slight_smile:
27. aug 2015 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grasie dakujem ,uživam :slight_smile:veru tri roky zavreta v kuchyni to je max ...rozhodujuce pre mna bolo ked ma zbierali v tescu pri pokladni ,co ma zacalo lamat v kolenach ,lebo vecne v strese a nabehu kvoli tortam ..telo si povedalo dosť :slight_smile: :slight_smile: hadam si aj chlapa najdem ak mi preskočí z tolkeho volneho času :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2015 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adrika202 jejda, to až tak?? nuž dávala si šialené tempo :-/
a chlopa??? no tak to ti veeeľmo želám, a nejakého poriadneho fešného, dobrého a kľudne aj prachatého :slight_smile:
27. aug 2015 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grasie heh ..ty si idealistka :grinning: :grinning: :grinning: takí neexistujuuu :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2015 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 ale čoby hladaj starého mládenca :slight_smile: :slight_smile:
27. aug 2015 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grasie jaaaaj baby som sa zasmialaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@adrika202 inak stale sa chystam a stale zabudnem :rolling_eyes: ti napisat na fb,som mrk tie tvoje dovolenkove fotose a musim ti povedat ze ty tak krasna zenska,no fakt ci sukna ci rifle ci siltka....
27. aug 2015 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela jaaaaaj čo piješ žena ?? :grinning: :grinning: :grinning: si ma pobavila teraz :grinning: ale dakujeeeeem ,poteší dušicku :grinning:
27. aug 2015 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@adrika202 kvetka no ale teda @pristela má pravdu pravdúcu, toto treba využiť, spravíme ti inzerát na zoznamke?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:alebo @pristela má teraz najnovšie skúsenosti že farmár hľadá ženu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. aug 2015 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@grasie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: maskaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2015 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
27. aug 2015 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vkladam aj sem , ted som dokoncila na zajtrajsiu tortu,len neviem co s nou bo pocestuje daleko zrovna cez naj teplo :angry: a oni pak este budu dalej s nou cestovat este dalej... :confused: :confused: tak neviem ci im ju nezabalim nejak zvlast, nevypcham abo co ja viem,bo vsak ona furt zije,mnekota jedna :angry:
Modelovane ako vzdy zo smartflex velvet
27. aug 2015 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@nika266 dávala jsem smart velvet a šlo to krásně :slight_smile:
27. aug 2015 o 20:23  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela úžasná- jako živá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. aug 2015 o 20:32  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela - ty si fakt SIKULKA...
27. aug 2015 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj mimon...
27. aug 2015 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@pristela tá svadobná je prekráááásna :wink: :wink: :wink: :wink:
27. aug 2015 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela aaaaaaaaaaaaaaaaaaach :heart_eyes:
27. aug 2015 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag Prekrááásne, vypracované do deailu. Kráásne. Tá sivá farba nemá chybu. To si len čiernu pridala do bielej? alebo je to malované?
27. aug 2015 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela nooooooooooooo že sa to dá takto napodobniť by som neverila úúúúúúúúúúúžasné :wink: :wink: :wink: :wink:
28. aug 2015 o 06:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holciny,ze dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. aug 2015 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antenka @pipka @grasie tanicka, vsetky nech prijdu co su v ba a okoli alebo sa vedia doviest. ja neviem cas, vsak si povedzte vy, mozeme kludne aj s detmi sa ist na nabrezie vyvalit. ja sa viem prisposobit, aj den aj cas. uz sa na vas tesiiiiim :zipper_mouth:

@grasie dakujem za poklonu. to s tym pozadim je pravda, mam aj biele, len ja som taka leniva a lava na fotenie, aj zaostrenie aj nastavenie mam zle.... len sa mi s tym nechce velmi prplat, lebo to uz vacsinou s poslednych sil fotim :grinning: :grinning: :grinning: farbila som ivory gelovkou a nahodou si obe vybrali rovnaku tortu :slight_smile: ....a veruze tie coko krystaliky boli uplne vsade :grinning: :grinning: :grinning: ale torta z nich uplna parada!
28. aug 2015 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela boze ten mimon je uplne uzasny. a to nehovorim o tej ariel!!! mat tvoje ruky :slight_smile: nezabudni na dalsi swap si prosim postavicku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nemusis sa vobec okunat :slight_smile:
28. aug 2015 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moje tortičky :wink: :wink: :wink: :wink:
28. aug 2015 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok