• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. januára 2017 
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
11. dec 2010 o 20:23 • bzucinka2
@evitkamalicka super kabelka, nadhera:slight_smile:
11. dec 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu sem urobila synovi dort k narodeninam a az sa to rozebralo sem si spomenula ze sem ho mohla odfotit aj krajsi bez plachty za dortem :frowning2: :sweat_smile: :unamused: ale co uz :sweat_smile: :grinning: vedu z teho delat nebudu... :zipper_mouth:
11. dec 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat krásna vianočná tortička...
aj ostatné torty sú super...
pridávam moje dnešné dielo...

11. dec 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka a potahovala si ju z jedneho kusu potahovky alebo si si ju narezala podla rozmerov kabelky? :confused: chcem urobit nieco podobne..
12. dec 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte šikulky :slight_smile:
všetky tortičky sú krásne :slight_smile:

nemáte náhodou niektorá tortu so šašom?bol tu niekde aj obrázok,nie 3d šašo..,ale šašo na torte na vrchu.....nemožem to nájsť....potrebujem inšpiráciu...alebo niečo ,čo sa hodí na tortu pre 5 ročného chlapca,ktorého som nikdy nevidela :slight_smile:
ďakujem vám.

ja som robila prvú slanú tortu,le nie pivo,ani nič podobné,ale na celý plech a na vrchu bola ozdobená šunkou,syrom,zeleninou,inak je to super vec,namiesto chlebíčkov alebo obloženej misy,všetci si ju chválili :slight_smile:
12. dec 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ja som robila šaša s kockami len nemám svoj notebook.Ale pohladám na tom a ti hodím. :wink:
12. dec 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. dec 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. dec 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka - krásny šaškovia
@sylvia75 - bukekela autíčko :slight_smile:
@hejdita - krásna husenica
12. dec 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 - to je zlaté
ahojte
tak aj ja pridávam moje najnovšie výtvory aj z minulého týždňa
12. dec 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq z jedneho kusu
12. dec 2010 o 15:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 alebo ...
12. dec 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 jééééj - krásne a mufinky sú do škôlky ?
12. dec 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 krasne torticky a aj muffiny,ale teraz by som si dala asi to slane pivo po tych vianocnych kolacoch, co som prave spraskala... :grinning: na vyladenie chuti :grinning: :grinning: :sweat_smile:
12. dec 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas áno to boli do škôlky :slight_smile:
12. dec 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 a mas nejaky overeny recept na muffinky? a potom, ked to zvrchu zdobis - tak to potries nejakym kremom a potom das potahovku? :slight_smile: lebo sa pohravam s myslienkou, ze by som na nase posledne plavanie aj tancovanie s babatkami nieco napiekla :wink:
12. dec 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove hej mám taký rýchly hrnčekový recept :sweat_smile: ešte sa mi pripomeň že ti napíšem, lebo momentálne ťukám do klávesnice jedným prstom, malého natriasam na nohe a ďalšie decko na mňa volá :grinning: ...potierala som nutelou :wink:
12. dec 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 aj ja si poprosím recept na mufinky - Ježiško mi donesie formu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. dec 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka
@zdenallicka
@lawli
@anibas ...ste zlaté dievčatá,veľmi pekne vám ďakujem,toto som fakt nečakala,sú krásni všetci šaškovia,už len niečo vybrať :slight_smile:
12. dec 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 krásne tortičky :slight_smile: .
a mohla by si prosím ťa ak budeš mať čas napísať ten receeptík sem na tie mufinky? :slight_smile: ja mám kopec receptov,ale ani jeden sa mi moc nepáči
12. dec 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 - tak prosim napis potom sem na plochu :slight_smile: aby sme sa vsetky vytesovali :grinning:
12. dec 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 krasne a to male su medovnicky? :slight_smile:
@anibas krasny saso jaso :slight_smile:
@hejdita krasna husenicka :slight_smile:
12. dec 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak sa vam chce tak nakuknite....krásne tortičky a možno aj inšpirácia pre niekoho :wink: http://pokec.azet.sk/30lussy/fotoalbumy#/30lussy/fotoalbumy/netradicne-torty
12. dec 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka krásny je ten šaško.prosím ťa a tie kocky si ako robila,že sú také pekné rovnaké? :confused: :slight_smile:
12. dec 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 hej?Rovnaké? :confused: normálne formovala ručne :grinning: :grinning: :grinning: Ale mne neprišli úplne rovnaké :grinning: Ale dík za pochvalu :wink:
12. dec 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka :slight_smile:........... tak potom máš dobrý foťák :grinning:
12. dec 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita treba upiect druhu a odfotit znova :grinning: , inak, krasna husenicka
@maca77 kraaasne torticky, a tie male kusky su torticky ci medovnicky? roztomile velmi
@dm1 mnam, vyzera supeer!
@lawli jeeej, ta je krasna, mila -premila :slight_smile:,
@bzucinka2krasne torticky, tie zimne su prenadherneee
@lawli krasna, vsuper farby

pridavam aj ja svoje torty a jeden advetny medovnikovy veniec, tento tyzden ma caka madagaskar, z toho modelovania mam hrozu :astonished:
13. dec 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok