Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
jakelina
12. sep 2015
@evicaka moc děkuji 😉
denisak77
12. sep 2015
Ahojte,tu sú moje tohotýždňovky,ja len tak po menej,ale mne to úplne stačí. Pridávam aj s 2 pozadiami,lebo sa neviem rozhodnúť ktoré je lepšie.Podľa mňa sú najlepšie moje skalky,lebo ani za ten svet neviem spraviť lepšie pozadie.Ak dám látku sú tam záhyby a to sa mi nepáči a keď nejaký biely papier ,tak je vždy nejak pokrčený,tak už neviem. 😞
mia114
12. sep 2015
Ahojte, babulky prvy krat sa mi zrazila parizska slahacka a potrebujem spravit druhu ako dlho musi byt v chladnicke aby sim ju vyslahala, tortu si pridu zobrat zajtra rano😞
alexslovakia
12. sep 2015
Pokračujeme....
jakelina
12. sep 2015
@mia114 12 hodin v lednici a nebo dej na pár hodin do mrazáku a tím to urychlíš
blancagon
12. sep 2015
@denisak77 nádhera :-o
sikag
12. sep 2015
Tohto tyzdnova pracicka, vecer snad pokukam vase 🙂 uz teraz sa tesim
jakelina
12. sep 2015
@sikag pohlazení po duši, krása
evicaka
12. sep 2015
@sikag nádhera 🙂
denisak77
12. sep 2015
@sikag každá jedna perfektná
jachin
12. sep 2015
@denisak77 pozadie s kamienkami je podľa mna zaujímavejšie 😉
grasie
12. sep 2015
@sikag nááádhernééé sú všetky x-) x-) x-) a tá poslednáá, reku odkiaľ mi je známy ten výjav, tak už viem, to som si dovolila ja ťa odporučiť a som na seba hrdá, bo si ju dala absolútne perfektne :-p :-N 😎
ozaj aj @antenka kedy dáme kafčo???
grasie
12. sep 2015
A ešte moja tohtotýždňovka, každé zvieratko na tejto torte predstavuje také to rozkošné rodičovské pomenovanie malého drobčeka 🙂
grasie
12. sep 2015
Tak do tretice príspevok :-p
listujem od konca @lamps akože radosť pozerať na tvoje tortičky, prekráásne x-)
@sikag kráása kráása a ešte krááása x-)
@antenka kokos ty si iná tortožena, ty už aké šupy dávaš?? =-) klaniam sa až po zem x-)
lamps
12. sep 2015
@sikag
@grasie dievčence, ja sa z vás zbláznim 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 tortušky máte nádherné 😃 😃 😃 😃 😃 😃
lamps
12. sep 2015
@grasie juuuj, na konci komentára mali byť iní smajlíci, títo x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) lebo som úplne očarená z tortušiek, ale taaaaak hrozne ma bolí dnes hlava 😞
@sikag
mojmacik
12. sep 2015
ked niekto povie "tie vase torty maju dusu" ...potesiii 🙂
1katuska73
12. sep 2015
dajna11
12. sep 2015
další víkend za mnou....ešte musím do práce nachystať oslave... 😃
jakelina
12. sep 2015
@grasie to je moc milý dortík 😉
jakelina
12. sep 2015
Chudák Žanet, tak asi vykrajuje 349 kolečko :-p :-p Těším se na fotky
antenka1
12. sep 2015
@denisak77 kraasne torticky. A urcite tie kamienky. Je to perfektne, iné, take tvoje. 😉
@sikag jedna baaasen. Ako vzdy. 🙂
@grasie ze tortozena 😃 😃. Odpadla som 🙂. Ake od teba to beriem ako veeelky kompliment. Dakujeem 😘
A tortuska- bezchybna, nápadita, roztomila 😉
denisak77
12. sep 2015
@antenka1 ďakujem
denisak77
12. sep 2015
@grasie super
sikag
12. sep 2015
@grasie vazne? dakujem 🙂 ale teda zadanie hroza 🙂 povodne som to mala farebnejsie, ale rano volali ze ju beru na taku alternativnu svadbu tak som este menila aby to bolo decentnejsie 😃 😃
ano ano to kafco 🙂
torticka prekrasna!
sikag
12. sep 2015
@jakelina ale nieeee ty zase pecies 🙂 🙂 🙂
sikag
12. sep 2015
@lamps krasa krasa krasa 🙂
kubrt
13. sep 2015
@antenka1 to zvíře se ti super povedlo - měl kluk určitě radost 😃 , a šachy - palec nahoru 🙂
dzjanetta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jakelina
13. sep 2015
@sikag zlatko nepeču, je to dort pro rodinu a tam nějak neumím odmítnout, vždycky mě překecají. Ale je to s nechutí, všechno vykrámovat kvůli jednomu dortu a trvá mi to dlouho, jak jsme vyšla ze cviku. :-p :-p