• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. novembra 2017 
Baby, vkladam aj ja a idem vas pokukat :wink:
13. sep 2015 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@jakelina heh, co siiiii, to az buduci vikend mam :grinning: :grinning: :grinning: takze este nic nevykrajujem, a teda bodaj by len kolecka boli :grinning:
13. sep 2015 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky neviete kde maju nejaky dobry a velky vyber silikonovych krajiek ?
13. sep 2015 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no tak to já to popletla :grinning: :grinning: :grinning:
13. sep 2015 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela moc se mi líbí tak stříbrná barva, jak jsi to tak krásně obarvila?? :astonished: :astonished: :astonished: Myslím na tom druhém dortu.
13. sep 2015 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Narodninova a cupcakes
13. sep 2015 o 15:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@grasie kraaasna
13. sep 2015 o 15:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte pridávam svoje, žralok bol na želanie mojej krstnej dcéry :slight_smile: a birmovnú som len poťahovala :wink:
13. sep 2015 o 18:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
Ahojte,že nádherné tortičky ste babenky vytvorili,ja pridávam moje čokoládové bleskovky+zákusky
13. sep 2015 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@peciemslaskou mňam, máš to fakt nádherné. A já doma nic nemám, asi si otevřu čokoládu :grinning: :grinning:
13. sep 2015 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grasie krása ,kráááááááááása
13. sep 2015 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisak77 skalky sú super tá bledomodrá je pra mna že waaaaau :wink: :wink: :wink:
13. sep 2015 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Idem aj ja pridať tortičky kráááááááááása čo ste popiekli :slight_smile:
13. sep 2015 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@antenka1 vidieť že máš doma chalanou tieto ti idú super :wink:
13. sep 2015 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ´dakujem,ja musím tak pieť ,aby nič neostávalo,lebo to už nikomu nechutí
13. sep 2015 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moje skromnejsie oproti tym vasim hore :grinning:
13. sep 2015 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
Ahojte dievčence, pridávam moje tortičky.
13. sep 2015 o 22:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@lamps Tá svadobná nemá chybu, je prekráááásna :slight_smile:
13. sep 2015 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag kráááásne a jedinečné, máš môj obdiv :slight_smile:
13. sep 2015 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte moja prva podovolenkova pre nasu alergicku na zivocisnu bielkovinu sama si nakazala co chce jaj s nou to bude tazke ako tak zistujem do buducna pri hlaseni aku chce torticku. @pristela este mi ostalo prides na kavicku :wink:
13. sep 2015 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
Ja som lama len jednu krstnú tortičku, vôbec sa mi do nej nechcelo :(
13. sep 2015 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
Pekný večer želám, v prvom rade musím povedať, že všetky vaše tortičky sú úplne úžasné. Ja s pečením a zdobením iba začínam a preto sa aj na Vás všetky tu obraciam, či by ste mi nepomohli . Moja krstná dcéra má o pár dní 18 rokov a moja sestra chce, aby som jej spravila tortu, no a to nie hoci akú ale rovno fotoaparát. Čo sa týka piškóty, krému a toho ako to povykrajovať, aby to malo tvar fotoaparátu, tak to už by som mohla zvládnuť ale neviem čím to mám potiahnuť. Moje pokusy boli do teraz iba obyčajné gulaté tortičky potiahnuté obyčajným fondánom z Kauflandu a nejakým druhoradým zdobením. Keďže svojej krstnej dcére by som chcela spraviť radosť, moc by som bola vďačná za všetky vaše dobré rady. Foťák by som chcela v čiernej farbe ale nechcela by som, aby sme mali všetci čierne zuby po jeho konzumácii :grinning: Tiež by som poprosila nejaké tipy kde by som mohla nakúpiť nejaké poťahové hmoty. MOc pekne ďakujem.
13. sep 2015 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malo by to byť niečo takéto
13. sep 2015 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ika33 pre mňa top hmoty sú smartflex a od Master Martini, s oboma sa robí super sú pružné a nelepia sa. http://www.cukrarocka.sk/17-hmoty-na-potahovanie Pasta Dama Top je moc mäkká.Myslím že aj keď budeš farbiť hmotu na čierno tak jej budeš musieť dať dosť čiže určite bude farbiť zuby :grinning: ale väčšinou aj tak hmotu nikto neje a tá farba zo zubov zíde. :sweat_smile:
14. sep 2015 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak aj ja pridávam svoje výtvory...
14. sep 2015 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
ahojte dievčence sladké :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tu je moja slnečnicová tortuška, požiadavka bola, aby bol na tortičke len jeden veľký kvet
14. sep 2015 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@stebota dakujeeem. Ano chlapčenské torty ma len tak nezaskocia :wink:

@evicaka ten klobúk sa mi veelmo páči :wink:
14. sep 2015 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kubrt dostala som za sachy pochvalu ze super interaktivna torta :grinning:. Decka sa zahrali a este som nevidela tak sa tesit ked niekomu vyhodili figúrku. Sup s nou do ust :grinning:
No a dino tak tam nemali decká zľutovanie. Vrhli sa mu na zuby, vydlubali oci. Prosto barbari :wink: :slight_smile:
14. sep 2015 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
@lamps prekrasna slnecnica
@antenka1 ale sa do neho riadne pustili :grinning: :grinning: :grinning:
@ika33 kup si uz zafarbenu ciernu hmotu, teraz neviem ako sa vola lebo nie som doma, tusim rainbow nieco
14. sep 2015 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@stebota koksooo si kolko sulkala tych mimoniov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a ty neganazujes?
14. sep 2015 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok