Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pristela
13. sep 2015

Baby, vkladam aj ja a idem vas pokukat 😉

pristela
13. sep 2015

@jakelina heh, co siiiii, to az buduci vikend mam 😀 😀 😀 takze este nic nevykrajujem, a teda bodaj by len kolecka boli 😀

pristela
13. sep 2015

Holky neviete kde maju nejaky dobry a velky vyber silikonovych krajiek ?

jakelina
13. sep 2015

@pristela no tak to já to popletla 😀 😀 😀

jakelina
13. sep 2015

@pristela moc se mi líbí tak stříbrná barva, jak jsi to tak krásně obarvila?? 😲 😲 😲 Myslím na tom druhém dortu.

dush
13. sep 2015

Narodninova a cupcakes

dush
13. sep 2015

@grasie kraaasna

evala777
13. sep 2015

ahojte pridávam svoje, žralok bol na želanie mojej krstnej dcéry 🙂 a birmovnú som len poťahovala 😉

peciemslaskou
13. sep 2015

Ahojte,že nádherné tortičky ste babenky vytvorili,ja pridávam moje čokoládové bleskovky+zákusky

jakelina
13. sep 2015

@peciemslaskou mňam, máš to fakt nádherné. A já doma nic nemám, asi si otevřu čokoládu 😀 😀

stebota
13. sep 2015

@grasie krása ,kráááááááááása

stebota
13. sep 2015

@denisak77 skalky sú super tá bledomodrá je pra mna že waaaaau 😉 😉 😉

stebota
13. sep 2015

Idem aj ja pridať tortičky kráááááááááása čo ste popiekli 🙂

stebota
13. sep 2015

@antenka1 vidieť že máš doma chalanou tieto ti idú super 😉

peciemslaskou
13. sep 2015

@jakelina ´dakujem,ja musím tak pieť ,aby nič neostávalo,lebo to už nikomu nechutí

dzejnus
13. sep 2015

moje skromnejsie oproti tym vasim hore 😀

nicoletta77
13. sep 2015

Ahojte dievčence, pridávam moje tortičky.

katarina51
13. sep 2015

@lamps Tá svadobná nemá chybu, je prekráááásna 🙂

katarina51
13. sep 2015

@sikag kráááásne a jedinečné, máš môj obdiv 🙂

nika1985
13. sep 2015

Ahojte moja prva podovolenkova pre nasu alergicku na zivocisnu bielkovinu sama si nakazala co chce jaj s nou to bude tazke ako tak zistujem do buducna pri hlaseni aku chce torticku. @pristela este mi ostalo prides na kavicku 😉

katarina51
13. sep 2015

Ja som lama len jednu krstnú tortičku, vôbec sa mi do nej nechcelo :(

ika33
13. sep 2015

Pekný večer želám, v prvom rade musím povedať, že všetky vaše tortičky sú úplne úžasné. Ja s pečením a zdobením iba začínam a preto sa aj na Vás všetky tu obraciam, či by ste mi nepomohli . Moja krstná dcéra má o pár dní 18 rokov a moja sestra chce, aby som jej spravila tortu, no a to nie hoci akú ale rovno fotoaparát. Čo sa týka piškóty, krému a toho ako to povykrajovať, aby to malo tvar fotoaparátu, tak to už by som mohla zvládnuť ale neviem čím to mám potiahnuť. Moje pokusy boli do teraz iba obyčajné gulaté tortičky potiahnuté obyčajným fondánom z Kauflandu a nejakým druhoradým zdobením. Keďže svojej krstnej dcére by som chcela spraviť radosť, moc by som bola vďačná za všetky vaše dobré rady. Foťák by som chcela v čiernej farbe ale nechcela by som, aby sme mali všetci čierne zuby po jeho konzumácii 😀 Tiež by som poprosila nejaké tipy kde by som mohla nakúpiť nejaké poťahové hmoty. MOc pekne ďakujem.

ika33
13. sep 2015

malo by to byť niečo takéto

mirinecka
14. sep 2015

@ika33 pre mňa top hmoty sú smartflex a od Master Martini, s oboma sa robí super sú pružné a nelepia sa. http://www.cukrarocka.sk/17-hmoty-na-potahovanie Pasta Dama Top je moc mäkká.Myslím že aj keď budeš farbiť hmotu na čierno tak jej budeš musieť dať dosť čiže určite bude farbiť zuby 😀 ale väčšinou aj tak hmotu nikto neje a tá farba zo zubov zíde. 😅

evicaka
14. sep 2015

...tak aj ja pridávam svoje výtvory...

lamps
14. sep 2015

ahojte dievčence sladké 🙂 🙂 🙂 🙂 tu je moja slnečnicová tortuška, požiadavka bola, aby bol na tortičke len jeden veľký kvet

antenka1
14. sep 2015

@stebota dakujeeem. Ano chlapčenské torty ma len tak nezaskocia 😉

@evicaka ten klobúk sa mi veelmo páči 😉

antenka1
14. sep 2015

@kubrt dostala som za sachy pochvalu ze super interaktivna torta 😀. Decka sa zahrali a este som nevidela tak sa tesit ked niekomu vyhodili figúrku. Sup s nou do ust 😀
No a dino tak tam nemali decká zľutovanie. Vrhli sa mu na zuby, vydlubali oci. Prosto barbari 😉 🙂

sikag
14. sep 2015

@lamps prekrasna slnecnica
@antenka1 ale sa do neho riadne pustili 😀 😀 😀
@ika33 kup si uz zafarbenu ciernu hmotu, teraz neviem ako sa vola lebo nie som doma, tusim rainbow nieco

sikag
14. sep 2015

@stebota koksooo si kolko sulkala tych mimoniov 😝 😀 a ty neganazujes?