• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@stebota to je Cera
18. sep 2015 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina jéééj dakujem
18. sep 2015 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stebota není vůbec zač
18. sep 2015 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stebota Cau , prve vykrojim ,rostrihnem ten koniec trocha a tak kosticou troch prejdem a vlozim do jamky od tofife a ked uz dalej pokracujem tak toto trocha uschne a potom len prilepim a ono drzi tvar tak do obluka
18. sep 2015 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cannella jeeej dakujeeem, teda ale pri babovke trpnem vzdy aj ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: este v daaaaavnych rokoch som raz bola kreativny a poliala babovku karamelom , efekt ako hovado...sme ju pílkou rezali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@timuss dakujem , ale absolut to neodporucam, bo rezat uplne cerstvy korpus je smrt, ale tak moja chyba aj blbost :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
@denisak77 uuuplna nadhera , uz som ju obdivovala na fb, a s tym teplom mas pravdu, ja som to mala vcera horsie ako ked byvalo 38stupnov, uuplne vsetko sa mi rosilo, lepilo a vymodelovane normal praskala a makklo, dvestopatdesiat krat som zas a znova koncila s tortami , a300 chlpov sedivych mi pribudlo :angry:
18. sep 2015 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@kubrt aaach taaa je kraasna , taka nezna, jednoducha krasna torticka

Boze baby mne uz tak strasne chybaju take uplne obycajne torty , nie modelovanych xy tazkych postaviciek, kde su tie casy ked sa nerobili ostre hrany, inak mne sa tie ostre hrany doteraz nepacia :sweat_smile: :sweat_smile: na kazdu tortu mi nepasuju , ale tak ked je to trend, no obdivujem ich na vsetkych tortach, ale to bezstarostne potahovanie pred rokmi, pamatate ? potah aj centimetrový :grinning: :grinning: :grinning: oble hrany :grinning: kvietky z vykrajovaciek :grinning: aaaach :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. sep 2015 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@miriama11 ten Olaf urobeny takto je fantastickyyy, strasne dobre to vypada :dizzy_face:
18. sep 2015 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte. Tak pridávam moju jednu. V pondelok večer volala známa, že či do piatku spravím ružové srdce s koňom. Keďže ja modelovačky moc nemusím, tak mi zabehlo najprv, ale tak dlho som nepiekla, tak že hej. A ona ma chcela potešiť - a že veď to ľahké koňa, určite lepšie ako keby som chcela chobotnicu :grinning: :grinning: Zlatá :grinning: Pozerala som si @pristela Žanet tvoj postup na FB, ale teda nezvládla som to podľa neho :grinning: :grinning:
18. sep 2015 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
@pristela jsi me pobavila Zanetko:slight_smile:....ale si predstav, ze nektere dokonce v tom zijeme porad :slight_smile:...potahuji marcipanem, takze ten uplne na tenko nepusti, ostre hrany se mi uprimne libi, ale nikdy je takove nemam, I kdybych se rozkrajela a zcela drze nekdy I tu kvetinkovou vykrajovacku pouziju... :grinning:
18. sep 2015 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela presne ako hovoríš,včera bolo ešte horšie ako keď vonku bolo 38.Keď som robila ružu minulý týždeň lupienky boli behom chvíľky suché a včera a predvčerom som musela elektrickú rúru večer zapnúť ,aby sa vzduch aspoň trochu vysušil,lebo všetko sa neskutočne lepilo.fúúj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. sep 2015 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Posledné :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Svadobná,nadiktovaná srdcia poschodové, krajka,frézie ,bielo zelená ,nie je to po mojej vôli ,ale čo už :frowning2: a ešte vmestiť sa do 50€.
18. sep 2015 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@denisak77 krásne...chceš povedať,že si ochotná spraviť takú krásu za 50€??? ...a nechápem ani tých ľudí,čo sú schopní vôbec niečo také od niekoho chcieť... vrrrrrrrr
18. sep 2015 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisak77 pozerám odzadu :grinning: ..tá šedá je prenádhernáááá
18. sep 2015 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisak77 krásne, a tie kvietky jak ruža tak frézie radosť pozerať
18. sep 2015 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisak77 ty si dala tuto tortu za 50 eur??? :-O
18. sep 2015 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@woman04
@antenka1 veru dievčatá ,za 50€,u nás je problém s cenami.Každý by chcel mať aj malého bo....na torte,ale platiť. Dokázala by som aj viacej spraviť,ale nemienim sa pretŕhať kôli cudzím ľuďom. :cry:
18. sep 2015 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky viete mi dat tip alebo link na vyrobu torty auticka? Teda aby bolo vidno ako co kde vyrezat z korpusu aby bolo pekne gulate. Dakujem.
18. sep 2015 o 21:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela trend/netrend..mozete si za to vy, ked robite tak dokonale torty :grinning: ja osobne si myslim, ze postupne sa vratia tie obycajne torty, vela ludi nechce uz potahovku ani vidiet :slight_smile:
18. sep 2015 o 21:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte maminy cukrarky šikovnice. Dlho som nepridavala svoje výtvory, no dnes to dozeniem. :slight_smile: :slight_smile:
18. sep 2015 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
@timuss ja nemyslim, ze tieto torty ustupia ani potahovky, mne sa skor zda, ze si na ne uz ludia zvykli , bo pred rokmi mi pýtali stale cokoladove torty, a teraz som napriklad chcela urobit cokoladovu/ je to pre mna rychlejsie a nemusim nic zdobit bo coko trebars na cipke je krasna sama o sebe :wink: / no a bolo mi povedane , ze ci blaaaaznim :grinning: :grinning: ze oni sa doma biju o potahovku :grinning: a cukrarky uz aj valkaju na ovela tensie nez dakedy tak toho ludia nemaju tak moc :wink: cize v mojom kraji mi uz hodne dlho nik nepytal nieco ine ako potahovku /smart mandlový/
18. sep 2015 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Caute kocky :slight_smile:,pridavam aj ja svoje tortuchy ....
19. sep 2015 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
V našom okolí tiež poťahovky neletia, posledné tri tortičky boli len čokoládové ( dozdobené kvietkami z mmf), jedna ovocná...tiež poťahovku nemusím, ani nikto v rodine... :sweat_smile:
19. sep 2015 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moja nocna mora...ja 3poschodky eee prva no asi aj posledna...aspon teda take velke
19. sep 2015 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj fotooooo
19. sep 2015 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
Helouu tortoženy :dizzy_face:
ja som dnes vyflusnutá jak taký rezanec, mala som 3, prvá pohoda /inak @sikag Silvi, ďakujem za inšpi, tie tvoje obrázky som nevedela pustiť z hlavy, tak som sa trošku pokúsila ísť týmto štýlom pri tejto prvej trote :slight_smile: ps čo je to za knižka?? takáto by sa aj mojej voške páčila :slight_smile: /, druhá skoro pohoda, bo zadanie ružový poťah, rybníček, na ňom lekno s bábenkom, žabky, húsky, rákosie, sa mi síce pri zapisovaní zdalo ok, ale potom som si hlavu niekoľko dní lámala, kým som to ako tak vyhútala, a po nastriekaní erbrašom som myslela, že je môj koniec, otrasne to vyzeralo, predtým ešte potiahla som podložku, zistila, že nemám vhodnú stuhu, galantérka nedostupná, bo zrovna v mestie řádí vinobranie vrr, ale tak nakoniec som ju dala celkom k svetu :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a posledná, tak tu som si vravela, že pohodáá, to bude jednoduché, nechávala som si všetko na poslednú chvíľu a tak som uplynulú noc padala dolu nosom a ešte riešila uplakaného potomka každú chvíľu :rolling_eyes:
jo a skoro som zabudla, sa chcem pochváliť :stuck_out_tongue_closed_eyes: , mám nové nové logo či podpis, či ako to nazvať, naša šikovnáá @sasettka mi urobila :dizzy_face:
no a mám s tortami pokoj na dlhšie obdobie a pojdem vás postupe pokukať a dočítať :slight_smile:
19. sep 2015 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (59)
@grasie no nemám slov.... úúúžas, už dlho som takto nečumela na torty s otvorenou pusou :fearful: . Vždy obdivujem krásne tortičky a rozmýšľam či by som takú "dala" ale toto čo predvádzaš ty.... to "nedám" nikdy :slight_smile: :slight_smile:
19. sep 2015 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@grasie vsetky ze wau len cumim a cumi a inak konecne nejaka prijemna zmena :slight_smile:
19. sep 2015 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grasie kouzelné dorty a ten styl se mi moc líbí :wink:
19. sep 2015 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grasie naaaadherna praca s uzasom pozeram: klobuk dole, palec hore
19. sep 2015 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grasie helouu tortozena. padla som na hubu a ostanem tak asi do pondelka :grinning: . velka parada. tvoje torty by som uz spoznala aj so zavretymi ocami :wink:
19. sep 2015 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok