• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. októbra 2017 
@su nadherne tie torty chcela som sa opytat kde ste zohnaly tvar tej elzi chcela by som to dat dcerke k 7 narodeninkam a neviem to zohnat dakujem
22. sep 2015 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin to by bolo supeeeeer :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: len mam problem, robila som si poriadky v objednavkach :sweat_smile: ta torta ma byt na 16.10. :sweat_smile: boze fakt som bola v tom, ze je na november :grinning: :sweat_smile: nepotrebujes ju v ten termin? :confused:
22. sep 2015 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky vkladam aj sem tortusky z casopisu, ktore som skor nemohla uverejnit aj s postupmi mozno niekomu pomoze niekedy, i ked fotky desne ale tak ked to po mne chcu a ja makam naj v noci ..sa neda inak :slight_smile:
22. sep 2015 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@michaela3011 nepotrebujem, hod fotku aku presne chces, ono je viacero podobnych, napis na fb aj adresu kde ti to mam poslat
22. sep 2015 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela a @stebota je nasa? som nejak nepostrehla, no zavidim, ja nikdy nic nestiham hruza so mnou
22. sep 2015 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin jj, nevim odkaal, ale nasa je :wink: a ty tu budes kedy ?
22. sep 2015 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ach ja dojdem tusim 19.12. a odchadzam 28.12.
23. sep 2015 o 00:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojmacik velmo pekne dakujem pridu mi ako ozajstne diki :wink: :wink: :wink: :wink:
23. sep 2015 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela Taaaaaaaak predpokladám že ide o kávu stretko v Topolčanoch kde sa môžeme dohodnuť napr.pred kostolom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dátum od 28.9.-2.10.a vy píšte čas kdo má malé deti a tak neviem kdo všetko k nám patrí jasné že naše auto z Klopačky :sweat_smile: :sweat_smile: či ešte dakto? Kedže chodím do roboty pre mňa vhodné po 15:00 idem na operáciu 5.10. takže potom budem marodiť ak by nevyhovoval tento termín tak po 9.10 môžem aj do obeda hádam už budem schopná chodiť ked nie dogúlam sa :grinning:
23. sep 2015 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin som vaša a ty?
23. sep 2015 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no já zírám :confused: :confused: :confused: ještě i vzorek si lepila na kolo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No když si někdo holt přeje horské kolo tak to MUSÍ být horské kolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Jinak perfekt postupy a velký dík za tvé příspěvky a rady. A hluboká poklona za tvá veledíla. :slight_smile: A šetři séééé :zipper_mouth:
23. sep 2015 o 09:15  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katrin21 já jsem ted dělala dceři k 15 taky bez potahu. Do 2 mscarpone jsem zašlehala 2 šlehačky a jeden tvaroh tučný z vaničky + asi 150 mouč cukru a creme ole od oka. Na chut výborný. Zdobila jsem špičkou po celém dortu. Ten tvaroh tam moc chutnal, ale zdobila jsem hned- za chvíli by to zpórovatělo. A creme ole taky opatrně-jednou jsem to přepískla a měla tuhé hroudy. :grinning: Foto mám ještě ve fotaku. časem dodam :slight_smile:
23. sep 2015 o 09:32  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ked som si pozerala uz dávnejšie TS tak pri tej bicyklovej si hovorím - koksooo jaky blaazen sa moze s tymto tak vyhrat! :grinning: A kukaj nasa Zanet :slight_smile:
23. sep 2015 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stebota ja som Chrabrany
23. sep 2015 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin jeeej ja Hrušovany.Kúúúúúúúúúúúsoček.
23. sep 2015 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kubrt cream ole urcite nie..... to uz by som radsej spravila maslovu plnku, ktora vydrzi....
ale chcela som nieco z tym mascarpone... vobec neviem, co s tym teda spravim.... co uz....
23. sep 2015 o 10:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrin21 staci podla mna praskovy cukor a vanilku, ale mascarpone v tenkej vrstve lubi ibschnut, takze by som to natrela tesne pred podavanim
23. sep 2015 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin no to prave nechcem.. chcem to robit v piatok a oslava je v sobotu...
23. sep 2015 o 11:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrin21 tak ju potom skus prikryt potravinarskou foliou
23. sep 2015 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin asi na to kaslem.. spravim maslovy povrch a dovidenia... nemam nervy to riskovat, co to spravi a ci to vydrzi... stara dobra maslovo pudingova plnka vydrzi a pekne stuhne... co uz...
23. sep 2015 o 14:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrin21 ale cosi-riskovat treba, bez toho je zivot nudny kuk @lamps do albumu, ona robila jogurtovy krem tusim na svadobku,tym ju obtrela a ze neobschlo, tak neobschne ani tebe a mascarpone je lepsie ako maslo-ja lubim aj trosku vajcaku, alebo amretto do toho :wink:
23. sep 2015 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin mne maslo nevadi, ja mam rada aj maslove plnky, ale bude to zltsie ako s mascarpone.. pozriem ten album este..
23. sep 2015 o 15:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. sep 2015 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
@katrin21 krém jsem dělala v neděli ráno, dojídali jsme v úterý a nijak konzistenci nezměnil. I když jsem ho mohla udělat tužší. Anebo udělej samrolový krém nebo jak se to jmenuje - vařený sníh z bílků.

Nemůžu si odpustit foto na kterém je vidět z čeho měla ta moje kočka největší radost :grinning: :grinning:
23. sep 2015 o 21:23  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
@kubrt ja to chcem tiez pre dceru k 15tim :grinning:
to je ten krem na tejto torte? krasna je ...
23. sep 2015 o 21:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky, nemáte náhodou inšpiračky torty v karamelovej farbe s hnedými kvetmi?
23. sep 2015 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrin21 ano, to je ten krém, který jsem popsala výše. Jsou někdy holky na zabití co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tedy ta moje je vrchovatá nůše nálad :grinning:
23. sep 2015 o 21:39  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubrt moje je celkom v pohode nastastie, to ja som bola horsia pubertacka . :slight_smile:
este k tej plnke... ta davka, co si napisala, to bolo len na potretie zvonka, alebo aj si s tym plnila? resp ak nie, cim si plnila? co sa k nej hodi, ake cesto a plnka?
23. sep 2015 o 22:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, som tu nova a nie som ani cukrarka iba vasa fanninka,ale som v nemom uzasae,ake ste neskutocne sikovne a talentovane , naozaj kazda jedna torta prepracovana , nieco krasne, mate moj velky obdiv ...:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. sep 2015 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
niekto z okolia ziliny s krasnymi tortickami,mala by som zaujem dat si nejake urobit,nakolko chystame teraz niekolko oslav :slight_smile: :slight_smile: dakujem za kazd tip
23. sep 2015 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok