• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
@katrin21 dlhsim slahanim maslo vybielis :slight_smile: som niekde citala :sweat_smile:
23. sep 2015 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubrt mozem sa spytat na ten krem?..... to si vyslahala najprv slahacku a do toho zamiesala mascarpone a tvaroh? Dakujem... robim svoju druhu tortu v zivote a neviem sa rozhodnut aku plnku....
24. sep 2015 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kubrt halllooo, prosim ta, dnes potrebujem nakupit veci na tu tortu, ta davka , co si sem pisala, je len na potahovanie???? alebo si nou aj naplnim okruhlu tortu, diky!
24. sep 2015 o 09:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte žienky, po dlhom čase sem pridávam pár tortičiek, čo som robila za posledných pár týždňov :slight_smile:
24. sep 2015 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
Ahojte ja tak netradicne v strede tyzdna boze rozborbardovane vsetko prehodili mi tortuchu nic nachystane dalsie dve na sobotu rano paradicka hadam vas uz v sobotu vecer aj docitam.
24. sep 2015 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
Kočky ktora z vas uz robila mimonku? Urcite som tu už nejakú videla a uz ju neviem nájsť. Pripadne ak mate v inšpiráciach nejakú ulozenu posliteee. Na nete som toho veľa nenašla. Vdaka :wink:
24. sep 2015 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrin21 jsem dnes do večera v práci tak snad není pozdě. Teď jsem sem jukla. Byla to dávka, která by vystačila i dovnitř dortu. Já už měla naplněné ze soboty čoko pěnou co jsem zkoušela novou.Ale to mám recept doma. Dovnitř bych to určitě dala s ovocem.
24. sep 2015 o 15:32  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dnešná rýchla na poslednú chvílu: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. sep 2015 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@katrin21 toto jsem dala dovnitř. Rozdělené napůl, aby byl dort dvakrát plněn. A nechala ztuhnout ve formě. Pro nás ráda zkouším něco nové :grinning:
jak se to v receptu leskne, tak má být 200 ml šlehačky a pod tím 5g plátkové želatiny
24. sep 2015 o 21:50  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcah mascarpone jsem šlehala rovnou se šlehačkou, hned přidala tvaroh a přisypávala creme ole. Zprvu pomalu, aby mi to nevylítalo a pak na nejvyšší rychlost
24. sep 2015 o 22:00  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antenka1 tu mám uloženou
24. sep 2015 o 22:02  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
No a ted jdu davat dokupy matematickej svatební :grinning: :grinning: zítra v 17 h odevzdávám.Paráda, mám na to celou noc. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to jdu ráno do práce a aby nebylo málo tak odpoledne po ordinaci ještě 7 vstupních prohlídek :angry: .Doufám, že do té17 h dojedu dom
24. sep 2015 o 22:13  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubrt dovnutra nemam problem, tam dam cokoladovy krem parizsky s mascarpone.. ten je skvely, ten mam vyskusany.. :slight_smile:dakujem
25. sep 2015 o 09:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kubrt ta ja rozkosnaaa dakujem ti si zlata :wink:
25. sep 2015 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katrin21 mozem poprosit recept na parizsky s mascarpone? Dakujem.
25. sep 2015 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2 slahacky uvarit, ked vru pridat cokoladu ( mliecnu, alebo varovu, alebo bielu... )
nechat vychladnut, potom do chladnicky bud na noc, alebo aspon na par hodin...
potom vyslahať so stužovacmi a zmiešať s dvoma mascarpone.. hotovo.
do plnky davam mrazene maliny, mnam!
@haannka

inak je to z tejto temy krem od mizulienky...
http://www.modrykonik.sk/forum/recepty/marcipanove-torty-recepty-na-korpusy-kremy-potahove-hmoty-2/?post=last

25. sep 2015 o 12:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
taka dnesna meninova pre kamaratku :slight_smile:
25. sep 2015 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@antenka1 ja som davala ale len ze raz ju urobim :slight_smile:
25. sep 2015 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tento týždeň len 2 kúsky. :slight_smile:
25. sep 2015 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
a este jedna na dnes...malovana jesenna ;)
25. sep 2015 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
@michaela3011 tak to je stencil , to je v balení 5 šablon a tiež to mám už asi 5 rokov , ani neviem kde som to kúpila
25. sep 2015 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčence pozdravujem vás , ja akosi z posledných síl dorábam tie moje torty asi by som potrebovala oddych trošku , pridávam 3 posledné , a ešte jednu musím zajtra dokončiť . Samozrejme popozerám aj tie vaše tortičky .
25. sep 2015 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
Ahojte baby, co dat pod oblatku na tortu, myslim ci moze ist oblatka na plnku alebo na marcipan
ci na mliecny marcipan...
25. sep 2015 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridavam svoje tortičky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. sep 2015 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@mojmacik perfektnaa :slight_smile: Ďakujem za ochotu :wink:
26. sep 2015 o 01:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zeny, mne to zas a znova tento vikend šlape :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som si v klude objednala bavenicu na vikend preč, ze vsak mam len 5tort nahlasenych, to je pohodka :sunglasses: , no az pokial som nezistila ,ze ano 5 ale ked sa rozlozia je ich 11 :sweat_smile: :sweat_smile: a to este sa mi kamoska ohlasila na oslavu , takze jej este jednu poschodku budem robit ale az ked pridem nedelu domov :sweat_smile: si ju pak snad na oslave vychutnam uz v klude :grinning:
Naj strach bol z formule, je to obr 11kg :confused: no a mala byt co najvernejsia aj so sponzormi :grinning: ja a stroje torty naj stres :rolling_eyes: minie je s bielou čoko okolo no biela coko to ako za trest :stuck_out_tongue_closed_eyes: nerada s nou robim :angry: no vkladam a idem vas omrknut :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. sep 2015 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@pristela klobúk dolu... nemám slov :slight_smile: ale predsa len aspoň jedno - nááádhera :slight_smile:
26. sep 2015 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela prekrásne, jedinečné všetky
26. sep 2015 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky dakujeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. sep 2015 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieco aj odomna...klasika lienocka a frozenka...povodne mal byt olaf modelovany,no akosi zrejme zlcnik mi nedovolil...BTW ako resp. kde boli zlcnik?...fuj ako mne bolo zleeee
26. sep 2015 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok