• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
@vinka niekde pri pokladniach to mavaju v potravinach,tie mince..normalne na kusy..jedna stoji0,04eur... a tu ich bolo 60:slight_smile: Ale aj v takej sietke byvaju orion,ale tam na druhej strane je taky macko s hviezdickou..tie niie su take pekne...
@zdenallicka dakujem a ved to som premyslala,ze ako ich ocenim..baby mi radia,ze normalne ako ked robim minitorticky..ale neviem ci sa to nebude zdat tej holke moc..a potom na TOM mi pisali,ze 40 centov..no a to sa zas mne zda strasne malo,na potahovany zakusok...za to sa mi to urcite nechce robit......asi zvolim strednu cestu... :grinning: :grinning: :grinning: nieco medzi tym... :sweat_smile:
14. dec 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska zase uzasne ako vzdy :slight_smile: ja by som to brala asi tak ako tortu od vahy, nie, ved za minitorticky si kolko pytas, 0,40 za taku sumu by som sa s tym nebabrala :frowning2:
14. dec 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska ja už ani neviem nájsť slová,ktorými by som opísala Tvoje výtvory ..... myslela som,že kabelka nemože byť dokonalejšia....ty ma vyvedieš z omylu...ty tam dáš psíka....konec...nechápem...pokaždé mi padne sánka....tleskám a smekám klobouk..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dec 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka ozdobovala som poťahovkou čo som mala po ruke :grinning: niečo MMF, niečo PDT, WI :sweat_smile:

@alionuska jéj krááása .... tá krivá je super .. jasné že aj ostatné :dizzy_face: a truhlicu keĎ maľuješ tak len gelovkou rozpustenou v alkohole? :confused: ja mám robiť na január chalupu a niečo takto zafarbené by sa mi tam pozdávalo
14. dec 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja som robila minuly rok minitorticky a pytala som 3€ za kus
14. dec 2010 o 11:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska no majster nad majstrov....čo dodať???? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dec 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska a ty kolko berieš za mini tortičky?Nie od váhy?za kilo 10 eur? :confused: Je s tým isto viac roboty
14. dec 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky. davno som tu nebola. pridam vam par fotiek torticiek, co som medzitym stihla urobit. :grinning: ta knizka na stuzkovu bola zatial moja najtazsia. tak ma z tych pismenok boleli ruky. :wink:
14. dec 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sloniiicek moc pekne, hlavne ta lod.. super napad z ceho jsou plachty??? dekuji
jen ten kurt je takovy prazdny :slight_smile:
14. dec 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sloniiicek - Náááááááádhera!!!!!!!!!!!!!!!!
14. dec 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska - úžas!!!!! Tučniaci a kabelka zo psom nemajú chybu!
14. dec 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x - dakujem za pochvalu. plachty su z jedleho papiera a ten kurt bola taka poziadavka. oni si tam chceli este vlozit nejake fotky ci co. tak som im to tak spravila. :slight_smile: tiez sa mi to zdalo trosku prazdne, ale ked si to tak zelali. :grinning:

@lussy23 - vdakaaa
14. dec 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mé figurky na dort ZOO..
14. dec 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som dorobila jednu vianocnu
14. dec 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka ty se ti poveeedli :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a ty si primo z hodonina???? :sweat_smile: :confused: :grinning: mozno sme se o tom bavili ale sak vis na materske zavity trochu stagnuji :grinning:
14. dec 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita Děkuji, kočko..:slight_smile: Nejsem, jsem ze Strážnice, původně ale z Kyjova..:slight_smile:

@yamahafazer Luxusní vánoční hvězda..:slight_smile:
14. dec 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer - kvetinku a listky si robila podla nejakej formicky? :slight_smile: lebo je krasna :slight_smile:

samozrejme aj vsetky pridane torticky a postavicky :slight_smile: juuuj, sa mi zase slinky zbiehaju :slight_smile:
14. dec 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer to máš vykrajovatka na tú vianočnú ružu?Potrebovala by som takú a nemám ny nu vykrajovatka :unamused: Ale také som ani nenašla.
14. dec 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vinko, tady máš postup bez pomůcek, jen s klsickým vykrajovátkem na lístky..

http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=164&t=4956
14. dec 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sloniiicek fuj, tych pismenok je tam neurekom, to ti teda nezavidim :slight_smile: ale aj ta lodicka je krasna a samoska, ze aj vsetky ostatne :slight_smile:
@zdenallicka perfisne :slight_smile:
@yamahafazer prekrasna :slight_smile:
14. dec 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam baby za pochvalu a nemam ziadne vykrajovatka ani na ruzu ani na tie listy to som len tak od oka rezala obycajnym okruhlym radielkom som si vyrezala tvar lista takze kazdy list je iny :grinning: a len som kosticou zilky spravila to je vsetko

vsetky torticky su paradne aj postavicky super
14. dec 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 uz som sa rozhodla..ze to tak budem ratat,ako za minitorticky...ja som robila dva krat mini,a po 3-3,5ks...ale neviem ake budu velke tie broskyne,tak podla vahy...uvidim.. :slight_smile:
@winona24 ty si taka zlataaaaaaaaaa...tak krasne si to napisala,ze ma to az hrialo pri srdiecku!!!! dakujem!
@maca77 dakujem a truhlicu nemalujem gelovkou,ale kakaom z lidla,alebo aj v kauflande maju take tmave krasne kakao..iba donho dam vodu a nemoze byt riedke,ale skor take hustejsie..to budes vidiet,ci ti pekne kryje a potieraj stetcom...takym na natery normalne hrubsi,nie na malovanie...aSI 4CM CO JE SIROKY! :grinning:
@daniz Dakujem ti!!!! :-*
@vinka no roboty? Pri tych poslednych som mala dost..bolo ich 36 ale nechala som si ich na poslednu chvilu a uz som bola aj unavena z celeho tyzdna.... 3-3,5 za kus...podla toho ake su velke...Aj broskynky odvazim...a asi normalne kilo 10 e...
@sloniiicek no teda ,ty si toho napiekla...tie pismenka ti verim...to je ina piplacka,ze? Ale krasne ich mas!
@zdenallicka krasne zvieratka..hotova zoo:grinning:..uz teraz je jasne ze torta bude dokonala!!!!
@yamahafazer -super vianocna torticka! :slight_smile: Ja sa tesim,ze ked mi zostane cas,ze aj nam nejaku vianocnu upeciem:grinning:
14. dec 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska myslíš 3 eurá?To je dosť nie?Sa pýtam neviem :grinning: :grinning: :grinning: Ali a ked je k ním torta?Ako to potom počítaš?
14. dec 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkuji..:slight_smile:
14. dec 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska ďakujem za radu :dizzy_face: kakao mám doma kauflanďacke aj lidlové :grinning: a keĎ zahlásim MM aby mi dal nejaký štetec zo zásoby, tak asi padne na zadok :sweat_smile:
14. dec 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

krasne torticky ste popridavali, vsetkym tlieskam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Ja pridavam svoju dnesnu z ktorej mam obrovsku radost.Bola pre drobca do skôlky a jeho spoluziakov na vianocnu besiedku.Poviem Vam, nikdy som nevidela rychlejsie zlikvidovanie torty, kde sa hrabu zelene kobylky :grinning: :grinning: :grinning: .Vsetkym chutila, ja mam nove objednavky, spokojnost na obidvoch stranach :wink:
14. dec 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka jaaa???? kočka???? :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: proc... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
straznice je kousek :slight_smile:
14. dec 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita Protože jsi..:slight_smile:

@daducha Krásný dort... :dizzy_face:
14. dec 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha @yamahafazer - nádherné torty
@zdenallicka - krásne zvieratká
15. dec 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka no podla mna tak beru skoro vsetky baby za minitorticky... ja neviem Vinka,ja idem robit broskyne prvy krat...uvidim,ake budu..mozno ich odvazim a budu mat 100 gramov,potom jasne ze nemozem pytat 3 eura za jednu... :grinning: ale euro asi ano... :grinning:
15. dec 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok