Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

zuzkavit
29. sep 2015

Ahojte prosim o radu da sa robyt parizsky krem z hulala slahacky dakujem za radu.

lelec
29. sep 2015

@nika266 ten hrniec je uplne ako skutocny postup nedate dakujem

jachin
29. sep 2015

@adka092 ja som si kúpila teraz také isté podnosy ako máš pod tortičkami ty.Dávala si niečo pod tortu, či tie podnosy sú také nepremokavé, či nezvlhnú od torty? Doteraz som mávala iba doma robené podnosy obalené celofánom, tieto kupované mám prvýkrát..

lokalistin
29. sep 2015

tak krasky, tu je zase raz nieco odomna,ale som rada,ze mam konecne jeden tyzden bez torticiek, lebo uz mi to nejak islo na nervy, mam toho jednoducho vela od pondelku do piatku som v jednej robote, sobota, nedela druha robota a po nociach torty-nejak ma to uz prestava bavit, vsetko mi ide na nervy, preto tento tyzden ziadna a dufam,ze sa to zase zmeni,ze do toho zase pojdem s nadsenim
krpec sa nevedel rozhodnut, ci spidermana alebo minion, tak dostal 2v1 a tie moje obavane muffiny do skolky

mojmacik
29. sep 2015

@lokalistin tak ten je aleze supeeeeer

margetakuska
29. sep 2015

Ahojte zas si idem k vam po radu😉 idem robit orechovu tortu a neviem aky dzem by sa do nej hodil ja nie som totiz favorit orechov a jednu tortu co som robila orechovu som davala bez dzemu. ( poziadavka je orechova torta s nejakym fajnovym dzemom a rumom) poradite aky davate vy? Dakujem

stebota
29. sep 2015

@lokalistin sa chceš zodrať? Výtvory pjeknééééééé 😉

stebota
29. sep 2015

@margetakuska Ja dávam do orechovej marhuľový alebo ríbezlový 😉

antenka1
29. sep 2015

@lokalistin 😀 😀 supeeer. inak zvolni lebo to budes robit s nechutou ako sme to preberali par stran dozadu. a nakoniec s tym uplne prastis. A to by bola skoda.

antenka1
29. sep 2015

Tu je jedna moja. Ze pre maximalneho lenivca. take bolo zadanie. tak si porad... 😀 😀 😀

martini
29. sep 2015

dievčence, nevedeli by ste mi poradiť?
Je možné vôbec niekde kúpiť pravý marcipán na modelovanie, ktorý bude taký fakt, že pravý: kooopec mandlí (napr. 60%), cukor a max ak je farebný tak nejaké prírodné farbivo... nič viac, nič menej. (Netrúfam si to robiť doma, nemám ani melanžér...). Ďakujeeeem 🙂

jenie123
29. sep 2015

@anicka5119 jeeee, dakujem.. Si zlaticko 🙂

12gabika12
29. sep 2015

ahojte baby, som uplna zaciatocnicka, a rozhodla som si spravit na vikend tortu pre rodicov. budu mat meniny, tak by som chcela vyskusat potah z marcipanu, a dako ho zafarbit. bude mistacit marcipan a fabra z kauflandu??
a este otazocka ´, bude to plnka mascarpone, slahacka , tvaroh cokolada moze to byt???? a na vrh potriem roztopenym malsom s cukrom, aby lepsie drzal, bude to dobre??

evicaka
29. sep 2015

@antenka1 super!!! 🙂

mimcak
29. sep 2015

@lenuliatko a tu polevu na candy melts čo je na poppsy ?

mimcak
29. sep 2015

inak babenky ahojte trošku dlhšie som tu nebola ,ja proste nejako nestíham 😝 ,ale priznám sa ,že sem tam som tu trošku snorila a pokochala sa. ale dúfam,že sa polepšííím . 😎 ani neviem či tu mám dať fotošky tortičiek,lebo by som to tu poriadne vytapetkovala. 😀 😀 😀

mimcak
29. sep 2015

@antenka1 😀 suppper

mimcak
29. sep 2015

@lokalistin môj malý sa tu smeje,že aký Mimon,ale že sa mu veľmi páááči 😵

jenie123
29. sep 2015

@antenka1 dobre si si poradila 🙂🙂

adka092
29. sep 2015

@jachin este sa mi nestalo ze by zvlhli, nedavam pod tortu nic ine len ten podnos 🙂

jorsulova
29. sep 2015

Dievčata prosím Váááás poraďte ako urobiť aby na zatvorenej knihe tak pekne staly tie obruby na torte, akože ten hnedý obal. Nič ma nenapada ☹

mimcak
29. sep 2015

@pristela ako vždy waaaaaaaaaaaaaw 😵 😵 😵 😵 😵

mimcak
29. sep 2015

@grasie ježiši tá Myška s bábetkom je úžasná. Tie tvoje tortičky si tak krásne jedinečné.

lenuliatko
29. sep 2015

@mimcak to ani nepoznam, kde sa da zohnat? Mne ide hlavne o to, aby bola pekna biela.

lenuliatko
29. sep 2015

@mimcak Dakujem krasne, presne take nieco som chcela a ani netusila, ze rovno hotove sa sa kupit 🙂

mimcak
29. sep 2015

@lenuliatko ano len roztopíš v mikrovlnke,alebo nad parou .

mimcak
29. sep 2015

@lenuliatko tu som raz robila ja boli to moje prvé ,ale čo som ti dala link by mali byť asi ešte bielšie ,lebo sú extra biele

lenuliatko
29. sep 2015

@mimcak krásne 🙂 Presne také chcem robiť, plus aj mierne prifarbiť do modra a ružova, ale aby to ozaj chytilo takú farbu, ako treba, nie, keby som napr. bielu čoko farbila. Problém vyriešený, ešte raz ďakujem 😵

mimcak
29. sep 2015

@lenuliatko neviem nefarbila som. ale sú aj farebné,ale to si myslím,že zbytočne vyhodené peniaze ak to chceš iba na raz.