• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. septembra 2017 
@sikag a spol.. babky ach jo, ja už som mimo hru, ja min do 14,30-15,00 nie som k mání v pracovné dni :frowning2:
3. okt 2015 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisak77 kráásne a ten svetrík pletený nemá chybu :dizzy_face:
@lamps andrejka, tebe som už píslala aj na fb k torte, tá jesenná je úplne rozkošnáá :dizzy_face: samozrejme aj druhá je paráádna ale tá prvá je mega :slight_smile:
3. okt 2015 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@antenka1 chichi ty si prisám vačku iná tortožena, ešte aj nosík ako mu trčí z knihy a tie papučky, perfektnééé :dizzy_face:
3. okt 2015 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grasie Tánička ďakujem, tá mimoňovská mi príde taká chalanská, ale malá Bambulka vraj na rozprávke fičí, tak chcela mať takú tortičku a pri jesennej som mala len požiadavku, aby bola na tortičke líštička s 9-nou
3. okt 2015 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisak77 kráááásne všetky tie svadobky veľmi pekné,ale tá krstinová waaaaaaaaw ako si urobila ten pletený vzor? je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. okt 2015 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky mali ste už niektorá pastu dama chocolate ako sa s ňou robí a chutí vôbec čokoládovo? Potrebujem takú čokoládovú,ale neviem ktorá je dobra a aby aj chutila ako tak
3. okt 2015 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grasie ďakujem :slight_smile:
3. okt 2015 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak ďakujem,a mám formičku malú drahú a na prd
3. okt 2015 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moje tortičky tento týždeň
3. okt 2015 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@mimcak ja som ju mala, je tvrda, ani mm ju nevladal rozrobit, davala som do mikrovlnky na par sekund a potom sa to dalo..chutovo ok. mam ju na par tortach v albume
3. okt 2015 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak ja ju tiež používam a som veeeľmi spokojná... treba ale nahriať v mikrovlnke, tak ako radí @gelinka75
3. okt 2015 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, pridávam jednu z tohtotýždňových... presne nadiktovaná
3. okt 2015 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
Vobec sa mi nedarilo..prvy krat som potahovala 3krat,normalne sa mi stale na hrane roztrhla potahovka a zletela dole...
3. okt 2015 o 18:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
Narodeninova, nedarilo sa mi, vrrrrrrrrrrr... :angry: :angry:
3. okt 2015 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
... tu je zvyšok mojej práce :slight_smile:
3. okt 2015 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@evicaka Nádherné tortičky
@evicaka krásna tortička
3. okt 2015 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčence pozdravujem vám pridávam moje výtvory, , zákusky aj tortu s kostolíkom som piekla do Nemecka, pre synovho šéfa , tie víly na detskej torte sú umelé to si dali zákazníci , a tá s pečiatkami je taká jednoduchá na narodeniny . A idem popozerať vaše nádherné tortičky. Ten kostolík to má byť kostol sv . Bartolomeja na jazere Konigsee
3. okt 2015 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@gelinka75, @evicaka kočky moooc dakujem pomohli stě mi.
3. okt 2015 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@elamaslakova pozerám, že ani ty si sa nenudila :slight_smile: krásne
3. okt 2015 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evicaka Veru nenudila , a ešte som aj slivkový lekvár varila aj slivky zavárala , slovo nuda mi v poslednom čase akosi nič nehovorí :slight_smile:
3. okt 2015 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps Prekrásne , líštička aj mimoň suprový
@sticker Krásne tortičky
@denisak77 Prekrásne tortičky, dokonalé
@evala777 Krásne tortičky
3. okt 2015 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zdravim vas zienky :slight_smile:
mesiac som mala pauzu od pecenia :sunglasses: pomalicky sa ale rozbieham :grinning: pridavam sem moju vikendovu :slight_smile: zadanie bolo: zlata, foto, 22 :sweat_smile:
fotene narychlo mobilom :grinning: ako som dlho nepiekla, tak som ani baterku do fotaku nenabijala :sweat_smile:
majte pekny vikend :dizzy_face:
3. okt 2015 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
@nika1985 ahoj, striekala si nakoniec tu krajku?
3. okt 2015 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grasie tortozena :grinning: :grinning: este stále sa smejem. Este z minula :wink: :grinning: a dakujeeem :-*. Inak nebuď smutná, dame aj druhe kafco. Ked budes ty moct.
@sikag ja mooozem tak sup presny termín, miesto, hodina, požadované oblečenie :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2015 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evicaka ta rybarska je genialna :dizzy_face:
@lamps dakujem :slight_smile: tvoja liska mi pohladila dusu :dizzy_face: nadherna, roztomila, rozpravkovaaaa :dizzy_face:
3. okt 2015 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisak77 naaadherne. Dufam ze nie za padika :confused: . Kokso jak mozete trojposchodku ratat ako jednu tortu. By som mala vyblokovany celý tyzden :slight_smile:
3. okt 2015 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela3011 ano striekala na tom srdci svadobnom.
3. okt 2015 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ktora sikovna maminka z kosic by mi vedela na november spravit tuto torticku? :slight_smile:
3. okt 2015 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@nika1985 pekne ti to chytilo :slight_smile: a hlavne ten velky kvet sa mi paci :dizzy_face: s tym si sa pekne vyhrala :slight_smile: ja som si nedavno kupila piestiky :sweat_smile: takze projekt do buducna :grinning:
3. okt 2015 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babky pridavam sa k vam :
3. okt 2015 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok