• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pristela Bože, už som obdivovala na FB.. Neskutočné množstvo!!!!! Naozaj toto netuším ako sa dá... Úplne všetky sú geniálne.. normálne nedokážem ani povedať, ktorá je najkrajšia :sunglasses:
3. okt 2015 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela No ja bez komentára ,lebo všetko čo by som napísala by bolo nič , proti tvojim tortičkám :slight_smile: - prekrásne všetky, som sa nezdržala :slight_smile:
3. okt 2015 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, vy ste sladkeeee, dakujem ....
3. okt 2015 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky neskutocne vytvory tu davate.. len hikam.. skromne pridavam moje vikendovky a jedna ma este zajtra caka..
3. okt 2015 o 22:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@pristela macka som už obdivovala na fb,krajšiu tortu som už dávno nevidela,len nechápem ako sa toto dá stihnúť.ja som asi fakt total lenivá,lebo ja by som to určite nezvládla. :slight_smile:
4. okt 2015 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@elamaslakova ste sa nejak rozpiekli dievčence,,pekné
4. okt 2015 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja tento týždeň minitortičky- 50ks, aj som ich balila, a jedna narodeninová
4. okt 2015 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
Ahojte kocky.. Krasnucke torticky ste opäť popiekli.. :slight_smile: radosť pozerať.. Pridávam pár svojich.. :slight_smile: tento týžden som mala kľudnejší :slight_smile: s mackom bola pre môjho synčeka a prvý pokus o slanu pre manžela :slight_smile::slight_smile:
4. okt 2015 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
Ahojte toto bol vikend boze aj vam sa stava ze robite tortu ktora sa Vam vobec nepaci neviem sa nejako stotoznit s tou motylovou tortou. ale tak budis
4. okt 2015 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
čokokorpus+čokolád.plnka...na tejto tortičke som skúšala ganache...
4. okt 2015 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
peknú nedeľu prajem,krásne tortičky,jedna krajšia ako druhá,ja pridám taký mišung
4. okt 2015 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@michaela3011 ja ďakujem za krásny komentár k tortičke
4. okt 2015 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,kto by mi vedel urobit nieco taketo k 1. Narodeninam mojho syna poslednu novembrovu sobotu?pre 14 ludi. Chcela by som namiesto cervenej modru a namiesto minnie- mickeyho.za primeranu cenu,BA a blizke okolie( most pri BA)?pls piste IP.dakujem pekne
4. okt 2015 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@antenka1 @pipka @mysiatkoo @grasie o 13tej zajtra. kde vam je najlepsie? eurovea nabrezie? alebo stare mesto?
4. okt 2015 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A takto sa mi podarila, ďakujem za rady :slight_smile: To kakao dalo tej poťahovke taký "koženný" vzhľad... A bola teda poriadne ťažká.
4. okt 2015 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
@sikag ta eutovea by bola fajn. Nie je problém s parkovanim.
4. okt 2015 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sikag Eurovea nabrezie...tam viem aj zaparkovat :wink: alebo sa teda prisposobim vacsine :wink: kto vsetko pride? aby som vedela, koho tam hladat :grinning: :sunglasses:
4. okt 2015 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mojmacik no keby si byvala v BA, tak poviem, ze len v mene sa pomylila :grinning: :grinning: :grinning: bo pani ucitelka v skolke som :grinning: :wink: asi sa na seba vsetky v skolkach podobame :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
4. okt 2015 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peciemslaskou krásna práca
4. okt 2015 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela3011 dakujem pekne ved aj kuchyna po striekani vyzera uzasne :frowning2: . Kvet to mi pomohla stebota som obkukala u nej na tortuche drzim palce nech sa podari :wink:
4. okt 2015 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@antenka1 @pipka @gracie @mysiatkoo zajtra 13.00 eurovea, vidime sa. ja nemam na nikoho cislo :slight_smile: 0917647451
@gracie dojdi 14.30 ak stihas aspon na minutku. mne staci ist o 3tej spat
4. okt 2015 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sikag a kde Eurovea? pred Stefanikom? Moze byt? :wink: :sunglasses:
4. okt 2015 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag baby o jednej som taaaaam :wink:
4. okt 2015 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Caute zienky,
kukaaaaaaam, ze som uz dlho nic nepridala.. aha, to bude tym, ze malo tortujem :grinning: tak pridavam mimonovsku pre mojho Damcoka este z 20.9. a na dnes som robila torticku s 3D sovou na zelanie :slight_smile:
a pozeram, ze tu spominate Tanu a je tam zle oznacena, tak oznacujem @grasie .. ale neviem, neviem, ci si to este precita, skus jej napisat sms @sikag
4. okt 2015 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
4. okt 2015 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jorsulova super sa Ti podarila :slight_smile:
4. okt 2015 o 21:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sasettka hahahaaaa, ta sova je bombovaa, ma rozosmiala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale aj mimoni super modelacia aj napad :dizzy_face:
4. okt 2015 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sasettka jaka paraaada. Mimoni suprovi ale ta krabica tak ta je namakana. Taku som este nevidela. Perfektny napad. Dakedy ti ho ukradnem :wink: :slight_smile:
@pristela ty na com ficis ked po takom maratóne sa odfotis a vyzeras jak keby si prišla z dovolenky. Mna by dva dni zoskrabavali z podlahy v kuchyni :grinning: :grinning:. Maco bezkonkurencnyy :wink:. Ta podlaha je ako robena? Vyzera uzasne. A aj hlava je korpus?
4. okt 2015 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka @antenka1 @grasie @mysiatkoo pred stefanikom moze byt. tani stihnes 14:30? evka nestihne, som jej dala neskoro vediet....
5. okt 2015 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.
kocky obdivujem vas ze mate na to trpezlivost :slight_smile:
5. okt 2015 o 09:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok