• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@nika1985 jaj ano, to som si vsimla ze aka krasne zlata leskla krajka :slight_smile: super to dopadlo!
6. okt 2015 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alex999 vitaj medzi nami :slight_smile: tesime sa :slight_smile:
6. okt 2015 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag Booošinku, vy ste tu strasne ffftipne zenskéééé :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tortuse uuuplne, ze uzasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. okt 2015 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag ďakujem :dizzy_face:
6. okt 2015 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag Krááásne ako vždy. Aké dávaš priemery na tie Trojposchodové? Ta sivá ma berie, len škoda, že u mna to nik nechce :( :cry: :cry: :cry:
7. okt 2015 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag krásne zaujímavé perfektnéééééééééééé
7. okt 2015 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka @antentka1 @sikag babyy, ale teda zas až tak ste nemuseli o tom stretku básniť :stuck_out_tongue_closed_eyes: , šak jak je mi teraz ľúto :cry: silvi píšem ti číslo do ip, antenka má, pipka tuším tiež, a píšte kus dopredu, možno sa mi podarí voľno vybaviť :slight_smile:
@sikag to už akože čo toto tie tvoje torty, totááálna dokonalosť!!!!!!, a tie maľovanéé, že dovidenia, ako mne sa pri tých mojich infantilných maľovačkách na poťah poriadne trasú ruky, aj tebe sa triasli ???? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. okt 2015 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
babyyyyy, pomoooc sak hladaaam tu tortu s tym vyprazanym syrom a neviem to naaaajst :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :frowning2: pomoooc, zachrante ma, nemate to niekto ulozene? :confused:
@antenka1 moja mila prosiiim, kde to jeee? hod mi sem pliiis tu fotku, sak ja tupelino som si ju neulozila :sweat_smile:
a uz tu miesam cukre, prezle, piskoty aj farby...čiry čary a fuuurt sa mi to nepááááči :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
7. okt 2015 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka ááá bude smažáák, juj aké chute mi tu robíš :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja mám včul trotové voľno chvíľu, ale niečo som pomodelovala, toho akože mikuláša som urobila dnes poobede za pol hodinku, voška celý deň hladala mikuláša a keďže sme ho nenašli, mama musela vyrábať /a celkom sa mi chlapec aj lúbi :stuck_out_tongue_closed_eyes: /, a voška samo nezaháľala, kostričke zatiaľ dorobila stratenú hlavu a dlahy na nožky /tie sa žiaľ nezachovali/ :grinning:
7. okt 2015 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@grasie kks ten spodny Mikulas je naj! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ten nad nim je ponožkovy odvar :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2015 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka zlatino moje nech sa ti paci :wink: :grinning:
7. okt 2015 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@sikag ze umrela sooooom. Nádherné. :slight_smile:

@grasie jezkovi voci sak on ma voci ja zivy. Pomooooc. Jak ty to robis. No a to male kvitko to bude pekny sibal. Vidno jej to z oci. Teda z oka :grinning: :grinning:. Ale sikovnica po mamine :wink:
7. okt 2015 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@sikag Bože nádherné tortičky!!!!!! Tá trojposchodová s tuším zlatými pásikmi na dvoch poschodiach je geniálna!!! Na tom strednom poschodí to je jedlý papier? Veľmi je to krásna... :dizzy_face:
7. okt 2015 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag Teraz si pozerám tú tortičku znovu a to je asi tiež vytvorené tvojou rukou, čiže maľované, však?
7. okt 2015 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sticker veruze malovane :slight_smile: dakujem
@grasie ty mi nieco hovor o malovanych - tie tvoje genialne kresby nikto nenapodobni, su jedinecne! ja velmi kreslit neviem, ale som dobra v matematike, takze ked zapnem v oku mriezkovu sablonu tak to ako tak okopirujem :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
@katarina51 nemam velke torty - vacsinou 24-20-16. no u mna chcu tiez kadejake gyce, ale obcas dostanem volnu ruku :slight_smile: a potom uz chcu ludia tie nove vymyslance :slight_smile: ale pockaj aky gyc ma caka o tyzden :grinning: :grinning: dufam ze ich este zlomim :grinning: :grinning:
7. okt 2015 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@sikag Tak to úplne klobúk dolu!!!! Zlaté ručičky :slight_smile:
7. okt 2015 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antenka1 no ty moj poklad! zachraanila si mi život! :sunglasses: :wink: :grinning: :grinning: zboznujem ta! :grinning: :grinning: :grinning:
pristelka hadam necita :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. okt 2015 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@antenka1 este mi povedz milacku, ze jak dlho si susila ten tanier :sweat_smile: bo to mam strach, ked dnes spravim, ci mi to do piatku uschne :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. okt 2015 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka susila som to len den a v pohode. Daj to na tenko. Ved aj ja vuuubim :wink: ale ziarlivostne sceny si budes riesit sama :sunglasses: :grinning:
7. okt 2015 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka Citaaam !!!! :angry: :angry: :angry: :angry:
8. okt 2015 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@grasie moc krásné modelování, ten obličejík je jak živý. Normálně mám pocit, že za chvilku mrkne :wink: Máš velký talent
8. okt 2015 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj můj dnešní ,pěkný den
8. okt 2015 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.
krasna je :slight_smile:
8. okt 2015 o 14:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela cmuk cmuk cmuk...cmukam! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2015 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka no na vošku ja veru nemááám :grinning:
@antenka1 ježkovi voči, ďakujeem, no ti poviem, že sama neviem, ako to robím, šak som bola riadne prekvapená, čo z toho vzišlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: veru je to riadne kvítko, a teda neviem či aj šikovná, ale ukecaná po mamke je riadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@sikag ako ja nechápem, ako môžeš porovnávať moje trápne infantilné akože malovačky tutok s tvojimi umeleckými veldielami, akože aj ja chcem mriežku v oku, nech mi to fičíí, ja vždy tŕpnem, čo z toho vznikne, či nebudem musieť poťah strhávať, na nedávnej čo som zvieratká kreslila, som prasaťu pokazila oči, až ma studený pot oblial, a potom som si spomenula na mášu a jej prasa, jak nosí slnečné bríle a slúchadká, tak som to ako tak zachránila, kebych to mala v oku ako ty, tak žiadny stuedný pot nehrozíí :grinning:, ako fakt, tie tovje torty, tá maľba, to sa nedá ani nazvať iným slovom ako totálna dokonalosť :slight_smile:
@jakelina ďakujem krásne :slight_smile:
8. okt 2015 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Dievčence tak ja pridávam tohto týždňovú - pokus o tenisky. Nie sú dokonalé, ale nato ako som sa toho bála, celkom sa to dalo.
8. okt 2015 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@sticker perfektne su!!
8. okt 2015 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag krásne,ako všetky od teba
8. okt 2015 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alex999 Moc ďakujem, ale teda k perfektným majú ďaleko. Ja nerada modelujem, lebo mi to moc nejde. A to ma čaká malý futbalista :unamused: To je pre mňa nočná mora.. Keď vidím tie výtvory tu sa vždy hanbím dať sem svoje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. okt 2015 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sticker napodobne! nemam rada kvety, radšej 3D tortu ako kvet, nerada modelujem, lebo nemam na to nejako čas a nervy :grinning:
ale tie tenisky su krasne, ja by som take nedala :rolling_eyes:
8. okt 2015 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok