• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@sticker tenisky mas fantasticke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sanka dole palec hore :grinning: :dizzy_face:
8. okt 2015 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzy20 ahoj, ak este nikoho nemas na tu torticku, tak sa mi ozvi cez internu postu
8. okt 2015 o 20:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela3011 Normálne ma privádzaš do pomykova :sweat_smile: Moc ďakujem, za pochválenie :dizzy_face:
8. okt 2015 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďalšie.....
8. okt 2015 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
@sticker za malo :slight_smile: naozaj super praca :dizzy_face: do detailu ich mas skvele vypracovane :dizzy_face: mozes byt snimi spokojna a nie naopak :angry: :grinning:
8. okt 2015 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte celkom to je fajn v strede tyzdna tento krat na vikend uz len jednu a mozem labzovat :grinning:
8. okt 2015 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
Moja tortička :slight_smile:
8. okt 2015 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@nika266 kraaasna tak tuto si hned ukladam ze taku raz urobim :slight_smile: som z nej unesena :slight_smile:
8. okt 2015 o 23:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Lienockova :slight_smile: idem popacitkovat a hura na uprsanu gulas party :slight_smile:
9. okt 2015 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ali223.
baby kde sa da kupit jedly papier s obrazkom? diky
9. okt 2015 o 11:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte sladulienočky, pridávam tortušky a bežím papať (dnes som ešte nejedla) :slight_smile: :slight_smile:
9. okt 2015 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@ali223 pozeram že si s KE, tam máte niekde obchodik aj pekáren Juno, tam predávajú. Ja objednávam na www.natortu.sk pekna kvalita , som spokojna :wink:
9. okt 2015 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps nadherne. Ta prva je fakt kuuuzelna :wink:
9. okt 2015 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
joooj damy odpadavam z vas, nadherne torty pridavate...ja stale takto po amatersky ale duuufam ze raz sa k vam aspon priblizim :slight_smile:
inak....prezivam tie krasne zaciatky kedy vyckavam pana postara ako napr vcera ked mi priniesol formu na krajku :smiley::smiley::smiley: nemala sice na torte byt ale tak musela som ju vyskusat vsakze :slight_smile:)) torta to znesie a ja som spokojna spala :grinning: peknyyy den prajem ;)
9. okt 2015 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
tak po tých luxusných vašich dielach ja pridávam svoju, 4,5kg plnka čokoládová a tvarohová s malinami.
9. okt 2015 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
Ahojte maminy, vidim tu kopu nadhernych tort a pre moju dcerku by som chcela nieco sama upiect. aj som nasla torticku, ktoru by som mozno s mojimi nulovymi skusenostami zvladla ale ak budete take zlate potrebujem par rad. Dakujem za kazdu radu vopred.
Budem to tu kopirovat aj s otazkami.
Prve tri obrazky su mi jasne, ale viete mi poradit kde zohnat taku alebo podobnu polevu? pod tymto nazvom som totiz nic v obchodoch nenasla.
9. okt 2015 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. okt 2015 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bohuzial ani taketo cukriky na oci som akosik nenasla... ten cierny okraj by som mohla cim urobit?
9. okt 2015 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre mna zahada co je ta hneda hmota aj to strieborne.
9. okt 2015 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cierne okraje vyzeraju byt pelendrek, hadam sa este da niekde taky zohnat.
Este raz dakujem a ospravedlnujem sa ze sa pytam na mozno pre vas uplne samozrejme veci, ale rada by som urobila dcerke radost a zaroven aby som si mohla dat aj ja kedze mam intoleranciu laktozy. To je aj dovod preco ju chcem robit sama. Pripadne ak by ste niektora vedela nieco take urobit a ste z Ba potesila by som sa. Dakujem
9. okt 2015 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.Rýchlo vkladám 2 kúsky a bežím ešte 2 birmovné dokončiť.Všetko nadiktované,tak sa ani neteším ,nemám rada také torty.
9. okt 2015 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@antenka1 no dobojovala som ...ale teda nikdy vááác :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jo a foto :grinning:
9. okt 2015 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@pipka suprová je:slight_smile:
9. okt 2015 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt jaaaj dakujeeem, sak som si zanadavala pri nej :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
uz som nejak vysla z cviku :rolling_eyes: jak menej peciem, tak uz mi zrucnost odchadza :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
9. okt 2015 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka to sa zasa spraví:grinning:
9. okt 2015 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka super ti vysla, reznik trosku prihoreny :grinning: :grinning: :grinning: ale je cool :slight_smile: vyzera ako ked ja varim :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2015 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lamps uz mi chybali tie tvoje postavicky, a vidim ze po lete nejak pribrali, uz macka nie je taka vyziabnuta :grinning: :grinning:
9. okt 2015 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag no v skutocnosti je svetlejší..ale jak som upravovala fotku, tak som dala ze automaticka farba...a takto to stmavlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ale uz kaslem na to.. hlavne nech torta chuti :sweat_smile: :grinning:
9. okt 2015 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka hranolky ako zive a ten hrasok mrkvicka ako z konzervy :slight_smile: a ako si sa bala.... tusim mas novu oblubenu temu :slight_smile:
9. okt 2015 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag no dík :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: decka mi to tu jedli jak som tie hrašky sulalal...ze mami, sladke su jak naozaj :grinning: :grinning: :grinning: a mne až riť zvieralo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. okt 2015 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok