• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@nika1985 no ščeeeraj som eče mala :sweat_smile: :sweat_smile: ale uz mi to tu "hranolkožrúti" sežrali :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mosíííš skor ...ibaže by som ti rychlo isla upražiť čerstve :wink: :grinning: :grinning:
10. okt 2015 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela perfektne :slight_smile:
@alex999 ďakujem :slight_smile::slight_smile:
10. okt 2015 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jenie123 nádhera a v tej nahej tortuche je aký krém?
10. okt 2015 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blancagon dakujem.. Pribinacikovy :slight_smile:
10. okt 2015 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
niečo málo z víkendu, v cigare je ohňostroj
10. okt 2015 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
ja tento týždeň takto
10. okt 2015 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@maya30 prekrásne tortičky
10. okt 2015 o 22:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka keby som si to ja bola citla skor som bola v BA mohla som sa stavit :grinning:
10. okt 2015 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka tak ty si velkaaaa Pani :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:. Uuuuzasny snicel. Mozes si otvoriť restiku :grinning: :sunglasses:
@maya30 uz mi tu tvoje torty chybali. Nadherne su. A ti cyklisti tak to musela byt pekna strelnica. By som to modelovala do Vianoc a potom by som sa zastrelila :grinning:
10. okt 2015 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@antenka1 no a to este neviete ze pre koho to vlastne ta torta bola...mne až riť zovrelo, ked mi to dnes babenka povedala :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: pre Vojta Artza, toho sefkuchara ...kks, len trpnem, ze co mi da vediet, ze ci chutila :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. okt 2015 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elamaslakova děkuji - potěšíloooo :slight_smile:
11. okt 2015 o 07:49  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jenie123 nádherné tortičky
11. okt 2015 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
prajem peknú nedeľu,pridávam moju víkendovku
11. okt 2015 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “na žiadosť pisateľky komentára sa komentár zmaže”
11. okt 2015 o 12:17 • dzjanetta
ahojte, moja tohotýždňovka.... :wink:, inšpirácia od @maya30
11. okt 2015 o 12:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
dievčence krásne krásne krásne, nemám slov nietkoré sú že wau. Vôbec nechápem ako to robíte tú dokonalosť a také množstvo. Ja vôbec nestíham, cez leto som takmer nepiekla a teraz tiež moc nie keďže mám prváka, aj keď teraz dva týždne si zamakám, aj keď sa mi nechce :confounded: teda teším sa ale ten čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nestíham Vás ani likovať ani si inšpirácie ukladať jedine v robote potajomky čítať :grinning: . Pridávam moje aby ste si nemysleli že som len oddychovala :sweat_smile: a moje prvé pralinky :D
11. okt 2015 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@mirinecka mnaaaaaam :slight_smile: krásne tortičky
11. okt 2015 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Cafte kočky. Moja Mimonka. Mala 8,5 kg. Trošku som to neodhadla s pracnostou a tak som pri nej sedela do pol stvrtej. O osmej mi už krpci skakali po hlave. Takže celý dnešny den... dovidenia zdravý rozum. Som nepoužiteľna :rolling_eyes: :sunglasses:
11. okt 2015 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
dievcata potrebujem poradit recept na plnku a korpus z lieskovych orieskov. Dakujem
11. okt 2015 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex999 ďakujem
11. okt 2015 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
jedna rasta zion netradicna torta
11. okt 2015 o 18:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
11. okt 2015 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@antenka1 ta je zlatuckaaaa :slight_smile::slight_smile:
11. okt 2015 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
opät vas zdravim kocky :dizzy_face: a pridavam moje vikendovky :grinning:
pri prvej som si vyskusala kvietok z jedleho papiera :sweat_smile: celkom sranda :grinning: bez drotikovania a rychla praca :grinning:
druha torta bola moja nocna mora :rolling_eyes: sto krat menena objednavka... potom som povedala, ze dost! :grinning: na poslednu chvilu, kedy som uz mala vsetkeho dost, som to zbuchla takto nejako :grinning: spokojnost bola velka :sweat_smile: :grinning:
a potom pridavam mimona plus s prevozom :grinning: no nepasoval mi do ziadneho boxu, tak som si ho/ju vynimocne posadila na prene sedadlo :grinning: a suseda ma ma za blazna :grinning: :grinning: :grinning: no mimon prezil cestu a to je dolezite :sunglasses: ajked po prvych par metrov som ho/ju skoro vyhodila z autu :grinning: zacal mi pipat senzor, ze spolujazden slecna banana neni priputana :grinning: drzost! a drzich ludi/mimonov v aute neznesiem :grinning: :grinning: :grinning:
a nech nezabudnem, dakujem za predchadzajuce pacitka :dizzy_face:
11. okt 2015 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@jenie123 dakujeeem :wink:
11. okt 2015 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela3011 si nemala priputaneho spolujazdca??? Si veľmi nezodpovedna vodička. Bodaj vas policajti chytili. Som zvedavá ako by ste to slecny vysvetľovali :- D
Ale kraaasna je baba jedna. Ako si robila ten spodok na nozickach?
11. okt 2015 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tak aj nieco odomna :slight_smile: ..tie na 50...nejako vyzdobte,nie precackane,lienocka klasika(nasa slovenska,7 bodkovana,nie tie azijske potvory ) no a sovicka...dievcatko chcelo bielu s tulipanmi a sovicku na konari :slight_smile: ...a vsimnite si ma aj mihalnice :grinning:
11. okt 2015 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@antenka1 policajtov mi ani nespominaj :grinning: ti by mi dali bez debaty fukat :grinning:
na tu tortu mi priatel vyhotovil konstrukciu :slight_smile: ked sa mi vrati, tak ti ju odfotim :wink: keby som ti to teraz zacala vysvetlovat, asi by sme sa nepochopili :grinning: :grinning: :grinning: ale skusit to mozem :grinning: do dosky priatel vyvrtal styri diery... do dvoch isli kratsie drevene tycky (nohy) a zvysne dve boli dlhsie kvoli stabilizacii torty... mala som tortovy podnos (gulaty karton), v ktorom boli dve diery... karton bol napichnuty na tie dlhsie tycky, drzal na tych kratkych... rozumieme sa? :grinning: potom som uz klasicky plnila tortu :grinning:
11. okt 2015 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michaela3011 Mimoň-ka je perfektnaaaa !! prosím daj potom foto toho podstavca :wink:
Inak ja by som sa teda bála viesť ju v predu :grinning: keby pribrzdím tak leti :grinning: :sweat_smile:
12. okt 2015 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chystám sa robiť tortu na ktorej bude futbalová lopta. Vedeli by ste mi poradiť z čoho spraviť trávu okolo lopty? Chcela by som ju spraviť zo špičkou na trávový efekt, aký krém by bol podľa vás najlepší?
12. okt 2015 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok