• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@antenka1 parádne.. :slight_smile::slight_smile:
17. okt 2015 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu su moje tortičky tento týždeň :slight_smile:
17. okt 2015 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@antenka1 Toni no ti poviem, také fáro by som veru brala, perfišnééé :dizzy_face:

Ja som tento týždeň mášovala, torta je pre sesterkinu malinkú k 1 roku, bolo k nej aj 12 muffinov, ako zas mi niekto strčil do ruky zdobičku s krémom a nebol to moc dobrý nápad, našťastie krému bolo za kýbel, tak sa dalo opravovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a so zajacom som dala osobný rekord, za 10 min bol hotový / teda telo, hlava a uši zvlášť/ a ešte sa chcem pochváliť mojou ružou, bola som kuknúť Júliu :slight_smile:
17. okt 2015 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
@grasie ukázala som ružu mojim rodičom tak mi nechceli veriť, že nie je živá:slight_smile: tak dokonalú ružu som ešte nevidela:slight_smile:
17. okt 2015 o 18:41  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v marci 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grasie fuuu dokonalaá ruža :grinning:
17. okt 2015 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@grasie no a torta samozrejme tiež krásna:slight_smile: páči sa mi hlavne ten nápad, s piknikom:slight_smile: no a ten cupcake je tiež super:slight_smile: (toto je len "vyrývačný" koment, hlavný koment je ten prvý s ružou:slight_smile:
17. okt 2015 o 18:54  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v marci 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grasie Bože tá ruža je viac než dokonalá!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už na ňu "čumím" asi 5 min. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. okt 2015 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bellss ty si aká opica :grinning:
@alex999 @sticker holky Ďakujeeeem :dizzy_face: tiež som z nej úplne paf :sweat_smile: ale teda najväčšiu zásluhu má skvelá školiteľka
17. okt 2015 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@grasie hmmm fu ha daj info kde takú nájdem, lebo ja a kvety večný to nepriateľ :sweat_smile:
17. okt 2015 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex999 jáj no som myslela, že keď napíšem Júlia, tak všetci vedia :stuck_out_tongue_closed_eyes: Topcake, a ja teda kvety neviem ani náhodu, o to viac sa jej teším :slight_smile:
17. okt 2015 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grasie hm nepoznam, ale veru zišla by sa mi, aby som aspon jednu ružu ušuľala poriadne, nech neni hanba :sweat_smile:
17. okt 2015 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grasie :grinning: teraz ukazujem Vladovi Tvoju ružu a on mi na to vraví...to nie je živá? No vidíš! A Ty jej ideš predávať pomôcky na tvorbu ruží. By si sa jej mala ospravedlniť:slight_smile: A to Ti môžem povedať, že toto je mega pochvala od niekoho ako je môj manžel, keď pre neho je všetko, o čo sa on nezaujíma, rovnaké:slight_smile:
17. okt 2015 o 20:19  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v marci 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dlhšie som nepridala,tak ostatné za 3 týždne:slight_smile:
17. okt 2015 o 21:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@grasie Máša super a ruža super ,super
17. okt 2015 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grasie tanicka a ty si myslis, ze ja ti uverim, ze ta ruza je modelovana??? Pche! Kým nezakusnem neuverim :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
A tortuska naadherna. Mas fakt cit pre farby a detail. A uz si aj dost velka kamoska s airbrushom :slight_smile:
17. okt 2015 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
tak moja svadobna prva :grinning:.... 10,3 kg keby som este peknu fotku spravila, tak by to bolo aj lepsie :grinning:
18. okt 2015 o 01:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
@sollange krasne, ta predposledna mi padla do oka najviac :sunglasses:
18. okt 2015 o 02:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dzejnus ďakujem pekne:wink::slight_smile:
18. okt 2015 o 07:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bellss no tak to som normálne až narástla, taká pochvala, hmm, že ďakujeem manželovi :grinning:
a teda čakám na ospravedlnenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :sweat_smile:

@denisak77 @antenka1 jej vy ste si všimli aj tortu :sweat_smile: nielen ružu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ďakujeem babky :dizzy_face:
a ako fakt je jedlá, a ako fakt jediný exemplár tohto druhu v mojom prevedení, toto sa už nikdy nezopakuje, na to ja nemám :slight_smile: A Toni, akože ja a kamoška s pištolkou??? dovoľ mi sa zasmiať, šak pokaždé ma chytá panika, ke=d mám pred sebou len čisto streknutú tortu, že asi strhnem poťah, ja neovládam pištolku, strieka si to samé ako chce, a už len z lenivosti, že sa mi nechce na novo poťahovať, maskujem, čo sa dá :grinning:
18. okt 2015 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@grasie Prekrásna tortička a ruža ako živá
18. okt 2015 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grasie srdiečko moje zlate chcela by som aj ja tak ako ty nemat na to! To by mi uplne stacilo taka ružička. Ja som skromna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a ked budeš robit kurz maskovania torty tak sa hlaaaasim :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a este som ti zabudla povedat ze ten zajo je jak vystrihnuty priamo z obrazovky. Uplne taky isty.
18. okt 2015 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
kočeny znova krásne tortičky pribudli.Pridávam aj ja svoje za 3 týždne. skoro všetky podľa návrhu,alebo čo som už robila. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. okt 2015 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@grasie tak som Ti práve poslala ospravedlnenie a "minula" som naň posledné modré srdiečko, ktoré som mala :D asi budem nabudúce opatrnejšia vo voľbe slov :D
18. okt 2015 o 13:16  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v marci 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte konecne mam cas pridat trosku moje tu s kombajnom som podobnu uz robila chceli to iste.
18. okt 2015 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@grasie krasne krasne kusni do nej ci nieje ziva neskutocne to mas si moc sikovna a tie prepracovane detaili no uzasne
18. okt 2015 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
krásne tortičky od výmyslu ste porobili,ja pridám moje,na želanie podľa predlôh
18. okt 2015 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
baby pridavam sa ku vam , teda ako som sa tu tesila ze mam len tri, rano si dosla zienka po štvrtu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som kukala na nu ako puk :grinning: :grinning: takze ta posledna s lietadlom vznikla aj s nakupom vajicok na korpus a smotan do plnky +modelovanie, prosto kompletka za štyri hodiny , este ze nechcela nic zlozite :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. okt 2015 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@grasie zena ty si neskutocnaaaa a ja ta poznam , ooooch a dokonca osobneeeee , muhahaaa
18. okt 2015 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela lebo ty si skutocnaaaa :grinning: :grinning: :grinning: a tiez ta poznam ...osobne aj neosobne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2015 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela noo ženo ja ti kľudne pri najbližšom stretku vtisnem aj autogram :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a včul ja ti poviem, že skoro som spadla z postele, keď som zbadala od teba koment pri torte na mojom fb, akože prvýýý od teba, chápeš?? od tebaaa, od guruuu muhahaaa :grinning:
a o čom hovoríš?? o jakej nenáročnej torte?? to akože o tej poslednej??? akože to lietadlo s neovísajúcimi krídlami a vrtuľou a motorka????? akože 4 hodiny aj s nákupom???? tu môj mozok prestáva fungovať, toto nezvláda, to sa ako dá?????????? inak všetky sú superné a tie smetiarske autáá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , toto raz odkukám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. okt 2015 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok