Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
jenie123
17. okt 2015
@antenka1 parádne.. 🙂🙂
nika266
17. okt 2015
Tu su moje tortičky tento týždeň 🙂
grasie
17. okt 2015
@antenka1 Toni no ti poviem, také fáro by som veru brala, perfišnééé x-)

Ja som tento týždeň mášovala, torta je pre sesterkinu malinkú k 1 roku, bolo k nej aj 12 muffinov, ako zas mi niekto strčil do ruky zdobičku s krémom a nebol to moc dobrý nápad, našťastie krému bolo za kýbel, tak sa dalo opravovať :-p Jo a so zajacom som dala osobný rekord, za 10 min bol hotový / teda telo, hlava a uši zvlášť/ a ešte sa chcem pochváliť mojou ružou, bola som kuknúť Júliu 🙂
bellss
17. okt 2015
@grasie ukázala som ružu mojim rodičom tak mi nechceli veriť, že nie je živá🙂 tak dokonalú ružu som ešte nevidela🙂
alex999
17. okt 2015
@grasie fuuu dokonalaá ruža 😃
bellss
17. okt 2015
@grasie no a torta samozrejme tiež krásna🙂 páči sa mi hlavne ten nápad, s piknikom🙂 no a ten cupcake je tiež super🙂 (toto je len "vyrývačný" koment, hlavný koment je ten prvý s ružou🙂
sticker
17. okt 2015
@grasie Bože tá ruža je viac než dokonalá!!! x-) x-) x-) x-) Už na ňu "čumím" asi 5 min. :-N :-p 😃
grasie
17. okt 2015
@bellss ty si aká opica 😃
@alex999 @sticker holky Ďakujeeeem x-) tiež som z nej úplne paf :-N ale teda najväčšiu zásluhu má skvelá školiteľka
alex999
17. okt 2015
@grasie hmmm fu ha daj info kde takú nájdem, lebo ja a kvety večný to nepriateľ :-N
grasie
17. okt 2015
@alex999 jáj no som myslela, že keď napíšem Júlia, tak všetci vedia :-p Topcake, a ja teda kvety neviem ani náhodu, o to viac sa jej teším 🙂
alex999
17. okt 2015
@grasie hm nepoznam, ale veru zišla by sa mi, aby som aspon jednu ružu ušuľala poriadne, nech neni hanba :-N
bellss
17. okt 2015
@grasie 😃 teraz ukazujem Vladovi Tvoju ružu a on mi na to vraví...to nie je živá? No vidíš! A Ty jej ideš predávať pomôcky na tvorbu ruží. By si sa jej mala ospravedlniť🙂 A to Ti môžem povedať, že toto je mega pochvala od niekoho ako je môj manžel, keď pre neho je všetko, o čo sa on nezaujíma, rovnaké🙂
sollange
17. okt 2015
Dlhšie som nepridala,tak ostatné za 3 týždne🙂
denisak77
17. okt 2015
@grasie Máša super a ruža super ,super
antenka1
17. okt 2015
@grasie tanicka a ty si myslis, ze ja ti uverim, ze ta ruza je modelovana??? Pche! Kým nezakusnem neuverim 😎 😃 😃 😃
A tortuska naadherna. Mas fakt cit pre farby a detail. A uz si aj dost velka kamoska s airbrushom 🙂
dzejnus
17. okt 2015
tak moja svadobna prva 😃.... 10,3 kg keby som este peknu fotku spravila, tak by to bolo aj lepsie 😃
dzejnus
18. okt 2015
@sollange krasne, ta predposledna mi padla do oka najviac 😎
sollange
18. okt 2015
@dzejnus ďakujem pekne😉🙂
grasie
18. okt 2015
@bellss no tak to som normálne až narástla, taká pochvala, hmm, že ďakujeem manželovi 😃
a teda čakám na ospravedlnenie :-p 😎 :-N

@denisak77 @antenka1 jej vy ste si všimli aj tortu :-N nielen ružu :-p 😃 Ďakujeem babky x-)
a ako fakt je jedlá, a ako fakt jediný exemplár tohto druhu v mojom prevedení, toto sa už nikdy nezopakuje, na to ja nemám 🙂 A Toni, akože ja a kamoška s pištolkou??? dovoľ mi sa zasmiať, šak pokaždé ma chytá panika, ke=d mám pred sebou len čisto streknutú tortu, že asi strhnem poťah, ja neovládam pištolku, strieka si to samé ako chce, a už len z lenivosti, že sa mi nechce na novo poťahovať, maskujem, čo sa dá 😃
elamaslakova
18. okt 2015
@grasie Prekrásna tortička a ruža ako živá
antenka1
18. okt 2015
@grasie srdiečko moje zlate chcela by som aj ja tak ako ty nemat na to! To by mi uplne stacilo taka ružička. Ja som skromna :-p
No a ked budeš robit kurz maskovania torty tak sa hlaaaasim 😎 😃 😃 😃
Jo a este som ti zabudla povedat ze ten zajo je jak vystrihnuty priamo z obrazovky. Uplne taky isty.
mimcak
18. okt 2015
kočeny znova krásne tortičky pribudli.Pridávam aj ja svoje za 3 týždne. skoro všetky podľa návrhu,alebo čo som už robila. :-p
bellss
18. okt 2015
@grasie tak som Ti práve poslala ospravedlnenie a "minula" som naň posledné modré srdiečko, ktoré som mala 😃 asi budem nabudúce opatrnejšia vo voľbe slov 😃
nika1985
18. okt 2015
Ahojte konecne mam cas pridat trosku moje tu s kombajnom som podobnu uz robila chceli to iste.
nika1985
18. okt 2015
@grasie krasne krasne kusni do nej ci nieje ziva neskutocne to mas si moc sikovna a tie prepracovane detaili no uzasne
peciemslaskou
18. okt 2015
krásne tortičky od výmyslu ste porobili,ja pridám moje,na želanie podľa predlôh
pristela
18. okt 2015
baby pridavam sa ku vam , teda ako som sa tu tesila ze mam len tri, rano si dosla zienka po štvrtu 😃 😃 😃 😃 som kukala na nu ako puk 😃 😃 takze ta posledna s lietadlom vznikla aj s nakupom vajicok na korpus a smotan do plnky +modelovanie, prosto kompletka za štyri hodiny , este ze nechcela nic zlozite :-p
pristela
18. okt 2015
@grasie zena ty si neskutocnaaaa a ja ta poznam , ooooch a dokonca osobneeeee , muhahaaa
pipka
18. okt 2015
@pristela lebo ty si skutocnaaaa 😃 😃 😃 a tiez ta poznam ...osobne aj neosobne 😃 😃 😃 😃 😃 😃
grasie
18. okt 2015
@pristela noo ženo ja ti kľudne pri najbližšom stretku vtisnem aj autogram :-N :-p a včul ja ti poviem, že skoro som spadla z postele, keď som zbadala od teba koment pri torte na mojom fb, akože prvýýý od teba, chápeš?? od tebaaa, od guruuu muhahaaa 😃
a o čom hovoríš?? o jakej nenáročnej torte?? to akože o tej poslednej??? akože to lietadlo s neovísajúcimi krídlami a vrtuľou a motorka????? akože 4 hodiny aj s nákupom???? tu môj mozok prestáva fungovať, toto nezvláda, to sa ako dá?????????? inak všetky sú superné a tie smetiarske autáá x-) x-) x-) , toto raz odkukám :-p