• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
@adrika202 ano ano ano. Aj hned :wink:
20. okt 2015 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@blahowoman pekny den prosim vas vedeli by ste mi povedat postup na to lietadielko ako ho spravit, nemate niekde niejake obrazky zeee ako z jednotlivych casti spravit dustyho, ďakujem
20. okt 2015 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cloviecik777 dobry den. Nemam :frowning2: . To robila z hlavy a podla obrazka. Aj Dustiho aj Britvu.
20. okt 2015 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka fuuuha, ma napínaš jak plachtu postelnu :wink: :wink: :wink: to vies, ze mne treba dat pevny termin + postel :D a som tam
@denisak77 teda som cakala nejaku katastrooofu s tym autom, ale je uplne v pohode, i ked tvoj pocit dooooverne poznam , tiez neznasam robit auta a ja este nemam rada domy podla foto :rolling_eyes: :rolling_eyes:

@mysiatkoo no a ako si nakoniec robila tie kekse? tak ako som vravela spolu pecene ci ? :confused: mas ich uuuuzasne ...šecky :grinning:

@adrika202 ja su za, ako vzdy

@mimusa94 bud namalovat prachovymi farbami a stetcom , alebo vyrezavat z hmoty alebo si dat jednoducho vytlacit obrazok na jedlu oplatku , papier ci potahovku :wink: netrapit sa zbytocne, aj tak ho zjedia , cize dat vytlacit :grinning: :grinning:
20. okt 2015 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela cha, jasne upecene so spajlou - sak ako guru povie, tak sa spravi a proste to funguje :grinning:
@antenka1 akoze rucne veru - ale to nie su z hlavy, take ja neviem - tam som v rade nestala ked ten zhora sypal... resp sa mi neuslo, bo dostali taki ako tuto guru vyssie spominany :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja potrebujem vzor a podla toho mi to celkom ide opajcnut :sweat_smile:
20. okt 2015 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela No takto ma postavit pred hotovu vec, ze daj termin :sweat_smile: :angry: :grinning:
no mas ho mať! piatok 6.10 ten podušičkovsky mam poobede free, do soboty tu mozes byt :wink: cmuk cmuk!
20. okt 2015 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 no daj termin moja, vybaff a ja ti povím, ci mozem alebo ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :sunglasses: v najhorsom to na jar spachame :wink: ale relativne ja vikendy mooozem :wink:
20. okt 2015 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 paraaada, pozitívne este mas dnes aj kazdy den, ze ta luuubim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: cmukat uz ne, na to mam zenu ale inak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@mysiatkoo Boššše, ty si aka vtipna , zas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@pipka ze postavit pred hotovu vec, a ty tu hned datum vycapila :grinning: :grinning: :grinning: umrem z teba , mosim to kuk v kalendari, ktory je ten odo mna na dva kroky, ale sedim z notasom na kolenach a prosto neda sa pon ist...chapes :sweat_smile: dufam, ze nezabudnem a kuknem to ked vstanem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. okt 2015 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ty nemáš rada nejakú tému? Ešte som si to nevšimla :grinning: . Ty sa stále vynájdeš,ty si umelec.
20. okt 2015 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela jaj dakujem aj ja Teba len si to tvoja zena precita bude pruser :grinning:
20. okt 2015 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo noaco že so vzorom, ale ruka tvoja :wink:
20. okt 2015 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Pridávam moju práve dokončenú... Téma naozaj nič pre mňa :frowning2: Tak ale robila som, čo som mohla..
20. okt 2015 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@nika1985 @pristela secko vidim, secko citam, ale som straaasne tolerantna :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
20. okt 2015 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blahowoman ďakujem i tak moc moc.. asi aj ha to budem musiet urobit podla lietadielka
20. okt 2015 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby poradte ako spravit tir ornamnty na torte??? Dakujeeem! Cipka to nieje.podla mna asi skor rucne robene....ak ano akou zmesou? Ako ju nafarbit? Vdaka
20. okt 2015 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky, ktore ste robili SLANU TORTU :sweat_smile: prosim vas ako na to? pouziva sa toastovy chlieb? mam ho aj hodit do toastovaca nez ho pouzijem? :sweat_smile: ci mam pouzit radsej normalny chlieb? :confused: prosiiiiiim poradte mi :sweat_smile: :grinning: dakujem vaaaaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. okt 2015 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela3011 - ja pouzivam toustovy chlieb z Lidla..jeden tmavy a jeden svetly a kombinujem poschodia...do toastovača nedávam...a ešte orezávam okraje....
21. okt 2015 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím Vás o radu akou fixou alebo ako napísať na zelenú poťahovú hmotu text básničky:?? teda ako ked napr. na stužkovú robíte minitortičky a na stužky píšu mená??? potrebujem to však napísať žltou resp. zlatou farbou tak aby to bolo čitateľné čiže asi ako na stužku meno.
dakujem
21. okt 2015 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zeny, mam otazku, kolko pytate za tortu? Netusim ako vyratat cenu torty a kolko asi je tak ani nie, ale ani malo. Dakujem.
21. okt 2015 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka_o Kráľovskou glazúrou , teda Royal Icing , je to hmota ako na perniky. Dá sa to do vrecka , naznači sa vzor, alebo len tak od oka a ručne sa zdobí
Farbí sa gelovými farbami, alebo tekutými
21. okt 2015 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alex999 ďakujem už mám fixu tou to veľmi vidieť nie je ešte skúsim potrénovať písanie tenučkým štetcom lebo tie čo tam majú majú dosť hrubý ten štetec tým tenučké nenapíšem lebo zase neodhadnem presne koľko farby tam dať to skôr na trošku väčšie písmo.
21. okt 2015 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mima595 moc dakujem :dizzy_face:
21. okt 2015 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chcela by som radu, idem robiť tortu s pribinacikovym kremom, ale mala by byt bez ovocia - môžem použiť lekvar? Ak ano,tak aký podľa vás lekvár použiť?
22. okt 2015 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica773 k pribinacku nemusis dat ani lekvar ani dzem ani ovocie, je to na tebe a ak chces dat je to uplne jedno hodi sa k nemu vsetko , dzemy jahodový, visnovy, alebo nutela je to uuuuplne jedno
22. okt 2015 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ďakujem
22. okt 2015 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte sa chcem opýtať ako robíte pribinacikovy krém, či slahackou alebo salkom
22. okt 2015 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica773 já ze šlehačky, tvarohu a zakysané smetany
22. okt 2015 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Robila som ho iba raz a to so slahackou, puding Creme ole,cukor a tvaroh. Teraz som nasla ďalší s tvaroh,biely jogurt,salko,cukor a puding Creme ole. Neviem či ho vyskúšať alebo nie na tortu.
22. okt 2015 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok