• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

8. decembra 2016 
@sollange prekrásne, jemnučké
25. okt 2015 o 11:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pristela no podusickovy vikendos ...cize z piatka 6.11. na sobotu 7.11 :wink: mrkaj, ci mas freee :wink:
25. okt 2015 o 11:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@elamaslakova ďakujem za pochvalu:slight_smile: ,veľmi si to cením :slight_smile:
25. okt 2015 o 12:00  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pipka mam tam tortuse, ale to neva, ja urobim a oni doma odovzdaju aj samí :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze ta zapisujem do kalendarosa a dufam , ze to vyjde, odprac zo stolika v obyvke nech si nozky mozem vylozit :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2015 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pristela sedi vec, dohodnuteee :wink:
25. okt 2015 o 12:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pipka mas dovolene podat mi kupovane kolaciky tie co minule :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pak daj priblizny cas kedy , bo sak ja su neschopna a potrebujem sicko na pevno :grinning: :grinning: :grinning: /aj tak budem meskat isto/
25. okt 2015 o 12:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte kocky.. Pridávam tohtotyzdnovky.. :slight_smile::slight_smile: a idem vás popozerať, určite je na čo pozerať :slight_smile::slight_smile:
25. okt 2015 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (42)
@pristela no tusim to budem mat ranny tyzden, takze co sa mna tyka, kludne mozes aj o tretej dojst...alebo teda jak je libo ale odvtedy cca budem doma uz aj zo skoly, z nakupu...atd :wink:
Kolaciky...? a co ja pamatam ake to boli? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
neboj ništa...niečo ja pre teba vykuzlim :grinning: :grinning: :grinning: aj na ranajky, aj na veceru :grinning: :sunglasses:
25. okt 2015 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby potrebovala by som radu aky krem sa dava hore na mafiny taky den biely aby to pekne drzalo tvar dakujem pekne :wink:
25. okt 2015 o 13:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Na tento tyzden mam pokoj. Uzite si peknu nedelu mamicky.
25. okt 2015 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (24)
@pipka ooo, ranajky, baby to je manzelka !!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2015 o 13:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jenie123 aký je priemer tortičiek-prvej a k 1 roku Sarah? inak sú všetky krásne :wink:
25. okt 2015 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jachin dakujem.. Ta bola malička, mala 18cm
25. okt 2015 o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nika1985 presne to by som potrebovala vedieť aj ja :slight_smile::slight_smile: počítam, ze asi nejaký maslovy.. Mne by sa páčil aj nejaký slahackovy alebo mascarpone, ale to počítam, ze neudrží :( dúfam, ze baby poradia :slight_smile::slight_smile:
25. okt 2015 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky. Tak pridávam aj ja svoje tortičky . :slight_smile: Popri chorých deťoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ešteže toho nebolo až tak veľa.
25. okt 2015 o 15:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (37)
@jenie123 krásne tortičky všetky
@mimcak všetky sú nádherné
25. okt 2015 o 17:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@elamaslakova Ďakujem krásne. :dizzy_face:
25. okt 2015 o 17:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nika1985 mozes dat aj obyc pribinaka , alebo tu plnku mascarpone
25. okt 2015 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisak77 ta s orchideami sa mi veľmi páči.
26. okt 2015 o 08:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@elamaslakova veľmi pekné svadobné torty veľmi sa mi páči tá s tými ružami hore. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. okt 2015 o 08:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mimcak Ďakujem , robená na želanie nevesty podľa torty od Lorny- Anderjky Rogoňovej
26. okt 2015 o 08:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pristela jj ja pouzivam foliu na pecenie :slight_smile: nasla som si odkaz az teraz :slight_smile:
26. okt 2015 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
minuky tyzden konecne veget, iba 3 torty :slight_smile: a volna ruka, tak som dala opat malovanu, tusim ma to chytilo za srdce :slight_smile: a tusim som nepridala ani tie pred tyzdnom. jedna priserna gycova presne podla predlohy - ta svadobna s ruzovymi kvetmi, nikde som ju zatial nezverejnila, tak boh vas chran niekam to posuvat! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2015 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (29)
no a mala som doma malu choru, tak si pri mne modelovala uplne sama a ked som sa otocila mala urobenu takuto krasnu vilu a kvet (len som jej ukazala ako si nastriha stred a dala som jej papier pod lupene - inak som sa toho ani nedotkla). ma 6 rokov :slight_smile:
26. okt 2015 o 09:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (18)
@nika1985 vsetko ti bude drzat neboj. maslovy nastriekas krajsie, ale mascarpone je chutnejsi. ale robi sa aj nejaka kombinacia mascarpone s maslom, tusim mi to tu niekto minule pisal, lebo som sa pytala ci sa jej netopia kvietky na tom :slight_smile:
26. okt 2015 o 09:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drahusa2.
prosim vas baby ked potahujete celu tortu tak davate original marcipan ci tie potahove hmoty?
26. okt 2015 o 09:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maya30 ach jooooo to je naaaadhera majka! uzasny napad spojit tie cipky na jednorozcovej
@pristela odpadla som z tej haky-baky 40 :sunglasses:
@jakelina krasna, postupne zadinas pridavat :grinning: :grinning:
26. okt 2015 o 09:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@drahusa2 vacsinou tie potahove hmoty - napriklad smartflex
26. okt 2015 o 09:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.
@drahusa2 ked celu tortu tak potahovou hmotou, marcipan by vysiel moc draho na celu tortu..
26. okt 2015 o 14:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sikag áááááááááááách ty tvoje dorty jsou krásné :wink:
26. okt 2015 o 18:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok