• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@nicoletta77 normalne nad tebou premyslam :grinning: slahas zltka s kr.cukrom , olejom a vodou ? a potom do toho davas muku, tak ?bo tam je toho tekuteho dost, ci ?
4. nov 2015 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela áno, tak ako je to v popise receptu. A šľahám tiež balónovou metlou. Tak som potom začala robiť tak, že vyšľahám bielka s cukrom, pridám žĺtka, vodu, olej a ručne primiešam múku s práškom do pečiva. Všetky suroviny dodržiavam, len postup som zmenila. Zašpiním len jednu misu a korpus mi pekne vždy narastie.
4. nov 2015 o 21:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nicoletta77 @pristela Ja tú múku robím ručne... A zrovna pri tomto sa to zdalo husté aj mne.. Ale možno to bolo tým množstvom, pretože pri 6-8 vajíčkach je to v pohode :slight_smile:
4. nov 2015 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker presne ten isty problem riesim uz tri dni :angry: :rolling_eyes: nemam oblubene a neviem sa sem dostat :rolling_eyes: :rolling_eyes:

kurnik...napisal uz niekto adminom? sak umrem na neinformovanost, ked sa sem dva dni nedostanem :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
4. nov 2015 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela dojdes ty moja v ten piatok...ci co? ako? :confused: :wink:
4. nov 2015 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka milacik ano , ano jasne , dojdzu , kludne vypekaj :grinning: :grinning: :grinning: len mosim cas pozret, dnes v noci ti napisem casy a vyberies si :D
4. nov 2015 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka Jani jedine súkromné diskusie mi ostali... Ale obľúbené nie :unamused: A na neinformovanosť neumrieš, neboj :smiley:. Veď žena tvoja ťa poinformuje, keby sa tu riešili témy života a smrti :grinning:
4. nov 2015 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela no eeešte že som tu temu vyštrachala a napisala ti :sweat_smile: sak inak by som hadam stala na tej stanici a cakala...a cakala... :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. nov 2015 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka skuska manzelstva, vies ako to chodi, len som skusala ako ti na tom zalezi a ci sa posnazis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2015 o 02:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Jaj toto bola torta 5x dohadovana pomoc takych ludi milujem ledva som ju dorobila mala vracala z kasla a ja horucka no parada este jedna na nedelu hadam sa dame dokopy.
5. nov 2015 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.
@nika1985 ale zvladla si to to je podstatne :slight_smile:
5. nov 2015 o 14:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčence pozdravujem vás, pridávam sem link na prezentáciu a ochutnávku produktov spoločnosti IREKS , akcia sa koná v Martine 12.11.2015 , ak by ste mali záujem tak prídte pozrieť , radi vás tam privitajú . https://www.facebook.com/events/1686438561591138/
5. nov 2015 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://youtu.be/U0vWFNsgDYg

nieco pre milovnicky modelovania ruziciek :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2015 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@michaela3011 no super a my sa tu serkame po jednom lupeni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2015 o 06:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Prave dokovcene,fušku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. nov 2015 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
kočky len pre info do zajtra vrátane 8% zľava na celý nákup po splnení podmienok :wink: www.cukrarocka.sk
6. nov 2015 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem sa spýtať, či sa dá dať marcipánový poťah na tortu bez potretia torty rozšľahaným maslom? Dnes robím takúto tortu prvý krát.
6. nov 2015 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som omylom klikla na túto tému, keďže ja vôbec nepečiem a teda som v nemom úžase, aké kráááásne tortičky. Už listujem asi 20 stranu a fakt kočky, sánka dolu ;)...
6. nov 2015 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@evulikm a co bys tam místo másla chtěla dát?? Na suchý korpus to nejde, ale můžeš potřít ganache, pokud nechceš máslo. :wink:
6. nov 2015 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ďakujem. Ja som len teoreticky uvažovala, že čo by to urobilo bez masla. Pôvodnes som totižto uvažovala, že len povykrajujem písmenká a nejaké ozdoby a tie poukladám na tortu, bez poťahu. Upiekla som tortu z gaštanového pyré, ktorá je bez plnky.
6. nov 2015 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evulikm ono se to na suchý korpus nepřilepí, tak to musíš něčím potřít. :wink: Určitě můžeš i jenom tak dát písmenka a ozdoby na dort. Stačí trochu potřít krémem zespodu. Ale pokud chceš celý dort potáhnout, tak ho musíš něčím potřít :wink:
6. nov 2015 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tento týždeň iba jednáááá.Normálne sa nudím :grinning: .
6. nov 2015 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
Ahojte babenky pridavam aj ja svoje tortuchy :slight_smile: .
6. nov 2015 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@denisak77 Krásna tortička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja pridávam moju a radšej nekomentujem :unamused: Váha 5,6kg
6. nov 2015 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
Babule ešte otázka k punčovému korpusu.... Na aký veľký plech je ten recept zo 6 vajec.. Keďže som pri gitare zistila, že z 10 mramor vyšiel len tak tak... Alebo ja neviem... koľko tých plátov je treba do kruhovej formy? Neviem, či to píšem zrozumiteľne :unamused:
6. nov 2015 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja už takmer vôbec nepečiem, iba vás sledujem a híkam nad tými krásnymi výtvormi :slight_smile: Ale dnes som musela -pre sesterku, len takú rýchlovku a ..kvety mi robila moja Simča :sunglasses: :
6. nov 2015 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
...moje dve už odovzdané, ale ešte ma toho dosť čaká :slight_smile:
6. nov 2015 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@sticker Preco nekomentujes ??? Aka pekna" ukulele " - mne sa paci :wink: .
6. nov 2015 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adka092 No, si to vystihla.... toho som sa bála, že to bude vyzerať ako ukulele :frowning2: Tá gitara je "ritnatá" ako ja :grinning: :grinning: Z nejakej príčiny som sa bála, to urobiť menšie, že bude potom málo torty a tak z toho vzniklo toto :unamused:
6. nov 2015 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha tak ze ty si v podstate chcela aby aj ostatni boli " ritnaty" :grinning: :grinning: - to je jake mile a preto vlastne vznikla tato nadhera :wink: , naozaj je originalna .
6. nov 2015 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok