• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte pridavam moju buduci vikend mam volno od tort normalne sa tesim.
8. nov 2015 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@nika1985 super,ďakujem,si poklad!
8. nov 2015 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moja čokoládová s mantinelom.
8. nov 2015 o 20:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a foto
8. nov 2015 o 20:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
Ahojte pridavam mojho pavuka. Podmienka bola velke oci a velky usmev. Je to torta pre trojtocne dievcatko :fearful: :fearful: Trosku ina torta pre male dievcatko ale taka bola poziadavka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. nov 2015 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
caute babizne... konecne nohy vylozene a hura preklikat sa stranami co mi usli ... pridavam svoje vikendovky - zase dlho take nebude ze 3 naraz :sunglasses:
8. nov 2015 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@halienka pozri si FB @pristela - podložky si vyrobila sama :wink:
9. nov 2015 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčence tortičky na želanie
9. nov 2015 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@nika1985 ta je chutnaaa :wink:. Inak ked som prisla na to , ze sa teším ak nemam v dany tyzden ziadnu tortu tak som si povedala dosť. Ved torty robit predsa milujem. Preto sa tomu venujem. Vzdy to boli naopak. Tesila som sa na to. A tak uz robim len jednu tyzdenne. A opat mam z toho radost. Mavala som aj také ze som s nechutou liezla do kuchyne... a ked sa ku tomu pridalo ze boli deti chore tak konec :-/
@mysiatkoo nadherneee. Ten hokejista nema chybu. Zbožňujem taký vyraz tvare. Kedy sa mne taky podari? :slight_smile:
9. nov 2015 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stebota Nádherné tortičky :dizzy_face:
9. nov 2015 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moja mimonacka :slight_smile:
9. nov 2015 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od silvusinka353.
jéj, mimoni. Naša malá by sa išla za tou tortou zblázniť :slight_smile:
9. nov 2015 o 15:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@antenka1 ja ich robim stale s radostou aj ked to neni to co na zaciatku len teraz mi to tak dobre padlo male chore nespala som co ich dusi ani nepamatam chytila som to od nich a mam aj vela dorabok handmade a tlacia ma terminy tak teraz je to ze fajn ak ked ma uz chytila panika ze co budem akoze koncom tyzdna robit :grinning: Neviem ale ja ked mam jednu uz som tak nadstavena nejaka a ze sak jedna stale mam cas a potom nestiham @pristela ma nepustila pozriet ako to robi za tie 4hodky tak ja sa motkam :grinning: :grinning:
9. nov 2015 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika1985 drahaaaa, ja ked mam jednu alebo dve torty tak mi to trva dlhsie nez ked robim 5tort :grinning: :grinning: :grinning: a to vazne :grinning: mna musi tlacit cas inak sa tu pohybujem ako slimak a vtedy ma to ani nebavi :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hento naposledy trojhodinove bol len extrem raz za cas :D :D vidis, ludia sa poucili a tuto sobotu uz nik neplanovany po tortu nedosiel :D
9. nov 2015 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby takze ja tento vikend len dve co bolo super, bo som si mohla ist manzelku do Bratislavy skontrolovat :grinning:
9. nov 2015 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@nicoletta77 @sticker holky a pre vas , teda hlavne pre nikoletu som fotla v rychlosti vyslahane cesto pred pridanim bielok , miesam balonovou metlou a ked ju dam hore tak mi to cesto takto pomali steka dole , tak neviem ci to je ako u teba Nika , no metla to utiahne v pohode a huste nejak extremne sa mi to nezda :confused: mas aj ty tak ?
9. nov 2015 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela Žanet asi skúsim nabudúce aj ja robotom a nie ručne dávať tú múku. Ale takto nejako to aj mne vyzerá na vareche, keď primiešam múku do žĺtok. :slight_smile:
9. nov 2015 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.
potrebovala by som radu, robite niektora plnku ale nie maslovu? a ak ano tak z coho? :slight_smile:
9. nov 2015 o 17:11  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker preco pridavas muku rucne ja mam dost ked robim z 12stich vajec a pridavam bielky a nieto este muku by som sa bala ze tam budu hrcky
9. nov 2015 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@veselamirka2 skoro vsetky robime plnky bez mas teda ak nie vsetko najdes ich v teme dvojke. Su napr. tvarohu,slahacky, mascarpone, zalezi co hladas
9. nov 2015 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 No ja ani neviem :sweat_smile: :grinning: Veď sa aj narobím, o to pokoj... Mne sa zdá, že @mysiatkoo tak mala napísané v tom jej postupe na FB.... No a potom, ja mám taký obyčajný robot, tak sa bojím, že sa mi tá metlička poláme :unamused:
9. nov 2015 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker ale prosim Ta nepolame neboj ja aj pri starom som supla vsetko iba sneh zvlast kebz si videla v akom stave mam moju metlu uz som pisala aj jeziskovi a ze rovno dve ech sa netoci 2x :wink:
9. nov 2015 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sticker micka treba skusat aj ine nez je kde napisane, a hlavne ulahcovat si to !!! ja nemam ani suroviny rovnakej teploty, vajicka davam rovno z chladnicky. Alebo parizsku ci mascarpone nerobievam na noc do chladnicky, uvarim coko v minime slahacky, odstavim zo sporaka a vylejem do toho studenu slahacku kolko treba a dam chladit na par hod do chladnicky, pripadne dam o jednu menej a prilejem ju az ked slaham a je toho vela co sa da ulahcit a hlavne urychlit , aj coko slahanu nad parou uz zlahcujem :wink: micka cas je vzacny a minut ho na nieco , po com nic nezostane bo sa to zje :grinning: je blbost :wink:
9. nov 2015 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela No ja som písala, že ja som neskutočný bojko..... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mne je ľúto, ak musím dačo vyhodiť, vyliať, že sa to nepodarilo.... Lebo viem, že to som svoje peniaze vyhodila a nikto mi to nezaplatí :-P Keďže som len ja a moje dve baby, tak fakt rátam každý cent... Keby vieš, ako stresujem teraz z tej punčovej torty.... Mne sa sníva o pečení, stresujem aj v snoch :grinning: Ja neviem, býk by mal byť priebojnejší :sweat_smile: :grinning: Ty si ukážkový príklad býka :grinning: :sunglasses:
9. nov 2015 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Ale teda tou parížskou si ma dostala :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2015 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker tak ale zas musis skusat skus z mala pre vas a uvidis. a puncovej sa neboj je to pohodka drzim prsty
9. nov 2015 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika1985 No, ak sa podarí, tak tu v sobotu bude visieť :grinning: :D Ja som ju chcela už v lete pre moju mladšiu skúsiť, no ale vieš ako je to pre vlastné dieťa :grinning: :grinning: Bola som rada, že som stihla tú čo mala, nebolo čas skúšať :grinning: No a tak si na mňa punčovka jedna počkala :grinning:
9. nov 2015 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, potrebovala by som poradiť s výberom kuchynského robota - celokovový a čo veľa vydrží.Aký by ste mi odporúčali? Páči sa mi Kenwood kmm063,ale tá cena ma odrádza, preto hľadám niečo lacnejšie ale tiež dobré.
9. nov 2015 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 Prosím ťa a ako skoro môžem tú punčovú robiť? Mramor si bežne už v stredu, niekedy aj v utorok večer pripravím, no pri tejto veru neviem.... Moc ďakujem :slight_smile:
9. nov 2015 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker haaa, ty aku pamat mas, ze bycica som :grinning: :grinning: :grinning: sompresne ako ty , ale uplne , tiez vsetkeho bojim a o chvilku aj v tom druhom budem :grinning: :grinning: len treba ako Nika pise trosku zariskovat trebars na malom , oplati sa ti to potom neskor, budes robit rychlejsie a mozes zobrat o dve torty viac co mas viac financ :dizzy_face:
9. nov 2015 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok