Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
evicaka
15. nov 2015
@elamaslakova Tvoje ružičky sú úžasné 🙂
elamaslakova
15. nov 2015
@evicaka Ďakujem
lamps
15. nov 2015
Sladulienočky krásnu nedeľu Vám želám x-) x-) x-) x-) x-) a pridávam moje tortušky. Tá so sloníkom bola na želanie, nadiktovaná úplne do bodky, toľko správ ohľadom torty som ešte s nikým nepopísala 😃 😃 😃 😃
antenka1
15. nov 2015
@pristela preco si ju spravila taku nasratu? Nabuduce poprosim usmev 😉
antenka1
15. nov 2015
@mysiatkoo ty si cvok, vies to? 😎 kolko ti to trvalo? Su kraasne 😉
pristela
15. nov 2015
@nicoletta77 haa, ano, ano , este jedna tvar bola uplne na lavo, to som nefotila, bo chela viac predstavitosti nez tieto 😃

@anetka1 ja ti neviem :-p ale liala som to v noci pri pozerani sprav 😞 mozno preto , na buduce pustim nejaku komediu , no hlavne, ze pisali ze chutila suprovo 😃 o inak nevim co som im to tam na nu naliala 😃 😃
pristela
15. nov 2015
@mysiatkoo naaaaadherneeeeeee x-) x-) x-) x-)
jakelina
15. nov 2015
@evicaka posunula jsi se na tu správnou stranu 😃 😃
mamickajanka
15. nov 2015
@lamps ale myslim ze tie pisacky kvoli torte stali za to je nadherna!
jenie123
15. nov 2015
Ahojte kocky... Som tu tuším dva týždne nebola, musím si vás docitat 🙂
Pridávam svoje za dva týždne.. 🙂
jenie123
15. nov 2015
@lamps krásne 🙂
jenie123
15. nov 2015
@dush jeeee, zlataaa 🙂🙂
@mysiatkoo Uzasneeee 🙂
sticker
15. nov 2015
@lamps @jenie123 Krásne výtvory ste zase obe pridali.... x-)
grasie
15. nov 2015
Helou tortoženy x-)
krááásne kusy ste popiekli akože @mysiatkoo tie tvoje keksy, že waau, asi čo asi, určite sa budem inšpirovať :-p @pristela ty už aj do čokošky kreslíš 😃 a torty na paráádu x-) , @lamps kráásne nežné 🙂 @evicaka tá kvetová že waau x-) , @jenie123 kráásne trotičky x-)

Toť moje za posledné 2 týždne, nie sú úplne podľa predstáv, bo podmienky nie sú ideálne, ale snaha bola 🙂
mysiatkoo
15. nov 2015
@jakelina @denisak77 @antenka1 @pristela @jenie123 @grasie dakujeeem 😘 @antenka1 viem :-N s upecenim a pripravou polevy dokopy vsetky tieto ozdobene keksy 6h :-p
jenie123
15. nov 2015
@grasie nadhera 🙂🙂
jakelina
15. nov 2015
@grasie krásné a ta poslední to je super nápad 😉
pppeeetttaaa
15. nov 2015
ahojte, tak tento vikend to bolo strasne.. a pritom som uz aj viac zvladla..okrem tort som robila 3 druhy zakuskov no ale to ja fakt neviem.. ani som ich nefotila.. jedna velka katastrofa.. a najviac ma potrapil penis.. tak to som robila prvy a posledny krat.. keby to nebola kamaratka asi sa do toho ani nepustim..
nicoletta77
15. nov 2015
@jenie123 tá kačičková je strašne milučká 🙂
katarina51
15. nov 2015
@evicaka tá svadobná je prekrááásna
darinas2
16. nov 2015
tie torty su vsetky tak pekne 🙂
1erika3
16. nov 2015
kiezby som aj ja mala na toto talent
sticker
16. nov 2015
Babule prosím vás, keď vyškrabem vanilkový lusk a dám do torty, miesto koľko cukru to asi je? Alebo mám dať aj cukor aj to vnútro? Moc ďakujem za odpoveď 🙂
kukulka1
16. nov 2015
@sticker vanilkový lusk neni sladký,cukor daj normálne,vyškriab vnútro a prázdny lusk hod do cukru v uzavretej döze,krásne ti ho prevonia.
sticker
16. nov 2015
@kukulka1 Ja ten lusk mám v cukre už dávnejšie, len som si nejako nevedela spomenúť, do čoho som dávala to vnútro 😃 😃 A chcem ho už vymeniť, zato som sa pýtala. Ďakujem pekne 🙂
gogolienuska
16. nov 2015
Mám jednu otazočku. Dávala ste už niektorá živé kvety na tortu??? Ak áno aké A či sú nejaké ktoré sa môžu konzumovať A kde sa dajú zohnať. Dakujem
nika1985
16. nov 2015
@sticker ja ho davam hoc kde napr. do vanilkoveho krem alebo masc. s bielou coko okrem vone som este neprisla nato ze co ine robi ale budis asi mam uz tupe chutove pohariky hahah
pristela
16. nov 2015
@nika1985 kaaaaaaava ti ich napraví !!!!!!!!!!!
nika1985
16. nov 2015
@pristela jasne marcela nemoze preto som sa neozvala ale uz to doladim
evicaka
17. nov 2015
@katarina51 ďakujem 🙂