• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. januára 2017 
@elamaslakova Tvoje ružičky sú úžasné :slight_smile:
15. nov 2015 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
15. nov 2015 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sladulienočky krásnu nedeľu Vám želám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a pridávam moje tortušky. Tá so sloníkom bola na želanie, nadiktovaná úplne do bodky, toľko správ ohľadom torty som ešte s nikým nepopísala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2015 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@pristela preco si ju spravila taku nasratu? Nabuduce poprosim usmev :wink:
15. nov 2015 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo ty si cvok, vies to? :sunglasses: kolko ti to trvalo? Su kraasne :wink:
15. nov 2015 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nicoletta77 haa, ano, ano , este jedna tvar bola uplne na lavo, to som nefotila, bo chela viac predstavitosti nez tieto :grinning:

@anetka1 ja ti neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale liala som to v noci pri pozerani sprav :frowning2: mozno preto , na buduce pustim nejaku komediu , no hlavne, ze pisali ze chutila suprovo :grinning: o inak nevim co som im to tam na nu naliala :grinning: :grinning:
15. nov 2015 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mysiatkoo naaaaadherneeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. nov 2015 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evicaka posunula jsi se na tu správnou stranu :grinning: :grinning:
15. nov 2015 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.
@lamps ale myslim ze tie pisacky kvoli torte stali za to je nadherna!
15. nov 2015 o 13:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kocky... Som tu tuším dva týždne nebola, musím si vás docitat :slight_smile:
Pridávam svoje za dva týždne.. :slight_smile:
15. nov 2015 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@lamps krásne :slight_smile:
15. nov 2015 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dush jeeee, zlataaa :slight_smile::slight_smile:
@mysiatkoo Uzasneeee :slight_smile:
15. nov 2015 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps @jenie123 Krásne výtvory ste zase obe pridali.... :dizzy_face:
15. nov 2015 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Helou tortoženy :dizzy_face:
krááásne kusy ste popiekli akože @mysiatkoo tie tvoje keksy, že waau, asi čo asi, určite sa budem inšpirovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: @pristela ty už aj do čokošky kreslíš :grinning: a torty na paráádu :dizzy_face: , @lamps kráásne nežné :slight_smile: @evicaka tá kvetová že waau :dizzy_face: , @jenie123 kráásne trotičky :dizzy_face:

Toť moje za posledné 2 týždne, nie sú úplne podľa predstáv, bo podmienky nie sú ideálne, ale snaha bola :slight_smile:
15. nov 2015 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
@jakelina @denisak77 @antenka1 @pristela @jenie123 @grasie dakujeeem :* @antenka1 viem :sweat_smile: s upecenim a pripravou polevy dokopy vsetky tieto ozdobene keksy 6h :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2015 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grasie nadhera :slight_smile::slight_smile:
15. nov 2015 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grasie krásné a ta poslední to je super nápad :wink:
15. nov 2015 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, tak tento vikend to bolo strasne.. a pritom som uz aj viac zvladla..okrem tort som robila 3 druhy zakuskov no ale to ja fakt neviem.. ani som ich nefotila.. jedna velka katastrofa.. a najviac ma potrapil penis.. tak to som robila prvy a posledny krat.. keby to nebola kamaratka asi sa do toho ani nepustim..
15. nov 2015 o 17:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@jenie123 tá kačičková je strašne milučká :slight_smile:
15. nov 2015 o 21:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evicaka tá svadobná je prekrááásna
16. nov 2015 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od darinas2.
tie torty su vsetky tak pekne :slight_smile:
16. nov 2015 o 10:35  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1erika3.
kiezby som aj ja mala na toto talent
16. nov 2015 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule prosím vás, keď vyškrabem vanilkový lusk a dám do torty, miesto koľko cukru to asi je? Alebo mám dať aj cukor aj to vnútro? Moc ďakujem za odpoveď :slight_smile:
16. nov 2015 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker vanilkový lusk neni sladký,cukor daj normálne,vyškriab vnútro a prázdny lusk hod do cukru v uzavretej döze,krásne ti ho prevonia.
16. nov 2015 o 15:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kukulka1 Ja ten lusk mám v cukre už dávnejšie, len som si nejako nevedela spomenúť, do čoho som dávala to vnútro :grinning: :grinning: A chcem ho už vymeniť, zato som sa pýtala. Ďakujem pekne :slight_smile:
16. nov 2015 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám jednu otazočku. Dávala ste už niektorá živé kvety na tortu??? Ak áno aké A či sú nejaké ktoré sa môžu konzumovať A kde sa dajú zohnať. Dakujem
16. nov 2015 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker ja ho davam hoc kde napr. do vanilkoveho krem alebo masc. s bielou coko okrem vone som este neprisla nato ze co ine robi ale budis asi mam uz tupe chutove pohariky hahah
16. nov 2015 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika1985 kaaaaaaava ti ich napraví !!!!!!!!!!!
16. nov 2015 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela jasne marcela nemoze preto som sa neozvala ale uz to doladim
16. nov 2015 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katarina51 ďakujem :slight_smile:
17. nov 2015 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok