• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@gogolienuska ja som dávala viac krát. Akékoľvek kvety obalím do potr. fólie, dám do slamky a šup do torty
17. nov 2015 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gogolienuska jedle su trebars Sirôtky,minifialky, levandula,klinceky, tekvica,slnecnica a samozrejme ruza...isto iste je ich viac ale ja pamatam z tych lahko dostupnych len tieto :wink:
17. nov 2015 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no..vcera cez obed telefonat ze by chceli tortu na dnes...fuuuuu tak ved ok, hovorim, musim vidiet aspon oobrazok :slight_smile: babule chvilku mi to trvalo ale fakt som prisla na to co to je :slight_smile:)) takto som si poradila...matka Zem v Lilinom podani a potom v mojom :slight_smile:
17. nov 2015 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@lvka super :slight_smile:
@pristela nie si ty náhodou víla? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. nov 2015 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby môžem zafarbiť šľahačkovú plnku gélovou potravinárskou farbou?
A vydržia mi nejaké kvietky na šľahačkovej plnke nejaký čas ( možno pár hodín) na mafinkách? viem že šľahačka a fondán moc nejdu dokopy... :confounded:
17. nov 2015 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. nov 2015 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@lamps dakujem :slight_smile:
17. nov 2015 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jachin nevydrzia.. Do 5min sa zacne rozpijat farba.
17. nov 2015 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo vdaka..a také tie kvietky z cukru, čo predávajú v obchodoch alebo z jedlého papiera? to by mohlo vydržať, že?
17. nov 2015 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jachin cukrove netusim, s tym som nikdy nic neurobila..a jedly papier nevydrzi tiez, to ti ryxlo zvlhne
17. nov 2015 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dokeksovanuo
17. nov 2015 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@mysiatkoo perfektná práca.... ja sa tiež snažím, no ale nič moc :frowning2: Prosím, ťa ako podklad máš normal cukrovú polevu?
17. nov 2015 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte sladke zienky mala by som k vam prosbu ...poradte prosim nejaku dobru plnku do torty okrem parizskej jogurtovej pribinacikovej a bielej coko s mascarpone ...chcela by som nieco ine overene chutovo fajne..a najlepsie nie moc alebo vobec maslove...aj do IP dakujem vam krasne a nech vam to pecie :wink:
17. nov 2015 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evicaka ano, klasika ... skusala som aj kupovanu kralovsku glazuru, ale ked robis s 2ma farbami naraz nejake vzory, tak sa strasne rozpija farba - bielkova pekne drzi
17. nov 2015 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo no práve.... ja tiež teraz prvý krát skúšam kráľ. glazúru ale asi sa vrátim ku klasike. Som si myslela že si uľahčím prácu, ale figu :wink:
17. nov 2015 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evicaka ďakujem. Super nápad. :wink:
17. nov 2015 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grasie jeeeee ta masa je chutna. Na zozratie :grinning:
@mysiatkoo no co ti poviem...sak ty uz vies :wink: a na hodiny sa ani nejdem pytat :slight_smile:
18. nov 2015 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo odpadávam parááááádna roboticka :dizzy_face:
18. nov 2015 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pppeeetttaaa Tie penové krásna robota ako sušíš pláty prosím postup ako pre debila ak môžeš a penis dobrý určite by som ho ja nerobila :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2015 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamanikka.
pekna praca, obdivujem to:slight_smile:
18. nov 2015 o 13:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinuskaha parizsku mozes urobit nie len v jednej verzii ale aj s horkou coko, mliecnou, bielou alebo karamelovu, tak isto s gastanovym pyre, slahackove sa daju urobit z cohokolvek- coko tycinky: ladove gastany, kofila, kinder....parizska kavova...ta sa da dat len tak alebo potries korpusy nutelou na to das kavovu slahacku a do nej este banany , mnam , pribinacik ma tiez vela obmien, u nas hodne moc frci jahodovy s jahodovym dzemom aj s kuskami jahod, ked zmenis ovocie mas uplne inu chut nez klasika vanila pribinak... alebo ja lubim hodne aj jednoduche tvaroh so slahackou, višnova"masa"+cista slahacka, jogurtova s bielym jogurtom, tiramisu ..prosto je ich miliooon :wink:
18. nov 2015 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela dakujem pekne akurat som dnes nasla s ladovymi gastanmi :wink: dakujem ti velmi pekne asi skusim tu s tou visnovou masou + slahcka
18. nov 2015 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela - a možes dat navod, ako robis slahackovu napr. s kofilou, alebo teda kávovú? len prevaris slahacku tyčinkou, resp. kavou a potom vyslahas? a ci este do toho nieco davas?
18. nov 2015 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stebota ahoj jej dakujem :slight_smile: no penove to je u mna tipos bingo.. papier natriem cerou, nastriekam tvar aky potrebujem.. ruru dam vyhriat na mximum.. mam stary plynak a na rure nemam uz sni supne takze dam max.. a potom ked dam plat dovnutra, stiahnem teplotu asi na 120stupnov.. to tipujem lebo vravim stupne tam uz niesu.. a do dvierok strcim varesku aby tam bola asi 1cm medzera.. a asi hodinu susim.. ak sa plat da odlepit z pekaca tak je dobre :slight_smile: a este skusam ci nieje mokry zospodu.. neviem ci som pomohla stale sa ih ucim robit a nie vzdy s podaria veru..
a ten penis.. no robila som ho prvykrat a naposledy.. aspom dufam ze uz ho nikto nebude pytat.. aj som to chcela zrusit ale aj to srdiecko ruzove bolo pre tych istych tak mi to bolo blbe ze jednu tortu im urobim a druhu nie
18. nov 2015 o 17:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinuskaha myslim, ze uplne vsetky plnky su v dvojke teme v receptoch :wink:
@mima595 presne ako pises, len rozpustis tycinky v slahacke, to iste s kavou, len miesas aby bola uplne rozpustena , nedavam do toho uz nic teda do kavovej este cukor :grinning: das to pak vychladit a slahas klasika ako parizsku+stuzovace
18. nov 2015 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky :slight_smile: Dlhšie som nepiekla, teda od leta a teraz sa mi to nakopilo :grinning:
Mám otázočku, koľko mi vydržia nafarbené hmoty? Mám nejaké nafarbené od augusta, môžem ich teraz november - december použiť, alebo už radšej neriskovať?
18. nov 2015 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela - a kolko cukru davas do kavovej na 500 ml? pytam sa preto, lebo mám rastlinnú šľahačku, rozpustila som tam kavu a mne velmi chutí...je taklá príjemne horká...ale uvazujem, ako bude chutit v kombinácii cesto, nutela, plnka + banány....nebude príliš horká?? a ked tam zase dám cukor, nebude presladlá a mdlá??
19. nov 2015 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 cukor je uplne na tebe kolko lubis predsa :grinning:
19. nov 2015 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela - veď to...ja kavu pijem uplne bez cukru :wink: :wink:
19. nov 2015 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ali223.
mnam dala by som si teraz tortu :slight_smile:
19. nov 2015 o 11:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok