• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. januára 2017 
Tu je moja tento týždeň,práve dokončená
4. dec 2015 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drahusa2.
@nika266 velmi pekna torticka, ste sikovna :slight_smile:
4. dec 2015 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
4. dec 2015 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
ahojte. keďže som amatér, prosím vás veľmi pekne o radu. v nedeľu má dcérka oslavu. včera som robila korpusy, dnes som ich plnila, zajtra ich chcem potiahnuť marcipánom. chcem sa spýtať, či písmenká, a rôzne ornamenty si môžem urobiť už dnes? ďalšia otázka, ak mám jedlý obrázok, tak ten dávam v nedeľu,čiže v ten deň keď sa bude konzumovať? A ešte jedna otázka, ak mi zostal krém, je možné ho dať do mrazničky a ešte niekedy použiť? ďakujem vám za pomoc
4. dec 2015 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence pridavam svoju dnesnu prave dokoncenu pre brata ..potahovku som si robilazo suseneho mlieka...neni 100% ako vase ale snazim sa ..len to modelovanie mi vobec nejde a pravdu povediac nemam na to nervy :unamused:
4. dec 2015 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
ahojte chcem sa surne opytat mozem tortu z K2 uskladnit do zajtra na balkon?Mam tam žaluzie,Treba ju zabalit aj do folie alebo len volne?Dakujem pekne.
4. dec 2015 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, dakujem za predchadzajuce pacitka a po zapovedani, ze uz tento rok ziadna torta, pridavam fotku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2015 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
pre kapitanku timu :slight_smile:
5. dec 2015 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
..nerobila som ju..
.. je pre mojho synovca..♡
..dúfam že poteší..;)
5. dec 2015 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Ahojte,pridávam svoje tohotýždňovky.Spidermann katastrofa,nie a nie ho pekne spraviť,nedarilo sa mi ,telo mi stále klesalo aj keď tam nebola hlava ach.....Slnečnicová nadiktovaná a vianočná svadobná. :frowning2:
5. dec 2015 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
Ahojte ,pridavam aj ja svoje všetko nadiktovane ,temy uplne ,,najsamfasa,, :grinning: :grinning: :grinning:
5. dec 2015 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
moja jedna podla dodaneho obrazka...aj krv tieklaaaaa...rozbila som si hlavu o roh stola ako som dvihala padnutu kosticu zo zeme :grinning: kuuuuurna to bolelooooooo
5. dec 2015 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
@mojmacik kuriozní pracovní úraz :grinning: :grinning:
5. dec 2015 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202 Podľa mňa nie je téma, ktorú by si Ty nedala :grinning: :grinning:
@jakelina Tie medovníčky sú nádherné!
@nika1985 Aj tvoje keksíky sú božské!!!!!!
Ja pridávam dve za tento týždeň. Tá s vláčikom nadiktovaná :grinning: Trochu zvláštne na ten vek, ale dúfam, že potešila.
5. dec 2015 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
Nuž dámy aj ja som už kreslila na marcipán jedlou fixou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale no dá sa.Tortuša pre moju dcérenku.A už ani vidieť tortu na taniery. :grinning:
5. dec 2015 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
ahojte, dávam svoje dielka, robené za "bojových podmienok" pri maľovaní kuchyne :wink:
5. dec 2015 o 20:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
Ahojte. Ja ani neviem co sem uz pridala. Tak aspon z posledných novemboviem sem niečo supnem. V decembri sa uz len hrajkam s muffinkami. Tieto su pre maleho do skolky :slight_smile:
6. dec 2015 o 01:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
Kinderko s prekvapenim
6. dec 2015 o 01:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
Snazim sa posielat z mobilu ale je to uuplne na figu. Stale ma to vyhadzuje! Tak nic. Doposielam potom :-/
6. dec 2015 o 01:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antenka1 To je super nápad! Krásne :dizzy_face:
6. dec 2015 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte šikuľky...nádherné veci pridávate,ja sa stále vzďaľujem opačným smerom...ako pracujem,takmer nepečiem,len pre nás v podstate...dnes má mamina narodky,ani jej som nenapiekla,hanba mi...zato minulý týždeň som mojej najmladšej láske dve :slight_smile: Zjedli sa šmahom ruky :wink: Žiadne modelovanie,nebol čas..zato každú guľku som šúľala,aby neboli pravidelné :grinning:
6. dec 2015 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
..toto bola moja úúúplne prvá tortička.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
6. dec 2015 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
6. dec 2015 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
Babenky prosím vás, na koľko stupňov a ako dlho dávate roztopiť cukríky na tie akože ľadové kryhy? Kúpila som si Vetrovky, viem že treba dať na papier na pečenie a to je všetko :unamused: Koľko tam dať tých cukríkov? Moc ďakujem za každú radu :slight_smile:
7. dec 2015 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker ja davam cely balik a na 170 stupnov ,len treba sledovat ono to je zachvilku roztopene ,este horuce farbim spajdlou na ktorej mam farbu to zamiesam :slight_smile:
7. dec 2015 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@adrika202 Moc ďakujem :slight_smile: A ako to drží potom na poťahovke? Normálne to tam zapichnem, keď to stuhne, či treba gelom prilepiť?
7. dec 2015 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker ja to bud zapichnem alebo spravim akoze snehove gule z potahovky a tak to tam nainstalujem medzi ne :D
7. dec 2015 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte,ďakujem za palčeky,teraz pridám po dlhšej prestávke 3 torty,stredná je pre moju dcéru
7. dec 2015 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
pekný deń prajem, dievčatá, krásne ste popiekli... ja pridávam svoje :slight_smile:
7. dec 2015 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
Ahojte pridavam jednu na besiedku Saske do skolky.
7. dec 2015 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok