Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
nika266
4. dec 2015
Tu je moja tento týždeň,práve dokončená
drahusa2
4. dec 2015
@nika266 velmi pekna torticka, ste sikovna 🙂
zuzkavit
4. dec 2015
liat
4. dec 2015
ahojte. keďže som amatér, prosím vás veľmi pekne o radu. v nedeľu má dcérka oslavu. včera som robila korpusy, dnes som ich plnila, zajtra ich chcem potiahnuť marcipánom. chcem sa spýtať, či písmenká, a rôzne ornamenty si môžem urobiť už dnes? ďalšia otázka, ak mám jedlý obrázok, tak ten dávam v nedeľu,čiže v ten deň keď sa bude konzumovať? A ešte jedna otázka, ak mi zostal krém, je možné ho dať do mrazničky a ešte niekedy použiť? ďakujem vám za pomoc
tinuskaha
4. dec 2015
dievcence pridavam svoju dnesnu prave dokoncenu pre brata ..potahovku som si robilazo suseneho mlieka...neni 100% ako vase ale snazim sa ..len to modelovanie mi vobec nejde a pravdu povediac nemam na to nervy :-|
ksenyia
4. dec 2015
ahojte chcem sa surne opytat mozem tortu z K2 uskladnit do zajtra na balkon?Mam tam žaluzie,Treba ju zabalit aj do folie alebo len volne?Dakujem pekne.
moicka
4. dec 2015
Ahojte babulky, dakujem za predchadzajuce pacitka a po zapovedani, ze uz tento rok ziadna torta, pridavam fotku 😃 😃 😃 😃 😃
lvka
5. dec 2015
pre kapitanku timu 🙂
dzjanetta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denisak77
5. dec 2015
Ahojte,pridávam svoje tohotýždňovky.Spidermann katastrofa,nie a nie ho pekne spraviť,nedarilo sa mi ,telo mi stále klesalo aj keď tam nebola hlava ach.....Slnečnicová nadiktovaná a vianočná svadobná. 😞
adrika202
5. dec 2015
Ahojte ,pridavam aj ja svoje všetko nadiktovane ,temy uplne ,,najsamfasa,, 😃 😃 😃
mojmacik
5. dec 2015
moja jedna podla dodaneho obrazka...aj krv tieklaaaaa...rozbila som si hlavu o roh stola ako som dvihala padnutu kosticu zo zeme 😃 kuuuuurna to bolelooooooo
jakelina
5. dec 2015
@mojmacik kuriozní pracovní úraz 😃 😃
sticker
5. dec 2015
@adrika202 Podľa mňa nie je téma, ktorú by si Ty nedala 😃 😃
@jakelina Tie medovníčky sú nádherné!
@nika1985 Aj tvoje keksíky sú božské!!!!!!
Ja pridávam dve za tento týždeň. Tá s vláčikom nadiktovaná 😃 Trochu zvláštne na ten vek, ale dúfam, že potešila.
blancagon
5. dec 2015
Nuž dámy aj ja som už kreslila na marcipán jedlou fixou 🙂 🙂 🙂 ale no dá sa.Tortuša pre moju dcérenku.A už ani vidieť tortu na taniery. 😃
evala777
5. dec 2015
ahojte, dávam svoje dielka, robené za "bojových podmienok" pri maľovaní kuchyne 😉
antenka1
6. dec 2015
Ahojte. Ja ani neviem co sem uz pridala. Tak aspon z posledných novemboviem sem niečo supnem. V decembri sa uz len hrajkam s muffinkami. Tieto su pre maleho do skolky 🙂
antenka1
6. dec 2015
Kinderko s prekvapenim
antenka1
6. dec 2015
Snazim sa posielat z mobilu ale je to uuplne na figu. Stale ma to vyhadzuje! Tak nic. Doposielam potom 😕
sticker
6. dec 2015
@antenka1 To je super nápad! Krásne x-)
woman04
6. dec 2015
Ahojte šikuľky...nádherné veci pridávate,ja sa stále vzďaľujem opačným smerom...ako pracujem,takmer nepečiem,len pre nás v podstate...dnes má mamina narodky,ani jej som nenapiekla,hanba mi...zato minulý týždeň som mojej najmladšej láske dve 🙂 Zjedli sa šmahom ruky 😉 Žiadne modelovanie,nebol čas..zato každú guľku som šúľala,aby neboli pravidelné 😃
dzjanetta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zz134
6. dec 2015
sticker
7. dec 2015
Babenky prosím vás, na koľko stupňov a ako dlho dávate roztopiť cukríky na tie akože ľadové kryhy? Kúpila som si Vetrovky, viem že treba dať na papier na pečenie a to je všetko :-| Koľko tam dať tých cukríkov? Moc ďakujem za každú radu 🙂
adrika202
7. dec 2015
@sticker ja davam cely balik a na 170 stupnov ,len treba sledovat ono to je zachvilku roztopene ,este horuce farbim spajdlou na ktorej mam farbu to zamiesam 🙂
sticker
7. dec 2015
@adrika202 Moc ďakujem 🙂 A ako to drží potom na poťahovke? Normálne to tam zapichnem, keď to stuhne, či treba gelom prilepiť?
adrika202
7. dec 2015
@sticker ja to bud zapichnem alebo spravim akoze snehove gule z potahovky a tak to tam nainstalujem medzi ne 😃
peciemslaskou
7. dec 2015
Ahojte,ďakujem za palčeky,teraz pridám po dlhšej prestávke 3 torty,stredná je pre moju dcéru
evicaka
7. dec 2015
pekný deń prajem, dievčatá, krásne ste popiekli... ja pridávam svoje 🙂
nika1985
7. dec 2015
Ahojte pridavam jednu na besiedku Saske do skolky.