• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@cloviecik777 :slight_smile: do 11.1. nepeciem ale kludne poradim ako na to :slight_smile: robota som robila podla fotky.. to neviem ako napisat.. pozrela som aky tvar ma hlava, taku som ju urobila.. a srobiky su len vykrojene kruhy, do nich mensie kruhy a mali kruzkom som vykrajovala po vonkajsom obvode polmesiaciky aby mi vznikli zubky.. to je cele :slight_smile:
23. dec 2015 o 13:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tohto roku posledná :slight_smile:
23. dec 2015 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
Nech sa všetka starosť zruší, nech zavládne pokoj v duši.
Čo bolelo, nech sa zhojí, čo tešilo, nech sa zdvojí.
Lásku šťastie, žiadne hádky, pohodu a krásne sviatky.
23. dec 2015 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@grasie moje decka hned kricali na mysicky: trojickyyyy ...my sme tym tak trochen " postihnuti" :slight_smile:
23. dec 2015 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ja peciem aj medzi sviatkami. Kazdy odmieta,mne to srdce neda. Tak krasne sviatky aj vam .
23. dec 2015 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
23. dec 2015 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
nejake podlznosti odomna ...a 28.12 ma cakaju 2 rovnake Máše ...ja toho sice nepeciem vela ale viem ,ze buduci rok max. do 15.12. :wink: ...Tomas bol pre chlapceka,ktory sa kazdy den budi s tym,ci uz snezi,tak som trochu zasnezila
24. dec 2015 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
Ako robíte marcipanove lietadlo
..... Prosím postup, ďakujem
24. dec 2015 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sladulienky krasne pokojne a oddychove vianocne sviatky Vam zelam a do roku 2016 vela sil, novych napadov, dobrych ludi okolo seba a hlavne zdravicko :wink: :slight_smile: Merry Christmas
24. dec 2015 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Dievčence prajem Vám krásne a pokojné prežitie vianočných sviatkov
24. dec 2015 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Všetkým Vám želám požehnané a láskyplné Vianoce... oddýchnite si a načerpajte silu do ďalších dní :slight_smile:
24. dec 2015 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Aj ja mam jednu vianocnu, ktoru som darovala do ustavu socialnych sluzieb. Ich radost bola mojim darcekom :slight_smile:
24. dec 2015 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
sladulienky prajem vam pokojne vianoce plne lasky nie len v tento carovny cas ale kazducky kazdy den :dizzy_face: nech vam to aj v nasledujucom roku pecie....dakujem za insipracie a rady :wink:
24. dec 2015 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Dievčence tak pridávam moje posledné dve v tomto roku a konečne si idem tak naozaj odpočinúť :slight_smile:
26. dec 2015 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
pridavam predposlednu.. poslednu mam na silvestra :slight_smile:))) ale potom zrejme dlho dlho nic tak budem oddychovat potom :slight_smile:
26. dec 2015 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
dievcence tak posledne tohtorocne.. a teraz 2tyzdne volno huraaa.. aj ked ma caka este jedna pre moje krstniatki najdrahsie ale este neviem ani kedy ude oslava tak uvidime :slight_smile:
27. dec 2015 o 11:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
Ahojte šikulky, rada obzerám vaše krásne výtvory,ďakujem za celoročné palčeky,pridám moje koncoročné,a želám do budúceho roku veľa fantázie pri tvorení tortičiek
27. dec 2015 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
@peciemslaskou krásne tortičky , všetky
27. dec 2015 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
povianocne pecene a zdobene so seknutym chrbtom :D
27. dec 2015 o 20:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
zienky moje, prosim vas mate nejaky POSTUP na domcek pre smolkov?
a dalsia otazka, mam robit tortu s tym ovocim, na druhej foto, chcem sa opytat v com je namacane to ovocie ked je take leskle? nejaka zelatina, ako na to???? dakujem vam prijemne sviatky :wink:
27. dec 2015 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
28. dec 2015 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ivana_t.
kiezby som vedela aj ja piect take krasne torty :slight_smile:
28. dec 2015 o 14:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A dalsia a o 3 dni bude dalsia...
28. dec 2015 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
Dievcence, ja uz asi piect nebudem, lebo zdravie mi to nedovoluje a mam doma knihy o tortickach, budem rada, ked si ich pozriete a ak budete mat zaujem, tak mi napisete. Su v podstate uplne nove. Je tam vela krasnych postupov, ci uz na cele torty, alebo postavicky, kvietky...
http://www.modrykonik.sk/market/knihy/z4pg70/knihy-fotopostupy-torty-postavicky-kvetinky/
28. dec 2015 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
a padla pre tento rok...2 rovnake a predsa ine zhoda nahod obe v jeden termin od roznych zakaznicok ...no co uz ked chceli takuuuu,co som uz robila :slight_smile: ...dalsie torticky snad uz len mojim trojkam ..vraj mimonske trojicky .-) mam prikazane
28. dec 2015 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@mojmacik Krasne,ta Masa a medved je jedly papier,diky za odpoved
28. dec 2015 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika266 dakujem,nie je to jedly papier,je to obrazok na cukr. hmote...o cosi drahsie nez oplatka ale farby krajsie a vyborne sa striha,kedze je to ohybne...a ja to nelepim nicim ,pekne to sadne na hmotu,ako samolep. tapeta :slight_smile:
29. dec 2015 o 01:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
29. dec 2015 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
Můj poslední letošní pro dědu co dělal celý život elektrikáře.
29. dec 2015 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
ahojte dievcence mam k vam ooobr prosbu.....moj maly bude mat v januári 7 rokov,chcela by som mu urobit otvorenu tortu s postavickami tom a jerry no a poblem je v tom ze ja sa s modelovanim nekamaratim :frowning2: nebola by niektora z vas veeeelmi ochotna a vymodelovala mi ich??samozrejme ze zaplatim...budem velmi rada ak by to niektora z vas pre mna urobila....kludne aj do IP...dakujem dievcence
29. dec 2015 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok