• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. septembra 2017 
@mojmacik ahoj a prosim ta kde tlacia obrazky na tu hmotu? maju aj eshop? ci len osobne treba? dakujem
29. dec 2015 o 21:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1tatiana137.
kocky mna tie vase fotky torticiek vzdy vedia tak prekvapit a zaroven aj potesit :slight_smile:
30. dec 2015 o 09:11  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak poslednaaaaa.. a teraz mi zacina dvojtyzdnova dovolenka :slight_smile:
30. dec 2015 o 12:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
moja posledna tohtorocna :slight_smile: krasny zvysok sviatkov vam zelam :slight_smile:
30. dec 2015 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
moja posledná tortička v tomto roku,želám Vám milé sladulienky krásny a veselý Silvester a v Novom roku veľa zdravia,lásky,spokojnosti a veľa krásnych tortičiek a tvorivých nápadov!
30. dec 2015 o 17:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
@pppeeetttaaa napr. :slight_smile: http://www.cukrarskepotrebybb.sk/dekoracie/jedly-obrazok http://www.cukrarskepomocky.sk/produkty/jedla-tlac-obrazkov/oblatky-vlastny-motiv/130
http://www.cukrarskysvet.sk/cukrarskysvet/eshop/11-1-Jedle-obrazky-na-torty tu sa mi pacia tie cukrove lemy napr. bodkovane .-) ...no aspon v BB ten prvy link...tie obr. nie su echt biele ale pri farebnych ked to takto povystrihujem absolutne nevadi
30. dec 2015 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinuskaha napis gigi74 ... ma krasnu robotu a je velmi ustretova a uzasna
1. jan 2016 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stania81 dakujem krasne
2. jan 2016 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja uz zarezavam este jedna ma caka na zajtra pre nasu vsetko len take rychle :wink:
2. jan 2016 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
Tu je moja prva tento rok :slight_smile:
2. jan 2016 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
Zdravím všechny šikulky v novém roce. :slight_smile: Dost jsem vás tu zanedbávala - nebyl čas. Neumím říkat NE - tak dnes jsem odevzdala čtvrtý dort od Štědrého dne :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Přidám pár posledních dortů a jdu si vás užít a popáčítkovat :wink:
2. jan 2016 o 16:54  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
ahojte baby, prajem všetko dobré do nového roku, hlavne veľa zdravíčka....a pridávam posledné za minulý rok :wink: , zajtra ma čaká prvá tohoročná pre synátora :slight_smile:
2. jan 2016 o 17:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@kukulka1 všechny krásné a ta vánoční - parádní nápad :slight_smile:
2. jan 2016 o 17:41  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubrt ,veľmi pekne dakujem,moc ma to potešilo!
2. jan 2016 o 19:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana92101 Máte ešte knihy na predaj?
2. jan 2016 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ZENY PROSIM, DRUHYKRAT, BOLA BY SOM VDACNA ASPON ZA JEDNU ODPOVED... v com je namacane to ovocie aby bolo take leskle? v nejakej zelatine? ako na to??

a na druhej foto domcek pre smolkov, nejaky fajn postup, viem cca ako to ale hlavicku neviem ako pekne potiahnut tak aby bolo aj zo spodu :grinning:
DAKUJEM, DUFAM, ZE MI NIEKTO ODPISE
2. jan 2016 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzejnus podla mna to ovocie je poliate (alebo namocene v nej)tortovou rychlotuhnucou zelatinou(tortove zele od Dr. oetker napr.)....s druhym ti neporadim
2. jan 2016 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dzejnus Ja som to videla len na nete, ale dotyčná to namáčala do galaretky(želatíny).
2. jan 2016 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dzejnus ja som ovocie na torte natrela želtínou štetcom,nechala zatuhnúť a potom ešte raz a tiež to vyzeralo takto.
2. jan 2016 o 22:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzana92101 ahoj co stoja tie knihy kus......Paci sa mi ta posledna s Tomasom
3. jan 2016 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu je moja dnesna 6kilova :slight_smile:
3. jan 2016 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. jan 2016 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. jan 2016 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@boubelka0021 Ahoj, uz je volna len od Debbie Brown - Enchanting magical cakes. Vsetky ostatne su predane/rezervovane. Foto je v mojom bazari. :wink: Cena je tam 10 Eur.
3. jan 2016 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzejnus Ahoj, ovocie sa polieva zelatinou, po zatuhnuti sa takto krasne leskne a ovocie neobschne a nezoxiduje.

Smoulkovsku striesku urob tak, ze vrchny korpus daj tiez na tenku tortovu podlozku, s otrochu mensim priemerom, ako je samotna strieska. Fondant das zvrchu, uhladis a pekne trosku zahnes zospodu a polozis na spodnu cast domceka - tu treba vystuzit, aby ti strieska pekne drzala. :wink: Aspon ja som to tak robila.
3. jan 2016 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
Konečne som po polroku popozerala Vaše umelecké dielka. Radosť pozerať :slight_smile: -Do nového roku Vám prajem veľa pekných inšpirácií, pre mňa ste často inšpiráciou Vy tu. A ešte pridám aspoň pár "vydarenejších" kúskov za poslednú dobu. (prepáčte za tapetku :grinning: )
3. jan 2016 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
pre nasu malu potvoru :wink:
3. jan 2016 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@dzejnus ovocie som natierala štetcom namočeným v želatíne a striešku som dala vytvrdnúť na misku kompotovu a držalo to chceli totiž domček z vnútra dutý držím palce. :wink:
4. jan 2016 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
PRAJEM VAM VŚETKYM VŚETKO DOBRE V NOVOM ROKU ZRAVIE A KOPEEEEC DOBRYCH NAPADOV . :slight_smile: :slight_smile:
4. jan 2016 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok