• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. októbra 2017 
Akosi som rychlejsie odoslala spravu :slight_smile: Tu je slubena baletka.
10. jan 2016 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
@gigi74 nadhernaaaa,jemnaaaa...baletkovskaaaa :slight_smile:
10. jan 2016 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haannka presne ti to povedať neviem.Smartflex som zafarbila na ružovo a potom som ešte prachovkami dofarbila,ale prachovky som aj 3 zmiešala ,nie je to jedna farba.Ale ono to aj tak trošku zmenilo farbu na sýtejšiu,keď som už hotovú ružu naparila nad konvicou.
10. jan 2016 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dlho som nebola tak dam naraz...
10. jan 2016 o 22:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@mojmacik moje řeč :wink:
11. jan 2016 o 06:25  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Viete mi niekto poradit mam piect svadobnu tortu a na jednej casti chcu strieborny posyp tento co je na fotke...neviete kde ho kupim?A este sa chcem opytat ci bude dobre drzat na ganache,alebo radsej masl.krem? A este otazka,kolko si pytat za poschodovu svadobnu tortu?Ja torty vazim, pripocitavate si este nieco?Urcite pripocitam posyp...Dakujem za kazdu radu
11. jan 2016 o 09:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudla som na fotku,tu je
11. jan 2016 o 09:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@lvka ano tiez som len tento jeden nasla...kolko toho asi budem potrebovat?? :slight_smile:
11. jan 2016 o 09:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dush ja som niekde tusim na pintereste videla ako to robili,normalne obsypane boky farebnymi cukrovymi konfetami a nastriekane alebo potreteee (tam) zlatou alebo teda tu striebornou farbou..alebo airbushom?...skusim pohladat
11. jan 2016 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dush napr. tu vidno,ze povod,je to farene,len je to teda zafarbene ...ale niekde je aj ukazka ako na to :slight_smile: http://jennaraecakes.com/cake/chelsea-2/ dokonca ta tvoja fotka je presne tak robena autorka totozna .-)
11. jan 2016 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
našla našla ja tebja našlaaaa slovami Máše :grinning: http://www.cakestudio.ca/stuff.html
@dush
11. jan 2016 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dush Velmi pekna torta, drzim palce :slight_smile:
Co sa tyka toho posypu, ja by som to davala asi na maslovy krem. Neviem, ci na ganache to bude pekne drzat a tam su tie boky dost obsypane.
11. jan 2016 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gigi74 Dakujem,nebude uplne taka ista :slight_smile: a len 3 poschodova.Asi dam tiez maslovy krem.
11. jan 2016 o 12:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zazana22.
nadherne torty :wink:
11. jan 2016 o 12:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gigi74 este nahodou nevies kolko baleni si mam obkjednat? http://www.natortu.sk/farebny-cukor/farebny-cukor-funcake-strieborny-80g/ :slight_smile: ja odhadujem 3-4?
11. jan 2016 o 12:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata ahojte, hroooozne po dlhej dobe pridavam aj ja.
11. jan 2016 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
Dievcata mozem Vas poprosit o recept na veterniky aj s plnkou? osvedceny... nikdy som ho nerobila a chcela by som pre manzela urobit velky na narodky. dakujem.
11. jan 2016 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grasie s tej tvojej torty odpadnem waaaau :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jan 2016 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moje tohtoročné tú na krst som už piekla tak som jej pridala aspoň macíkov čo už ked chceli takú istú :dizzy_face:
11. jan 2016 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@dush No, zavisi od toho, ake budu priemery a ake vysoke budu poschodia, ktore budu pokryte tym striebrom. Ale myslim si, ze tie 3 urcite.
11. jan 2016 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gigi74 spodok bude 30cm vyssia...len spodok bude v striebre,vezmem 4 urcite..
11. jan 2016 o 13:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.
baby vam to ale pecie :wink:
11. jan 2016 o 14:10  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v januári 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gigi74 este jedna otazka,nastupila som do prace..takze si chcem vsetko nejak casovo usporiadat.Mozem piect korpusy uz utorok a stredu,stvrtok plnit...?Torta je na sobotu,takze ju budem dokoncovat piatok v noci...
11. jan 2016 o 14:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina haaa, no som rychlejsie vlozila nez upravila :D
11. jan 2016 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slivka11.
kocky ja som sa chcela spytat ci nahodou ste nerobili cupcakes a neozdobovali ste ich marcipanom :slight_smile: rada by som sa trosku inspirovala
11. jan 2016 o 17:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dush k tomu striebornému cukru : ja som si tento víkend spravila doma vlastný (ani som nevedela, že to ide :grinning: ) a veeeeeľmi jednoducho. Môžeš pozrieť fotku mojej torty na predchádzajúcej strane navrchu. Na dvoch kvietkoch mám tiež strieborný cukor. Len som si zmiešala obyčajný kryštálový cukor (jediná chyba - mala som len s malými kryštálikmi) s perleťovou práškovou striebornou farbou a ostalo to krásne zafarbené. Skús doma vyskúšať a nemusíš kupovať hotový :slight_smile: .
11. jan 2016 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dush Drzim palce v praci :slight_smile:
Korpus si mozes kludne upiect v utorok, len ho zabal do folie, aby nevyschol. Plnit mozes vo stvrtok alebo piatok, podla zlozitosti ozdobovania :slight_smile:
11. jan 2016 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ivana_t.
@ejkula ono sa to nezda ale vela veci sa da doma spravit :slight_smile:
11. jan 2016 o 18:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivana_t áno máš pravdu, len na ne treba občas prísť :grinning:
11. jan 2016 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok