Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

kukulka1
20. jan 2016

@pristela nádhera,krásne!!!

nika1985
20. jan 2016

@tinuskaha nemas zac ved preto je tato skupina 😉 som rada ze sa podaril

vierka74
20. jan 2016
Používateľ vierka74 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vierka74.

velmi pekne torticky 🙂

tinuskaha
20. jan 2016

dalsia na zajtra pre mojho syna na karneval 🙂

tinuskaha
20. jan 2016

to som zase ja sladulienky 🙂 a samozrejme zase si k vam idem pre radu...prosim vas ako sa pouzivaju tie listy??nejde mi to vybrat vonku a a sa to aj predsa podari cele to mam zdeformovane ☹ ....ide do toho nejaka speci hmota ?dakujem krasne za pomoc

chvapilu
20. jan 2016
nika1985
20. jan 2016

Ahojte aby som nahodou nemala v tyzdni upratane tak jedna odomna 🙂

nika1985
20. jan 2016

@tinuskaha vyvalkaj na tenulinko povykrajuj nechaj chvilku obschnut a buchni.

tinuskaha
20. jan 2016

dievcata velka vdaka v piatok budem robit tak to skusim 🙂

lvka
20. jan 2016

Baby potrebujem pomoct...robim figurku a nejakym nedopatrenim a farbickami mi ostala strasne leskla 🙂)) nemoze byt leskla lebo je to.zajac a vyzera ako take metalicke sosky 🙂))) nemate nejaku radu ako ju "zmatnit" 🙂 dakujem!

pristela
20. jan 2016

@maya30 Micka , na tej 11tke a 20tke mas co za farbu ?????? bombovee, myslim , ze takto si u mna ludia predstavuju zlatu potravinarsku farbu 😀 😀 kukam neskoro ja víííííím, ale predsa 😉 😉

kukulka1
20. jan 2016

@lvka ,skús štetcom a solamylom natrieť,mohlo by to trošku pomôcť.

maya30
20. jan 2016

@pristela to mas najskor natrete rozpustenou prachovkou metallic golden sands a na tom je este hologram jewel light gold obidve od rainbow dust 😉

maya30
20. jan 2016

@mizulienka dakujem 😵 tak ano, rozmyslala..ale nemam vzdelanie v obore a hlavne 10 rokov praxe 😝

lvka
20. jan 2016

@kukulka1 dakujem 🙂

jachin
21. jan 2016

@tinuskaha alebo daj na chvíľku do mrazničky a potom vyklop, mne to na podobnej funguje ( je to ale trošku zdlhavejšie to vykrajovanie 😝 ).alebo voľakedy som vykrajovala cez fóliu...

pristela
21. jan 2016

@maya30 si uuuuuzasnaaaaa, dakujem

smoulinka1505
21. jan 2016

Ahojte.mozete mi prosim poradit recept na nejaky dobry korpus?vidim ze robite nadherne torty.ja neda nerobim ale v sobotu ma mamina narodeniny tak chcem skusit.uvidime co z toho bude.len potrebujem nejaky dobry korpus co sa nerozpadne (uz sa mi to stalo).dakujem velmi pekne

sticker
21. jan 2016

@smoulinka1505 Pozri si v druhej téme, prikladám link... tam je "milión" korpusov 🙂 Taký naj je možno mramorový.... Pekne podľa postupu a dáš to 🙂
Ja pridávam moje dve... Ale teda s tou pingpongovou raketou nie som nejako stotožnená ☹ Robená podľa fotky a teda naozaj platí, že čo vyzerá byť jednoduché potrápi najviac.... Je to pre spolužiačku mojej staršej, malá, šikovná vietnamka a mi prízvukovala, že by chcela, aby vyzerala ako jej raketa... Fakt som sa snažila, ale vážne nie som spokojná..

denisak77
21. jan 2016

@haannka Ahoj,neotravudješ ,ale ja žiadny špeciálny recept nemám.Robila som ju zatiaľ iba z tých hotových namiešaných hmôt neviem ako sa volajú ,ale sú perleťové ,zlaté ,strieborné určite vieš ktoré myslím. Večer natriem a ráno vyberiem pomocou špendlíka ,lebo dosť zle ide von.Nesuším v rúre ,len volne na vzduchu nechám sušiť.To je všetko,inak ti neviem pomôcť,ale aj mne sa s ňou dosť zle robí,lebo je hlboká,taká zvláštna. Písala si mi do správy ,ale neviem prečo sa mi tam nedá odpísať,tak som ti to sem hodila.

florentina
21. jan 2016

Když někdo pozná "kdo" to je, budu ale hodně šťastná 😀 ...jinak zdravím sladké ženy v novém roce a všem přeji hodně sladkých dortů a ještě sladší rok 2016.

mojmacik
21. jan 2016

@florentina bezzubyyyyyy 🙂

sticker
22. jan 2016

@florentina Nie je to z rozprávky Ako zachrániť draka? 😅 To ma napadlo prvé...

janka22201
22. jan 2016

@florentina ..áno je to Bezzubka z rozprávky Jak zachránit draka 😉

janka22201
22. jan 2016

@florentina opravujem: Jak vycvičit draka 😎

cloviecik777
22. jan 2016

Pekny den prosim vas prvy raz by som chcela robit slahackovu plnku.Ale chcem sa spitat ze aky korpus mam urobit lebo ja poznam len klasicky piskoštovy.

tinuskaha
22. jan 2016

tak uz mam hotovu 😉 tie cisla nie su 100% ale hadam nie su az take strasne 🙂

denisak77
22. jan 2016

Ja už mám hotové konečne všetko .Okrem tort som ešte piekla 2 druhy slaného pečivka a mufiny pre syna na zajtrajší venček,tak zajtra trsáme 😀 .