Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

rockybalboa
28. jan 2016

@kubrt Ahoj. Peknucke torty. Prosim ta, ako si spravila tie postavy okolo tej torty ( ta s Gymnazium)
Dakujem, Martina

chvapilu
28. jan 2016

ahoj vkládám dnešní ,a moc děkuji za pochvalu minulého dortu,Pěkný den

kubrt
28. jan 2016

@pppeeetttaaa dííík 🙂

denisak77
28. jan 2016

@marbud to je drôt obaľovaný papierom,dá sa kúpiť aj v cukrárskych obchodoch,ale určite to kúpiš v každom kvetinárstve.Je to podobné ako floristický drôt,len nie je rovný,ale predávajú to v kotúčoch.

kubrt
28. jan 2016

@rockybalboa děkuju za chválu. 🙂 Na netu jsem si našla něco jako siluety tanečníků , protože nemám tiskárnu, tak obkreslila na peč. papír na monitoru 😀 Potom jsem si ten peč. papír s obrázkem přiložila na vyválený, oschnutý, černý smart a přes papír opatrně ostrým skalpelem vyřezala. Trochu začistit hrany a přilepit vodou nebo lepidlem na dort.

pppeeetttaaa
28. jan 2016

@pristela tak takato sa mi podarila podla tej tvojej.. dakujem za predlohu 🙂

nika266
28. jan 2016

Tu je moja tento týždeň 🙂

stebota
29. jan 2016

@pppeeetttaaa perfektna je 😵 😵 😵

vlastulina1
29. jan 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

ja z tych vasich tort niekedy az nechapem ako je to mozne :O

cloviecik777
29. jan 2016

Prosim vas ked mam spravene piskotove cesto , upecene.Mozem dat medzi piskotu smotanovy krem.... mislim ked vyslahate smotanu s olee kakaovym pudingom bez varenia...bude to ok ? A zamozrejme dzemik ...jahodkovy.Ci nestuhne to ?

nika1985
29. jan 2016

@cloviecik777 s ole ti to zarucene stuhne.

nika1985
29. jan 2016

Ahojte tak ja uz mam vacsiu cast prec este dnes v noci dve a hura je po strajku nie ze by som svoje blchy nemilovala ale 5tort s nimi je zabijak.

stebota
29. jan 2016

@nika1985 ten globus je chutnýýýýýýýýýýýýýý

jachin
29. jan 2016

@nika1985 globus je perfektný 😅

denisak77
29. jan 2016

Ahojte.Dve práve dokončené ,jedna už aj odovzdaná a ešte jedna čokoládová na nedeľu a hotovo.Lyžiar obkukaný,ale dostala som naňho povolenie. 🙂

rockybalboa
29. jan 2016

@kubrt dakujem, velmi pekne si to spravila. Ja som to tiez takto raz skusala (ale na cierny jedly papier, ktory bol trochu hrubsi) ,ale nepodarilo sa mi to tak ako tebe...

rockybalboa
29. jan 2016

@pppeeetttaaa jeeej, aj ja som ju raz robila, takze aj ja dakujem

rockybalboa
29. jan 2016
rockybalboa
29. jan 2016
marbud
29. jan 2016

@denisak77 Ahoj . Mooooc děkuji za radu a laskavost a zdravím vás na Slovensko. Marcela

cloviecik777
29. jan 2016

Mala mini torticka piskotova aaaa krem pudingovo smotanovy aaa jahodovy dzem 🙂 obliate čokoladkou KRAS 🙂

peciemslaskou
30. jan 2016

Ahojte šikulky,moje ďalšie dve

sticker
30. jan 2016

@denisak77 Ten lyžiar je neskutočne skutočný 😵 😵 😵 Úžasný! Stále si tú tortičku prezerám a neviem sa vynadívať.... Dokonalá 😵 😵 😵

sticker
30. jan 2016

Ja tento týždeň jednu, ale teda z posledných síl dokončená. Niečo na mňa lezie. A do stredy má byť hotová ďalšia, tak mám víkend na vyliečenie 🙄

grasie
30. jan 2016

čaute dámy 🙂
ja som si to tento týždeň "užila" na plno, mala som síce len /pre mňa až/ 2 torty, no nestíhala som si nič prirpaviť dopredu, tak všetko za pochodu, o mášovskej som si myslela, že je až na nedeľu, ale vyviedla ma z omylu správa, či si môžu pre ňu prísť už v piatok 😝 silno presilno som myslela na @pristela /neštikýtalo sa ti??? 😝 😅 /, ako to dokáže, že 4 hodiny aj s nákupm a k tomu poschodka s krásnymi ružami, ja som mala tak stiahnutú riťku, že nestíham, tie knihy na príšerkovej som každú poťahovala asi hodinu , naivne si myslím, že na druhý pokus to dám už rýchlejšie 😝 a víla je ešte staršieho dáta
no a idem vás konečne pokukať 🙂

dush
30. jan 2016

Detska narodeninova...tento tyzden len jedna..pohoda 🙂 🙂

njonja
30. jan 2016

Ahojte dievcata, prikladam znova poskromne moju jednu Luis Vuitton. Nie som moc spokojna, lebo som mala zviazane ruky prianiami zakaznika, ale co uz...

kubrt
30. jan 2016

@denisak77 z lyžaře jdu do kolen wow 😀 😀

kubrt
30. jan 2016

@rockybalboa pěkné to máš, čisté 🙂

psencikovap
30. jan 2016

@grasie padam na zadok z teba si proste uuuuuzasnaaaaaa 🙂