• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@jachin dakujem, to som uz nasla, ale nikde som nenasla zmienku o bielej cokolade, ide to aj s nou? Kedze pri tmavej sa pouziva co s najvyssim obsahom kakaa? Co biela nema... Ci tam treba nejaku konkretnu znacku, alebo vyssi pomer cokolady na slahacku oproti tmavej cokolade...
11. feb 2016 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od muska_miruska.
12. feb 2016 o 08:52  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v januári 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alezbet.
na niektoré sa neviem vynadívať, ste šikovné babule :wink:
12. feb 2016 o 09:33  •  čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kattikakiki pri bielej čoko je pomer čoko ku šľahačke 3:1.ja sama som to nerobila, ale napr. mysiatkoo je na to expert.ak máš Facebook, tu je odkaz na jej stránku ( hádam sa nenahnevá) https://www.facebook.com/CakesByMyska/?fref=ts
tam v obrázkoch má presne túto ganache z bielej čokolády, suroviny a aj obrázkový postup
príp.na stránke tortyodmamy je ganache často rozoberaná
a niektoré žienky čo robia bielu ganache používajú Milka čokoládu bielu
12. feb 2016 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lvka buď osm nebo tři :wink:
12. feb 2016 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina 8 :slight_smile: bala som sa ze na to nepridu...chceli aj cislo :grinning:
12. feb 2016 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lvka inak ja som sa pytala svojich 7rocnych :slight_smile: a Kubko povedal 7,lebo konarik je v tvare 7,Adelka povedala 8....ze ja tam vraj 8kvietockov a Hanka,ze 9,ale to uz len taktizovala...potom som dala indiciiu,nech sa pozru na sovicku a kukali a kukali...vravim pierkaaaa...a potom uz vedeli ze asi 8 :slight_smile:
12. feb 2016 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moja dnešna zirafkovska.
12. feb 2016 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
@mojmacik :slight_smile:) dakujem to je mile :slight_smile:)) presne tohto som sa bala :slight_smile:)) ale nevadi, myslela som si ze aka budem "kreativna" :grinning:
12. feb 2016 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčence, už som sa pýtala, prosím Vás o radu. Budem robiť 2 poschodovú menšiu tortu potretú ganache polevou. Mám dať pod vrchné poschodie podložku, aby sa korpus nerozmočil? Asi áno, však? Inak, keby som ju poťahovala, tak nedám podložku, lebo to bude malý priemer - čiže ľahšia váha. Ďakujem.
12. feb 2016 o 21:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nicoletta77 ja dávam podložku vždy a spodnú tortu aj vystužujem
12. feb 2016 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lvka aj si bola kreativna,ked som povedala,ze ano pierka ukazuju kolko ma rockov,tak povedali aj nam musis taku upiect maminka aby tak ukazovala :slight_smile:
13. feb 2016 o 02:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tento týždeň nič moc a ešte aj s chrípkou :frowning2: .
13. feb 2016 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
Pekný víkend :slight_smile: Pridávam tohto týždňovú :slight_smile:
@denisak77 Tortičky krásne :slight_smile: Ja som tak robila min. tt, tak naozaj viem, o čom píšeš... Nech si rýchlo fit :wink:
13. feb 2016 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
Ahojte tento vikend nastastie len jednu aj to som ledva dorobila mam asi presilenu ruku ledva s nou hybem neviete nieco lepsie ako flector naplaste tie mi moc nepomahaju na buduci mam tusim 5kuskov uz teraz mam nervy co s tym.
13. feb 2016 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@nicoletta77 ja mam podlozku vzdy aj vystuzujem nech je vaha aka chce jednak preto ked robim zvlast prichute aby si to dali dole a krajali kazde zvlast a aj pri potahovani ci coko alebo fondan robim kazde zvlast a potom skladam na seba
13. feb 2016 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisak77 skore uzdravenie mas ich krasne
13. feb 2016 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 kraaaasny mimon ,dokaze to spravit kazdy ...co potrebujem aby bol taky fesacik.Ja poznam staru skola cokoladou potiahnute
13. feb 2016 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sticker Ďakujem,už je to trocha lepšie ,ale v stredu a štvrtok,keď je najviac práce s tortami som bola taká hotová,že až. Manžel do mňa hučal ,aby som zrušila torty,ale nemala som veľa a ešte som ani raz nezrušila na poslednú chvíľu tortu,tak som to nejak priam dobágala.Mala som mať 3 kúsky ,ale v stredu mi pani volala ,či by mohla zrušiť tortu,lebo niečo im do toho prišlo a oslava sa presúva.Hovorím jej,lepšiu správu som ani nemohla čakať,ako zrušenie torty.
13. feb 2016 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika1985 ďakujem
13. feb 2016 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím sladké ženy a jdu trochu porelaxovat u vašich krásných sladkých výtvorů. Asi si k tomu dám čajíček :grinning:
Jinak to byla velká radost, neb jsem měla volnou ruku. Zadání byl dort pro ženu, která prodává porcelán a má přezdívku myška.
13. feb 2016 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
moje za vikend :D ... pri masi som myslela ze ma vystre ked som ju modelovala, je to katastrofa, dufam, ze sa pani pacila aspon troska :unamused: ...mam sa co ucit este... a dalsie dve pohodicka,
tretia bola podla mojej fantazie podla indicii -fitnes trener, zdrava vyziva a ocko preto ten cumlik ale nelepila som ho :D
13. feb 2016 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
Já nepekla dort ani nepamatuju, jenom takové drobné pečivo. :wink:
14. feb 2016 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@jakelina v jednoduchosti je krasa :wink:
14. feb 2016 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cloviecik777 dakujem trosku cviku hmotu, zehlicku a pojde to nejake farby, ja potahujem s doma robenou mmf ale lahsie asi je a hlavne bez tolkej prace kupit smart velvet
14. feb 2016 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence , pozdravujem vás robila som pre susedu zákusky tak pridávam foto a ešte sa mi chladí tortička tá bude pre kolegyňu čo odišla do dôchodku , foto pridám neskôr
14. feb 2016 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ešte foto tých koláčikov
14. feb 2016 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
Krasneho Valentina sladulienky :wink:
14. feb 2016 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
....taaaak torticka aj odomna.....a potesila...aj slzicky boli na krajicku :slight_smile: a srdiecko v rukach len taaaak,ked uz je toho Valentina
14. feb 2016 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@elamaslakova perfektne. Ako davas cokoladu na zakusky, ze to mas take krasne rovne?
14. feb 2016 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok