• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
@antenka1 neviem ako to napísať :slight_smile: ked naplním zákusok tak ho zaťažím a tým pádom sa vyrovná celý vrch , pred poliatím čokoládou ho ešte jemne natriem zvyšným krémom aby čokoláda nevsakovala do koláča , no a potom len nalejem na koláč a dlhým a hladkým nožom ju rýchlo rozotriem a ešte ak to nie je rovné , tak, ja mám každý koláč na takej podložke z preglejky hrubšej a vrch je biely , tak potom chytím konce tej podložky a jemne podvihnem trošku podložku s koláčom a buchnem o stôl , samozrejme zľahka , podložku s koláčom otočím a to isté urobím aj s druhej strany, tým pádom sa čokoláda vyrovná všade , robím to aj s inými polevami tak napr. punčová, rumová
14. feb 2016 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@elamaslakova super, vyskusam. dakujeeem :wink:
14. feb 2016 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pridavam moju krtkovsku. celkom ma to bavilo, len ku koncu uz bolo tych hoblin akosi velaaa :grinning:
14. feb 2016 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@antenka1 krteček je krásný, jaký má kukuč :grinning: :grinning:
14. feb 2016 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@antenka1 jeeee, ten je zlatyyyyy :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
14. feb 2016 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kocky, tak pridávam aj ja svoje vikendovky.. Som rada, ze už je nedeľa :slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: ta s tou ruzickou ma este vačšiu takú istú sestričku.. Ale tu som už sem nedávala a tych minitorticiek bolo 27
14. feb 2016 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@mojmacik ta je krasnucka.. :slight_smile::slight_smile:
14. feb 2016 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Po dlhšom čase jedna narodeninová
14. feb 2016 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
@jakelina
@jenie123
Dievcence dakujeem pekne. Jenie ja z teba nechapem. Ved toto sa neda! Ty na com ficis? Si neuveritelna :slight_smile: :grinning:. Sklanam sa
14. feb 2016 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prajem peknú nedeľu a pridávam ďalšiu týždňovku
14. feb 2016 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
@antenka1 dakujem :slight_smile: ani ja som nechapala, ale dalo sa, este som stihla v sobotu oslavu a v nedelu krstenky.. :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
14. feb 2016 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
pridavam moje vikendove tortuchy :sweat_smile: z jednej vznikli nakoniec dve :grinning: este sa ma ten moj pyta, ze ci stihnem narychlo este jednu - tretiu :sweat_smile: ked mi zacal opisovat, ze co konkretne, tak som mu povedala, ze na valentina mi postaci ruzicka z benzinky :sweat_smile: ze sama sebe si nebudem piect tortu :angry: :grinning: :grinning: :grinning: blaaaazen :grinning: kazdy rok to na mna skusa :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
ten ruz :sweat_smile: nestastna torta, povodne to mala byt rolada... no z rolady sa stal obsah smetneho kosa :grinning: uplne sa mi zadarilo :sweat_smile: este aj pri peciatkovani toho nazvu CHANEL som spravila chybu.... prevratene C a E som mala :sweat_smile: esteze ma humor neopustal :sweat_smile:
pri srdiecku som mala zadane, ze ma byt male a cervene :sweat_smile: no po akcii chanel ruz som mala cervenej plne zuby :sweat_smile: :grinning: no paaaaaaacila sa :dizzy_face: tak som velmi rada :sweat_smile:
prajem vam dobry zaciatok do noveho tyzdna :wink:
14. feb 2016 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
ahojte krasky, narychlo pridavam moje tohtotyzdnovky a zelam este prijemny zbytok Valentínskeho vecera :dizzy_face:
14. feb 2016 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
@mojmacik kráááááááááása strašne sa mi páči :wink: :wink: :wink: :wink:
15. feb 2016 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jenie123 Ty si blááázon tolké množstvo tie mackové pre mna top :slight_smile:
15. feb 2016 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stebota dakujem :slight_smile::slight_smile:
15. feb 2016 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cobisko.
ten krtek je neskutocny!
15. feb 2016 o 08:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika1985 smart velvet to je aka hmota z coho....ja som robila z marcipanom, fondanu a naposledy domacu hmotu z marshmalou...
15. feb 2016 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.
@antenka 1 tu krtkovsku tortu si nadherne spravila, obdivujem :slight_smile:
15. feb 2016 o 09:58  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v januári 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grasie mozem sa pridat do tvojho fanklubu??? :D
15. feb 2016 o 17:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence , pridávam tortičku pre kolegyňku , ktorá nám išla do dôchodku
15. feb 2016 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
@stebota dakujeeeem....a veru aj mne sa paci,teda akoze som s nou bola spokojna...aj oslavenkyna s maminou bola maaaaax. spokojna .-)
15. feb 2016 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte! po 100 rokoch mi prisiel mail, ze som nieco zmeškala na MK :confused: tak som to tu isla trosku omrknut, ale vidím, že toho je celkom dosť. Idem si hodiť kafčo a mám čo robiť celý týždeň. Zatim čo som videla, baby krásne torty robíte...musím sem chodiť častejšie pre inšpiro :sweat_smile: pridávam také moje posledné, hoci odkedy som si rozbila svetlo moc fotky nefotím, max na mobil...ale už to riešim :grinning:
15. feb 2016 o 20:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@tenisek Parááááááááááááda
16. feb 2016 o 06:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky domace....kedze ja som vsehovsudy piekla len 3 torty na svadbu,tak nevieeeem...pre 50 ludi trojposchodka cca ake priemery...dakovalaaaa
16. feb 2016 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tenisek krásne postavičky, také milené, super práca :slight_smile:
16. feb 2016 o 22:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od humka2.
@tenisek tie postavicky robis ty?
18. feb 2016 o 11:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.
postavicky sa robia z marcipanu ci z tej potahovej hmoty
18. feb 2016 o 14:18  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drotenka nie cele dni :D este mam aj ine "hobby" :grinning: :grinning: :grinning: hh ,,, sa mi to tak dakedy nakopi :wink:
18. feb 2016 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veselamirka2 ja robim z hmoty smartflex velvet :wink:
18. feb 2016 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok