• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. decembra 2017 
Po dlhej dobe:slight_smile:..víkendovky+jedna spred 3 týždńov.
Zvieratkovská detská/tú som cvakla z viacerých strán/ je inšpirácia od @mysiatkoo,ďakujem :wink:
22. feb 2016 o 14:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alezbet.
krasne veru torticky :slight_smile:
22. feb 2016 o 15:24  •  čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od brcka252.
@sollange tych mimonov si si ty robila?
22. feb 2016 o 16:06  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. feb 2016 o 16:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@margaretka_9 Bola celkom chutná, ale tie mliečne čokolády asi fakt nie sú veľmi vhodné, bolo to dosť sladké. Radšej nejakú horkú.
22. feb 2016 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, chcela by som vas poprosit o radu.. budem robit klasicku okruhlu tortu piskotove cesto plnka slahacka vyslahana spolu s kyslou smotanou a vanilkou plus dam maliny a na vrch torty chcem dat jedlu tortovu oblatku a dookola torty asi trubicky.. a teraz moja otazka kedy mam dat navrch torty tu oblatku mozem den pred podavanim ale musim tesne pred tym a mozem ju dat rovno na korpus potrety tenkou vrstvou plnky? neznici sa ta oblatka? alebo aky je postup? vopred dakujem zuzana
22. feb 2016 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@123zuzana pod oblatku si daj radsej tenku vrstvu cokolady aby ti nepustila a mozes aj dopredu v pohode to vydrzi a ak chces mat sytejsie a krajsie farby daj si vytlacit radsej na fondan.
22. feb 2016 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 ahoj nika dakujem za odpoved a staci ju polozit na tu cokoladu bude tam drzat? a nebude presvitat.. este nikdy som s tym nerobila tak neviem co mam cakat.. oblatku uz mam objednanu..
23. feb 2016 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
torty su perfisne
23. feb 2016 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@123zuzana zalezi co si objednala ak oblatku bude to trosku tmavsie ale ak fondan nezmeni sa nic. Ale vidiet to bude v pohode robila som tak aj tak. Ja to lepim jedlym lepidlom.
23. feb 2016 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
, chcela, by som vas poprosept na cestbdlznikovuu, plech neviem asi izne z kolkyAhojtepoprositreceptcestovuch vajicoerala som niekde pisu zo 4, nieaplechpribliznekolkychniekdepisuniekde Dakujem
23. feb 2016 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prepacte, nejak zle som to napisala, tak este raz, chcela by som vas poprosit o recept na cesto na obdlznikovu tortu, plech mam 35_35cm...niekde pisu zo 4 vajicok niekde az z 9tich ...dakujem
23. feb 2016 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 tie tvoje torty su tak krasne ciste!!
23. feb 2016 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcence pridavam len poskromne muffiny pre mojho do skolky a na hokej. chude moje, tortuchu som mu este nestihla spravit, co sme stale chori :frowning2:
23. feb 2016 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
Ahojte dievcata, pridavam svoju nevesticku. Doteraz som netusila co to je :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2016 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
Kočky, prosím vás, z čoho urobiť ten notebook na tortu? Z hmoty by to bolo asi na nič ... :/ Raz som skúšala oblátky zlepené, ale nevedela som tie oblátky obaliť hmotou ... Budem vďačná za všetky rady.
Ďakujem
25. feb 2016 o 01:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@govinda minuly tyzden som taku robila...upec to z pernikoveho cesta, ja som tu hornu cast piekla aj so spajdlami aby sa dali zapichnut. Platy som potom natrela ganache (mozes aj rozpustenou cokoladou ale kludne aj maslom) a potiahla, ak ma byt zatvoreny tak je to jednoduche
25. feb 2016 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
25. feb 2016 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@grasie Tak toto si už s tou dokonalosťou prehnala :grinning: :grinning: :grinning: myslí aj na nás ostatné :frowning2: :frowning2:
25. feb 2016 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.
Neskutocne, sikulky ste :wink:
25. feb 2016 o 11:27  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v októbri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcence, zdravim....Dalsie narodeninove pre mojho starsieho. Tentokrat na hudobnu :grinning:
25. feb 2016 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evicka547.
@njonja vyzeraju vyborne, hned by som si dala
25. feb 2016 o 14:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 ak bola velka s tym notasom? myslim cca rozmery aj cca kg...a ani nevies ako si zabila dve muchy jednou ranou...prave duma ako urobit taky notas...a nasla som len z oplatky a coko...dobry napad pernik dakujeeem
25. feb 2016 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojmacik spodny obdlznik bol asi 30x20cm a ten notebook zhruba ako A5, mozno trosinku vacsi. Nevazila som ju ale odhadom mala 4,5kg
25. feb 2016 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Jedna super rýchla :slight_smile:
25. feb 2016 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
Tu je moja tento týždeň :slight_smile:
25. feb 2016 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
pridavam dnesnu :slight_smile:
26. feb 2016 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vierka74.
@ivka jeeej aka krasna :slight_smile:
26. feb 2016 o 10:21  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierka74 dakujem :slight_smile:
26. feb 2016 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od babu15.
jahodova je perfisna!!
26. feb 2016 o 11:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok