Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sollange
22. feb 2016

Po dlhej dobe🙂..víkendovky+jedna spred 3 týždńov.
Zvieratkovská detská/tú som cvakla z viacerých strán/ je inšpirácia od @mysiatkoo,ďakujem 😉

alezbet
22. feb 2016
Používateľ alezbet je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alezbet.

krasne veru torticky 🙂

brcka252
22. feb 2016
Používateľ brcka252 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od brcka252.

@sollange tych mimonov si si ty robila?

sollange
22. feb 2016

@brcka252 áno,ja🙂

ewellina
22. feb 2016

@margaretka_9 Bola celkom chutná, ale tie mliečne čokolády asi fakt nie sú veľmi vhodné, bolo to dosť sladké. Radšej nejakú horkú.

123zuzana
22. feb 2016

ahojte baby, chcela by som vas poprosit o radu.. budem robit klasicku okruhlu tortu piskotove cesto plnka slahacka vyslahana spolu s kyslou smotanou a vanilkou plus dam maliny a na vrch torty chcem dat jedlu tortovu oblatku a dookola torty asi trubicky.. a teraz moja otazka kedy mam dat navrch torty tu oblatku mozem den pred podavanim ale musim tesne pred tym a mozem ju dat rovno na korpus potrety tenkou vrstvou plnky? neznici sa ta oblatka? alebo aky je postup? vopred dakujem zuzana

nika1985
22. feb 2016

@123zuzana pod oblatku si daj radsej tenku vrstvu cokolady aby ti nepustila a mozes aj dopredu v pohode to vydrzi a ak chces mat sytejsie a krajsie farby daj si vytlacit radsej na fondan.

123zuzana
23. feb 2016

@nika1985 ahoj nika dakujem za odpoved a staci ju polozit na tu cokoladu bude tam drzat? a nebude presvitat.. este nikdy som s tym nerobila tak neviem co mam cakat.. oblatku uz mam objednanu..

tatranka44
23. feb 2016

torty su perfisne

nika1985
23. feb 2016

@123zuzana zalezi co si objednala ak oblatku bude to trosku tmavsie ale ak fondan nezmeni sa nic. Ale vidiet to bude v pohode robila som tak aj tak. Ja to lepim jedlym lepidlom.

janett166
23. feb 2016

, chcela, by som vas poprosept na cestbdlznikovuu, plech neviem asi izne z kolkyAhojtepoprositreceptcestovuch vajicoerala som niekde pisu zo 4, nieaplechpribliznekolkychniekdepisuniekde Dakujem

janett166
23. feb 2016

Prepacte, nejak zle som to napisala, tak este raz, chcela by som vas poprosit o recept na cesto na obdlznikovu tortu, plech mam 35_35cm...niekde pisu zo 4 vajicok niekde az z 9tich ...dakujem

njonja
23. feb 2016

@maya30 tie tvoje torty su tak krasne ciste!!

njonja
23. feb 2016

dievcence pridavam len poskromne muffiny pre mojho do skolky a na hokej. chude moje, tortuchu som mu este nestihla spravit, co sme stale chori ☹

antenka1
24. feb 2016

Ahojte dievcata, pridavam svoju nevesticku. Doteraz som netusila co to je 😀 😀 😀

govinda
25. feb 2016

Kočky, prosím vás, z čoho urobiť ten notebook na tortu? Z hmoty by to bolo asi na nič ... :/ Raz som skúšala oblátky zlepené, ale nevedela som tie oblátky obaliť hmotou ... Budem vďačná za všetky rady.
Ďakujem

maya30
25. feb 2016

@govinda minuly tyzden som taku robila...upec to z pernikoveho cesta, ja som tu hornu cast piekla aj so spajdlami aby sa dali zapichnut. Platy som potom natrela ganache (mozes aj rozpustenou cokoladou ale kludne aj maslom) a potiahla, ak ma byt zatvoreny tak je to jednoduche

maya30
25. feb 2016
stebota
25. feb 2016

@grasie Tak toto si už s tou dokonalosťou prehnala 😀 😀 😀 myslí aj na nás ostatné ☹ ☹

dasa71
25. feb 2016
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

Neskutocne, sikulky ste 😉

njonja
25. feb 2016

Dievcence, zdravim....Dalsie narodeninove pre mojho starsieho. Tentokrat na hudobnu 😀

evicka547
25. feb 2016
Používateľ evicka547 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evicka547.

@njonja vyzeraju vyborne, hned by som si dala

mojmacik
25. feb 2016

@maya30 ak bola velka s tym notasom? myslim cca rozmery aj cca kg...a ani nevies ako si zabila dve muchy jednou ranou...prave duma ako urobit taky notas...a nasla som len z oplatky a coko...dobry napad pernik dakujeeem

maya30
25. feb 2016

@mojmacik spodny obdlznik bol asi 30x20cm a ten notebook zhruba ako A5, mozno trosinku vacsi. Nevazila som ju ale odhadom mala 4,5kg

alex999
25. feb 2016

Jedna super rýchla 🙂

nika266
25. feb 2016

Tu je moja tento týždeň 🙂

lvka
26. feb 2016

pridavam dnesnu 🙂

vierka74
26. feb 2016
Používateľ vierka74 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vierka74.

@ivka jeeej aka krasna 🙂

lvka
26. feb 2016

@vierka74 dakujem 🙂

babu15
26. feb 2016
Používateľ babu15 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od babu15.

jahodova je perfisna!!