Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

slivka11
26. feb 2016
Používateľ slivka11 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slivka11.

@alex999 super rychla?? to znamena? Ja by som taku tortu robila aj pol dna :D

alex999
26. feb 2016

@slivka11 No super rýchla je tak že v jeden den na obed volali, po obede som už piekla, na druhy den plnky porobila, naplnila, čokoladou obtrela, trubičky prilepila, jahody krajala 🙂 Inak min 3 dni venujem torte 🙂

dzejnus
26. feb 2016

babenky recept na dobry a lahky krem TIRAMISU do torty potrebujem????? dakujeeeeeem 😉

mamanikka
26. feb 2016
Používateľ mamanikka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamanikka.

@alex999 sikovny 🙂

zellva
26. feb 2016

Dievcata potrebujem od Vas radu. Potrebujem zienku , najlepsie z BA alebo blizke okolie alebo GA, SC ktora by upiekla vybornu tortu na svadbu - nie velku staci jedno poschodie , max 2 ale tema STAR WARS. Chcem aby tam boli postavicky dohodneme sa ake. Prosim ak viete o niekom , kto ma skusenosti napiste mi. Samozrejem nech to nestoji 300 eur :D dakujem.

nicoletta77
26. feb 2016

Ahojte dievčence, zase samé krásne tortičky pribudli. Ja som robila na krstiny.

sticker
27. feb 2016

@dzejnus Já mám uložený tento: 4 žĺtky šľahať 10 min. s 80 g prášk. cukru, pridat amareto alebo arómu mandľovú, 2 mascarpone, 2 šľahačky nenašľahané a asi 1/2 creme ole a prešľahať. Ja som ho nerobila, tak neviem aký je. Možno ešte babenky poradia nejaký 🙂

lamps
27. feb 2016

ahojte sladulienky, pridávam moje tortušky 🙂 s ružami je pre kamošku k narodkám a tá druhá je na spoločnú oslavu 10. narodenín našej Terezky a jej dvoch kamošiek 🙂 Prajem Vám krásny, slnečný víkend

denisak77
27. feb 2016

Všetky vás zdravím, prajem krásny slnečný víkend a pridávam tohotýždňovky.Také nič moc ,ale aspoň som sa nenarobila. 😀 .

dush
27. feb 2016

narodeninova

peciemslaskou
27. feb 2016

Cukráročky,pekné tortičky ste napiekli,ja pridám zopár mojich

jakelina
27. feb 2016

@denisak77 na té první je moc hezké to hnědo žluté po obvodu, nevím jak je to udělané, ale je to krása 😉

evala777
27. feb 2016

ahojte, nádherné torty ste popridávali....pridám aj ja svoje dve, tie knihy sú pre dámu, ktorá rada číta knihy od Dominika Dana 😉 , a Máša snáď vyzerá ako Máša.... 😀

denisak77
27. feb 2016

@jakelina ďakujem,a veľmi rýchlo a jednoducho je to spravené.Nabehla som do kvetinárstva,že potrebujem jutovú stuhu a nejakú žltú stuhu.Obyčajnú jutovú nemali,len takúto,a keďže som mala predstavu niečo prírodné,lebo je to pre pestovateľku slnečnice a obylia,tak som musela inprovizovať.Viem ,že sa dá už kúpiť aj forma na jedlú krajku,podobná jutovej,ale bohužiaľ nemám ju.

fruxi
27. feb 2016

@zellva Ahoj, skus @gigi74. Ja som bola velmi spokojna 🙂

elamaslakova
27. feb 2016

@denisak77 Perfektné tortičky
@dush Nádherná , jemnučká
@evala777 Krásne tortičky
@peciemslaskou krásna práca , všetky tortičky aj koláčiky
@lamps Nádherné tortičky
@nicoletta77 Nádherná tortička

dush
27. feb 2016

@elamaslakova dakujem <3

nika1985
27. feb 2016

Ahojte pridavam moje a buduci zatial konecne volno normalne sa tesim. Ta autickova bola na poslednu chvilu tak tetula mala smolu ale bola spokojna tak ci tak.

akzuzs
28. feb 2016

Ahojte , celú večnosť som tu nebola a povedala som si že nebudem už piecť ale nakoniec som upiekla, ale ojedinele . Toto pridávam za 3 mes.

akzuzs
28. feb 2016
lvka
28. feb 2016

rybkova opat, tentokrat bez potahovky a muky 🙂

dzejnus
28. feb 2016

@sticker dakujem, ale s vajkami nad parou sa chcem vyhnut, 😀 hh dakedy ho vyskusam pre nas ked budem robit tortu 😉 dakujem ti este raz 🙂

sticker
28. feb 2016

@dzejnus 😀 😀 😀 Úplne ťa chápem 😀 Presne preto som ho ešte ja neskúšala 😀 No len iný nemám 😀

dzjanetta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dush
28. feb 2016

minnie torta

pppeeetttaaa
28. feb 2016

ahojte, moje tohtotyzdnovky..

elamaslakova
28. feb 2016

@pppeeetttaaa krásne tortičky

sticker
28. feb 2016

@evala777 Tie knižky je úplne úžasná tortička 😵 😵 😵
@nika1985 Nádherné všetky 🙂
@pppeeetttaaa Krásne tiež 🙂

njonja
28. feb 2016

Ahojte dievcata, pridavam znova zo serie pre mojho syna na narodeniny, tento raz na futbal 😝 36 ks..

nika1985
28. feb 2016

@sticker dakujem